Florbalistky v prodloužení porazily Trutnov

Olomoucké florbalistky chtěly v pátém extraligovém kole proti Trutnovu dát zapomenout na sobotní porážku od Liberce. Nakonec se radovaly z výhry v prodloužení 4:3. „Škoda ztraceného bodu. Vypracovali jsme si velkou spoustu šancí, na ty se ale nehraje a tak je výsledek takový jaký je. Jsme i tak rádi alespoň za bod navíc,“ řekl trenér FBS Zdeněk Cholek pro stránky České Florbalové Unie.

FBS Olomouc – FBK 001 Trutnov-Nové Město 4:3 prod. (1:1, 2:1, 0:1 – 1:0)

Branky a nahrávky: 15. Zamazalová (Sklenářová), 29. Fleischmannová (Pařízková), 38. Matulíková (Fleischmannová), 61. Matulíková (Doubková) – 12. Culková, 34. Dohnalová (Kubíčková), 41. Koláčná. Rozhodčí: Sochůrek – Šuvada. Vyloučení: 1:3. Využití: 0:0. Zásahy brankářů: Doubková 17 – Gécová 34.

FBS Olomouc: Doubková – Pařízková, Zacpalová, Pavlíková, Bezdíčková, Volná, Hrbáčková, Matulíková, Fleischmannová, Machů, Prouzová, Sklenářová, Zamazalová, Spurná. Trenér Zdeněk Cholek.

Kam dál: FOTO: Florbalistky prohrály s Libercem

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Okomentuj jako první článek "Florbalistky v prodloužení porazily Trutnov"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..