FOTO: El Canbass udolali Horku

Souhrn výsledků Olomoucké okresní hokejbalové ligy o víkendu 27. – 28. listopadu.

HBC Manuli – HBC Gladiators 11:4 (1:1, 3:1, 7:2)

Branky a asistence: Glogar (Jiří Moser), Pavel Moser (Čížek), Duša (Jiří Moser), Richter (Jiří Moser , Pavel Moser), Pavel Moser (Jiří Moser), Pavel Moser (Willmann), Pavel Moser (Willmann), Pavel Moser (Jiří Moser), Willmann (Jiří Moser), Willmann (Richter, Glogar), Jiří Moser (Willmann) – Tököly (Švestka, Brumar), Tököly (Kryl, Sikora), Vlček (Tököly, Sikora), Tököly (Sikora).

V sobotním zápase proti sobě nastoupila mužstva HBC Manuli a HBC Gladiators. V první třetině vyrovnané utkání (1:1) se ve druhé části zlomilo ve prospěch Manuli, když branky J. Mosera, Duši a Richtera jim přinesli velký náskok, za Gladiátory pouze snižoval Tököly. Ve druhé části si pak soukromou střelnici otevřel Pavel Moser, který čtyřmi brankami v rozmezí 32. až 41. minuty v podstatě rozhodl o vítězi, když se Gladiatoři v závěru utkání zmohli pouze na snížení skóre.

HBC Gladiators – HBC Orli 14:4 (3:2, 4:0, 7:2)

Branky a asistence: Rašťák (Lukáš Pelíšek, Mikulík, Kryl (Tököly), Lukáš Pelíšek (Mikulík, Rašťák), Kryl (Vlček), Tököly (Kryl), Mikulík (Švestka), Švestka (Mikulík, Rašťák), Mikulík (Švestka), Kryl (Tököly),Kryl (Suchý, Tököly), Mikulík (Švestka), Švestka (Rašťák), Kryl (Suchý, Vlček) Tököly (Kryl, Suchý) – Halas (Nazad, Grepl), Grepl (Nazad), Nazad (Halas), Halas (Grepl) .

V prvním nedělním utkání se proti sobě postavili Gladiators a olomoučtí dorostenci. Glads si po sobotní náloži od Manuli chtěli spravit chuť a vylepšit statistiky, to se jim však z počátku nedařilo. Orli nabuzení sobotní výhrou v dorostenecké soutěži na hřišti Malenovic jim v první třetině byli vyrovnanými soupeři a dokázali držet krok (3:2). Ve druhé části se však u Orlů projevila únava z náročného sobotního mače. Svým odevzdaným výkonem si nechali soupeře odskočit na rozdíl 5. branek, když se v rozmezí pouhých dvou minut postupně trefili Kryl, Tököly, Mikulík a Švestka. Třetí část sice načal brankou nováček v dresu Orlů L. Nazad, dále se však trefovali hlavně Glads, kteří se tak nakonec radovali ze zasloužené výhry.

HBC Satans Horka – El Canbass 3:4 (1:2, 1:2, 1:0)

Branky a asistence: Havránek (Pulchner), Pěrůžek, Havránek – Hudec, Raclavský, Ohnisko (Floder), Fiurášek (Hudec).

Druhý nedělní zápas přinesl souboj Satanů s letos trápícími se El Canbass. Vinou pozdního nástupu brankáře ELC Doseděla se Satani snadno ujali vedení střelou do prázdné branky již v čase 0:41, to však ELC namotivovalo, aby v improvizované sestavě zapli na vyšší obrátky. Již v čase 2:53 vymetl pavučiny z Grossmannovi branky střelou od modré Hudec a ještě do konce první třetiny otočil skóre Raclavský. Důsledná hra ELC slavila úspěch i v další části zápasu, kdy sice Satani dokázali snížit Pěrůžkem na 2:2, vzápětí však zvyšoval na 3:2 pro ELC nováček v jejich dresu Ohnisko. O necelé tři minuty později pak skórovala další posila ELC Fiurášek, po druhé třetině tak byl stav 2:4. Třetí část se nesla ve znamení úporného bránění výsledku a rozbíjení útočných snah Satanů, kteří troskotali na dobře bránících ELC. Přesto však Satani dokázali snížit šťastnou brankou po nahození zpoza Dosedělovi branky, které skončilo až v jeho síti. ELC si však závěr utkání s vypětím posledních zbytků sil pohlídali a po delší době se tak radovali z výhry.

THC Zenith Jamaica – HBC Manuli 5:6 (2:1, 3:3, 0:2)

Branky a asistence: Srnec (Jašek, Tinkl), Šajna (Srnec, Jašek), Šajna (Tinkl, Jašek), Šajna (Srnec, Veselý), Srnec (Jašek) – Duša (Komínek, Jiří Moser), Jiří Moser (Richter), Pavel Moser (Jiří Moser, Komínek), Komínek (Jiří Moser), Duša (Komínek), Komínek (Jiří Moser, PavelMoser).

Poslední zápas nedělního programu proti sobě v přímém souboji o první místo svedl aktuální leadery soutěže THC Zenith Jamaica a HBC Manuli. Zápas začal tlakem Manuli, který však paradoxně vyústil ve vedoucí branku Srnce v čase 1:33. Manuli sice rychle kontrovali, když za 3. minuty srovnával Duša, Jamajka však opět odpověděla přesilovkovou brankou Šajny. Tentýž hráč přidal na začátku 2. třetiny další dvě branky a v čase 17:23 vedla Jamajka již 4:1. Naštěstí pro Manuli vsítil v čase 17:44 branku J. Moser a tento gól nastartoval velký obrat ve výsledku. Nejprve sice ještě v čase 18:17 zvyšoval na 5:2 Srnec, to však bylo ze strany Jamajky vše a dál se již trefovali pouze hráči Manuli. Ještě do konce druhé části skórovali P. Moser a Komínek, aby na začátku třetího dějství vyrovnal stav utkání v čase 34:42 opět Duša. Utkání pak plynulo bez branek a když už se zdálo, že si oba soupeři body rozdělí, trefil se po kombinaci s bratry Moserovými v čase 44:46 Komínek a rozhodl tak o vítězi utkání.

OOHbL – 2010/2011
1. HBC Manuli 11 106:43 27
2. THC Zenith Jamaica 11 74:46 24
3. HBC Gladiators 10 74:36 21
4. HBC Satans Horka 12 45:50 17
5. El Canbass 10 41:50 15
6. HBC Pokémoni 10 31:60 6
7. HBC Orli 10 30:116 1

Fotky ze zápasu: HBC Satans Horka – El Canbass

1 Komentář v článku "FOTO: El Canbass udolali Horku"

  1. Já si nemůžu pomoct, ale nejlepší fotka je německý prostitut rozhodčí pan Wesa s kelímkem čaje … ta je naprosto krutopřísná 😀

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..