OBRAZEM: Foersterova přehrála Slatinky

Foersterova – Synergies Slatinky 5:3 (1:2)

Mnoho nechybělo a v poledním utkání mohlo dojít k překvapení. Papírový favorit sice od třetí minuty vedl po Kozákově střele, ale za tři minuty srovnal Bureš a v polovině první půle otáčel vývoj skóre Vymazal. Hned z první akce druhého poločasu dal Vymazal svůj druhý gól v utkání a hosté měli našlápnuto. Dokonce mohli zvýšit na 1:4, ale neproměnili pokutový kop. Tento moment je zastavil v rozletu a začali inkasovat. Ve 35. minutě dal kontaktní gól Geletič, vyrovnání zařídil Kozák, skóre otáčel Šůstek a vítězství jistil sedm minut před koncem Geletič.

Branky: Kozák 2, Geletič 2, Šůstek – Vymazal, Bureš.