Fotbalistky Nových Sadů rozhodly v prvním poločase

Fotbalistky FK Nové Sady.FK Nové Sady

V předehrávce jarního kola hostily domácí fotbalistky FK Nové Sady zkušený celek FC ELSEREMO Brumov. K vidění byl kvalitní zápas, obě družstva předváděla kombinační a rychlý fotbal.

Hned v úvodu utkání, ve 4. minutě musela zasahovat domácí brankařka Pikartová, prudkou střelu hostující útočnice ale úspěšně vyrazila. Domácí se ale nenechaly zastrašit a převzaly režii v první půli zcela do svých „nohou“. V 11. minutě dostala Mokrušová načasovanou nahrávku mezi obránkyně Brumova, ocitla se před bránou a s jistotou dala svůj první gól ze třech.

O tři minuty později vybojovala míč Bellová a výbornou nahrávkou poslala Ganiecovou do šestnáctky, která se omotala kolem obránkyně a z otočky napálila míč rovnou do šibenice – 2:0. V 18. minutě, po předpisové akci na jeden dotek Novákové a Lexové, která poslala míč Mokrušové přesně do uličky, zvýšila Mokrušová prudkou ránou k tyči stav utkání na 3:0.

Ve 30. minutě přidala Mokrušová svůj třetí gól, upravila poločasové skóre na 4:0, když po dlouhém autu Teindlové až do vápna, zpracovala míč, otočila se kolem obránkyně a před vybíhající brankařkou poslala míč podélně k zadní tyči. Hostující brankařka Koutná svými výbornými zákroky zabránila ještě několika dalším gólovým možnostem.

Druhá půle již nebyla pro domácí tak jednoznačná, hra se vyrovnala a Brumovjanky několikrát vážně ohrozily domácí branku. Domácí ztrácely nečekaně hodně míčů, čehož hostující hráčky využily a po pěkné kombinační akci, kdy nejdříve orazítkovaly břevno domácí branky, v 69. minutě Sochorová prudkou střelou pod břevno snížila na 4:1. Do konce zápasu se pak již nic nezměnilo, tak se domácí fotbalistky mohly radovat z cenného vítězství.

Dohrávku odloženého prvního kola zrovna s družstvem FC ELSEREMO Brumov jedou domácí odehrát v úterý 28. října do Brumova. Další dohrávka, a to 4. kola s družstvem AFC Veřovice bude i posledním zápasem podzimní části sezóny, a to na domácím hřišti v sobotu 1. listopadu.

FK Nové Sady – FC ELSEREMO Brumov 4:1 (4:0)

Góly: 3x Mokrušová (11., 18., 30. min.), Ganiecová (14. min.)

Sestava: Pikartová, Petrášová, Vytřísalová, Teindlová (60. Slaninová), Kopečková (70.Hrabalová), Suchánková (75. Paděrová), Lexová, Nováková, Bellová (65. Božičevičová), Mokrušová, Ganiecová (80. Pospíšilová).

Okomentuj jako první článek "Fotbalistky Nových Sadů rozhodly v prvním poločase"