FOTO: Dvě těsné porážky Skokanů

Dalšími zápasy pokračovala baseballová liga. Olomoučtí Skokani se dvakrát utkali s Třebíč Nuclears, v pátek na domácím hřišti a v sobotu  na Vysočině.

Se stejným soupeřem se olomoučtí hráči již potkali minulý pátek, kdy poměrně jednoznačně prohráli 3:9.  V soubojích o tomto víkendu sice Skokani také nedosáhli na vítězství, ale nebýt jedné nevydařené směny v každém zápase, mohlo být možná všechno jinak.

V domácím duelu šli Skokani do vedení, ale druhá směna se jim vůbec nevyvedla a svými errory dovolili Třebíči získat rozhodujících šest bodů. Před dohrávkou páté směny pak hosté vedli již 1:10 a zdálo se, že zápas je rozhodnutý. Ovšem Skokani ještě dokázali zápas mírně zdramatizovat a zlepšená hra na pálce i  kvalitní obrana způsobily, že před poslední směnou se jim podařilo upravit stav na nadějných 7:10. Víc už toho ale v pátek nestihli.

I v sobotní odvetě měli výsledkově zpočátku navrch olomoučtí borci, v páté směně ale domácí Třebíč získala pět bodů a jak se ukázalo, i přes mohutný finiš Skokanů to domácím stačilo na nejtěsnější výhru.

Skokani Olomouc – Nuclears Třebíč 7:10

Nuclears Třebíč – Skokani Olomouc 9:8

Foto: Jiří Novotný.

[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/103051166887296915412/albumid/6549210707597882897?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“ ]

Autor

Jiří Novotný
Můj veskrze kladný vztah ke sportu je stvrzen i tím, že již takřka čtvrtstoletí pracuji na Fakultě tělesné kultury UP. Navíc jsem olomoucký patriot a nadšený amatérský fotograf, což je - domnívám se - dobrá kombinace pro to, abych propagoval regionální sport na tomto webu.

Okomentuj jako první článek "FOTO: Dvě těsné porážky Skokanů"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..