Florbalistky ztratily zápas v poslední třetině

Smolný zápas odehrály ženy FBS Olomouc. V sobotním přímém souboji o osmou příčku podlehly Děkance 3:4.

Extraligový duel  19. kola začaly lépe Olomoučanky, které šly hned ve druhé minutě do vedení. Prosadila se Petra Kamínková. Pak se hrál opatrný florbal, oba týmy se snažily hlavně neinkasovat.

Skóre se měnilo až v průběhu druhé části. Nejprve Pražanky srovnaly při vlastním oslabení. FBS však v zápětí vrátila vedení svým druhým gólem v zápase Kamínková.

Ještě veseleji bylo v olomoucké hale ve 45. minutě, kdy Matulíková překvapila brankářku hostů a bylo to 3:1.

Jenže pak se děly věci. Děkanka během tří minut srovnala a v 56. minutě šla dokonce do vedení.

Olomoučanky nic nezabalily a v dramatickém závěru mohly vyrovnat. Míček však za brankovou čáru nedostaly.

FBS Olomouc – Děkanka SK Praha 3:4 (1:0, 1:1, 1:3)

Branky a nahrávky: 2. Kamínková (Matulíková), 31. Kamínková (Pavlíková), 45. Matulíková – 29. Chvátalová (Brennerová), 49. Brennerová, 52. Brennerová (Perlíková), 56. Petřeková (Vaculíková). Rozhodčí: Chvosta, Vápeník. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváků: 50.

Okomentuj jako první článek "Florbalistky ztratily zápas v poslední třetině"