Jablonečtí fotbalisté si Hané odvážejí pořádný příděl. V 6. kole první ligy je porazila Sigma 4:0.

Domácí šli rychle do vedení. Nejlépe se v závaru po rohovém kopu ve 3. minutě zorientoval Gonzáles. V dalším průběhu prvního poločasu byl Jablonec aktivnější a měl několik slušných příležitostí. Do šanci se dostávala také Sigma. Na další gól si ale museli diváci počkat až do 58. minuty, kdy se radoval Zmrzlý.

Další dvě trefy v 73. a 79. minutě měl na svědomí střídající Hála. „Jsme spokojení zejména s druhým poločasem, v něm jsme byli aktivní a produktivní s minimem chyb v defenzivní činnosti. První poločas jsme ale byli zbytečně pasivní a velmi špatní pohybově,“ řekl trenér SK Sigmy Olomouc Václav Jílek.

Sigma Olomouc – FK Jablonec 4:0 (1:0)

Branky: 73. a 79. Hála, 3. González, 58. Zmrzlý. ŽK: Daněk, Poulolo, Vepřek – Považanec, Rada (trenér), Zelený, Doležal, Krob. Rozhodčí: Berka – Nádvorník, Novák – Machálek (video). Diváci: 3005.

Sigma: Macík – Chvátal, Poulolo, Jemelka, Zmrzlý (88. Vepřek) – Matoušek (46. Hála), Breite, González (68. Sedlák), Daněk, Zifčák (75. Vaněček) – Růsek (75. Zahradníček). Trenér: Jílek.

Jablonec: Hanuš – Holík, Kubista, Zelený, Krob (88. Surzyn) – Považanec (70. Čvančara) – Pleštil (56. Vaníček), Houska, Kratochvíl, Pilař (70. Malínský) – Doležal (88. Martinec). Trenér: Rada.

Okomentuj jako první článek "FOTO: Jasná výhra Sigmy nad Jabloncem"