Finocup se přesouvá do Hodolan

K tradičním letním turnajům v malé kopané na Hané již patří Finocup. Oblíbený turnaj se samozřejmě bude hrát i v letošním roce, pořadatelé připravili pro účastníky dvě zásadní změny. Mění se místo konání i termín. Bude se hrát na stadionu FC Sigma Hodolany a poslední víkend v červnu.

Finocup se přesouvá z Nemilan do sportovního areálu FC Sigma Hodolany Olomouc. „Tam najdeme určitě příjemné a kvalitní útočiště, jelikož bude k dispozici velká zastřešená tribuna, větší parkovací prostor a lepší dostupnost z centra města, nedaleko je však i sjezd z dálnice a obchvatu Olomouce. Těšit se můžete na speciality z grilu, na kvalitní pivo Šerák a na spoustu doprovodného programu,“ říká ředitel turnaje Vlastimil Fiala. (Fotky: Letní Finocup 2014 ZDE)

Druhá změna je také velmi zásadní. Finocup 2015 se o týden přesouvá a proběhne 27. – 28. června 2015. „Od této změny si slibujeme účast většího počtu regionálních týmů z celého Olomouckého kraje. Nadále budeme ale oslovovat i celou Českou republiku,“ podotkl Fiala. Turnaj je lahůdkou pro fanoušky fotbalu, pravidelně na něm také startují hráči ze špičkových klubů českých profesionálních soutěží nebo členové fotbalových a futsalových reprezentací.

Kapacita Finocupu je 40 týmů, hrát se bude 4 + 1 v základních skupinách 2 x 12 minut, v play-off 2 x 10 a finále 2 x 15 minut.

Systém turnaje je následující: Sobota: V sobotních kvalifikačních bojích budou týmy rozděleny do osmi pětičlenných skupin. Do nedělních bojů postoupí první čtyři týmy. Neděle: V neděli budou týmy rozděleny do osmi čtyřčlenných skupin. Z každé skupiny postoupí první dva týmy, které se již zapojí do K.O. systému o vítěze turnaje. Přihlásit se můžete na webu Finocupu.

Dosavadní vítězové
2011
– FDO Olomouc
2012 – Vosy Olomouc
2013 – Vítr z plachet
2014 – AC Senička

Okomentuj jako první článek "Finocup se přesouvá do Hodolan"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..