FOTO: Fotbalová budoucnost Černovíra je na dobré cestě

Velkého úspěchu dosáhli starší žáci Slovanu Černovír, kteří zvítězili v letošním ročníku krajského přeboru v této věkové kategorii.

Prvenství to je poměrně suverénní, protože druhé Čechovice získaly v konečné tabulce o celých šest bodů méně. V celé sezóně černovírský tým pouze dvakrát prohrál (v Kozlovicích a doma v městském derby se Slavonínem) a ve stejném počtu utkání i remizoval (v Zábřehu a v Jeseníku). Tyto bodové ztráty ale byly bohatě kompenzovány mohutným finišem v celé jarní části, kdy Slovan neztratil ani jediný bod. O herní síle celého týmu vypovídá i celkové skóre 157:31.

Poslední zápas sehráli žáci na domácí půdě proti Němčicím nad Hanou, v němž zvítězili 8:2 a potvrdili, že krajský titul je ve správných rukou. Trenér Ondřej Fojtík byl se svými svěřenci pochopitelně navýsost spokojen: „Kluci si vítězství v soutěži zasloužili, po celý rok tvrdě pracovali a šli si cílevědomě za svým cílem, což byla výhra v krajském přeboru. Je to fenomenální úspěch jak hráčů, tak i černovírského fotbalu.“ Zároveň však ví, že případné budoucí dobré výsledky nepřijdou samy od sebe: „Pevně věřím tomu, že můžou přijít ještě další úspěchy. Chce to ale zůstat nohama na zemi a dál poctivě pracovat.

Soupiska starších žáků TJ Slovan Černovír: Andrýsek Ondřej, Boyko Adam, Čtvrtlík Marek, Grézl Oliver, Hanus Patrik, Hanousek Jiří, Janča Jakub, Juřena Matěj, Kirschbaum Marek, Koudelka David, Kučera Vojtěch, Kuchyňa Robin, Lehar Marek, Malíšek Jiří, Pacák Václav, Placek Jiří, Šiška Tomáš, Švancara Jan, Tomeš Patrik, Vachutka Michal a Vejmola Marek.

Foto: Jiří Novotný.

[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/103051166887296915412/albumid/6295740167009836209?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“ ]

Autor

Jiří Novotný
Můj veskrze kladný vztah ke sportu je stvrzen i tím, že již takřka čtvrtstoletí pracuji na Fakultě tělesné kultury UP. Navíc jsem olomoucký patriot a nadšený amatérský fotograf, což je - domnívám se - dobrá kombinace pro to, abych propagoval regionální sport na tomto webu.

Okomentuj jako první článek "FOTO: Fotbalová budoucnost Černovíra je na dobré cestě"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..