Jaromír Jágr v zápase proti OlomouciJaromír Jágr vyprodal olomouckou Plecharénu

V 19. kole extraligy přijelo do Olomouce Kladno. Parta kolem Jaromíra Jágra dokázala ukončit dvouzápasovou vítěznou sérii Hanáků a po výsledku 1:3 brala všechny body.

Druhý nejproduktivnější hráč historie NHL táhne. Fanoušci zaplnili olomoucký stadion do posledního místa. Vítězství domácích se však nedočkali. Hned v úvodu zápasu se Rytíři prosadili, když je ve 3. minutě poslal do vedení Strnad. Ve 13. minutě to už bylo 0:2, to když vymetl šibenici Austin.

„Začali jsme hodně vlažně. První třetina od nás nebyla vůbec dobrá. Prohrávali jsme souboje. Kladno bylo lepší, takže zaslouženě vedlo 2:0. Řekl bych, že po tom už jsme se do toho těžko dostávali,“ řekl klubovému webu trenér domácích Jan Tomajko.

Mora se z těchto úderů dlouho vzpamatovávala. Pořádně začala být nebezpečná až na začátku druhé třetiny. Jenže šance její hráči neproměnili a přišel trest z hole Zikmunda, který vyhnal jedničku Hanáků Konráda na střídačku.

Mezi tyče se postavil Lukáš. Ten sice ve zbytku zápasu neinkasoval. Kohouti ale dokázali snížit až těsně před koncem a na body nedosáhli. „Jsme mužstvo, kde opravdu musí hrát všech 20 hráčů, a dneska jsme takoví nebyli. Proto nás Kladno potrestalo, a do dalších zápasů musíme úplně změnit přístup,“ doplnil Tomajko.

HC Olomouc – Rytíři Kladno 1:3 (0:2, 0:1, 1:0)

Branky a nahrávky: 56. Irgl (Škůrek, Musil) – 3. J. Strnad (Machač, Redlich), 13. Austin, 26. Zikmund (Kehar). Rozhodčí: Mrkva, Piragic – Tošenovjan, Zgonc. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. Diváci: 5 500 (vyprodáno).

Olomouc: Konrád (26. Lukáš) – Ondrušek, Jaroměřský, Švrček, Škůrek, Vyrůbalík, Dujsík, Valenta – Burian, Strapáč, Irgl – Klimek, Nahodil, P. Musil – Olesz, Kolouch, Skladaný – Hecl, J. Knotek, V. Tomeček. Trenéři: Moták a Tomajko.

Kladno: Godla – Austin, Nash, Kehar, Romančík, Zelingr, Barinka – Zikmund, Melka, Jágr – Redlich, Machač, J. Strnad – Réway, Stach, Bílek – Hajný, T. Kaut, O’Donnell – Š. Bláha. Trenéři: Čermák a Janecký.

Okomentuj jako první článek "FOTO: Jágrovo Kladno veze z Olomouce výhru"