Druhý závod o čokoládový poklad už dnes

Dětská zlatá ligaDětská zlatá liga 2011

Po prvním závodu třídílné atletické série Nestlé Dětská zlatá liga 2011, který úspěšně proběhl 26. dubna, je tu jeho pokračování. Druhý díl se uskuteční opět na atletickém stadionu v Olomouci v pondělí 9. května.

Sprint na 60 metrů, skok daleký, hod míčkem, překážkový běh a vytrvalostní běh na 200, 400, 600 nebo 800 metrů, to jsou disciplíny tvořící víceboj Nestlé Dětské zlaté ligy. Výsledky prvního závodu určily mladé adepty atletiky, kteří zůstávají ve hře o podíl na zlatém pokladu čokoládových penízků. I na zbývající dva závody jsou však všem dětem dveře otevřené a také ony mohou v jednotlivých závodech vyhrát čokoládové ceny.

„První závod se přes nepřízeň počasí vydařil, zazávodilo si 170 dětí a myslím, že odcházely spokojené. Věříme, že se druhý závod Nestlé Dětské zlaté ligy povede ve stejném duchu,“ řekl hlavní organizátor mítinku David Uhlíř z AK Olomouc.

Po prvním závodu jsou mezi kluky na prvních místech Jan Krahulík (*1998), Jaroslav Vychodil (*2000), Samuel Duda (*2002) a Alexandr Dudka (*2004). Mezi děvčátky drží první pozice a naději na čokoládový poklad Silvie Švubová (*1999), Barbora Begová (*2000), Tereza Široká (*2002) a Kateřina Sisková (*2004).

„Ti co se nestihli zúčastnit prvního kola se mohou bez problému přihlásit na druhé kolo. V něm se totiž bude opět bojovat o medaile, které obdrží první tři nejlepší vícebojaři v každé kategorii. Proto neváhejte a přijďte změřit síly se svými vrstevníky,“ zve všechny malé sportovce i jejich rodiče mládežnický trenér David Uhlíř.

Stejně jako u seriálu Golden League, i zde získá podíl na zlatém pokladu závodník, který na všech třech závodech zvítězí v jedné z disciplín: 60m, skok daleký, hod míčkem, překážková dráha, vytrvalostní běh a nejlepší vícebojaři. Malá sladká odměna je však připravená pro všechny zúčastněné děti a ve finále obdrží na památku svých sportovních výkonů tričko.

Druhý závod je na pořadu v pondělí 9.5.2011 od 16 hodin na atletickém stadionu AK Olomouc, kvůli registraci však bude lepší přijít o půl hodiny dříve.

Okomentuj jako první článek "Druhý závod o čokoládový poklad už dnes"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..