FC Chelsea opět nadělovala

FC Chelsea odehrála ve čtvrtek 12. kolo 3. D ligy futsalu. Bylo to pro ni další utkání s mužstvem ze spodních pater tabulky. Zápas měl od úvodních minut jednoznačný průběh, jelikož hosté měli na střídání jednoho hráče.

Miami od začátku bránilo od půlky a Chelsea útočila do plných. Bylo jen otázkou času, kdy domácí vstřelí branku. První se prosadil Študent a do poločasu padly další čtyři branky.

V druhé půli bylo jen otázkou jaký příděl si Miami odveze. Hosté měli za celý zápas pouze jednu šanci a to v poslední minutě, ale čestného úspěchu se nedočkali. Pozitivní pro domácí byl výkon Folprechta, který opět potvrdil střeleckou formu a vstřelil tří góly. Probudil se i druhý ostrostřelec Študent, jenž zaznamenal čtyři branky.

FC Chelsea – Miami Beach 10:0 (5:0)

Branky: Študent 4, Folprecht 3, Mudrák 2, Andrýsek. Rozhodčí: Kurel.

Sestava FC Chelsea: Neuer – Pejičič, Svoboda, Skácel, Špiřík, Andrýsek – Študent, Folprecht, Mudrák, Gajdaczek, Opravil, Šmída.

Okomentuj jako první článek "FC Chelsea opět nadělovala"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..