V okresním přeboru OFS Olomouc hostil SK Chválkovice Sokol Štarnov. Domácí se snaží vybojovat postup, s bojovnými hosty ztratili dva body.

Chválkovice se v prvním poločase lehce trápily v koncovce, jednou jim radost z gólu zkazila tyčka, jednou břevno. Před přestávkou se prosadili hosté, brankářem vyraženou střelu Vašičky dorazil Jakoubek. Ve druhém poločase měli domácí výraznou převahu. Vytvořili si ji poté, co srovnali stav na 1:1, zařídil to Štefek. Ale další branky již nepadly.

SK Chválkovice – Sokol Štarnov 1:1 (0:1)

Branky: 55. Štefek – 39. Jakoubek. Rozhodčí: Slota – Dorušák, Lakomý. Diváci: 200.

SK Chválkovice: Čechovský – Opletal, Poledna, Kumr, Toman, Kováč, Pavlinec, Vávra, Štefek, Odstrčil, Šnajdr (Hartman, Korec, Hladký).
Sokol Štarnov: Čtvrtlík – Sedlák, Mazal, Fabián, Streck, V. Hlaváček, Houserek, Vašička, Volek, Šimek, Jakoubek (Černocký, M. Hlaváček).

Okomentuj jako první článek "FOTO: Chválkovice versus Štarnov"