Hokejisté Olomouce zvítězili ve čtvrtém z posledních šesti zápasu. Ve 42. kole extraligy porazili Zlín 3:1. Kohouti vybojovali důležitou výhru v boji o předkolo play-off. Na jedenácté Kladnou mají nyní náskok 7 bodů.

Za body nasměřoval Hanáky v 15. minutě Zbyněk Irgl. Další trefu přidal v úvodním dějství Nahodil. Na další góly si museli fanoušci počkat až do samotného závěru. Nejprve utkání zdramatizoval Dufek. Olomouc si však už výhru pohlídala, když v 58. minutě uzavřel skóre Kolouch.

HC Olomouc – PSG Berani Zlín 3:1 (2:0, 0:0, 1:1)

Branky a nahrávky: 15. Irgl (Ondrušek, Burian), 20. Nahodil (Klimek), 58. Kolouch (Irgl) – 56. Dufek (Claireaux). Rozhodčí: Pražák, Obadal – Gebauer, Lederer. Vyloučení: 5:4. Bez využití. Diváci: 4528.

Olomouc: Konrád – Valenta, Švrček, Dujsík, Ondrušek, Jaroměřský, Vyrůbalík – P. Musil, Nahodil, Klimek – Irgl, J. Káňa, Burian – Olesz, J. Knotek, Ostřížek – Kořenek, Kolouch, Vodný. Trenéři: Moták a Tomajko.

Zlín: Kašík – D. Nosek, Žižka, Ferenc, Freibergs, Řezníček, M. Novotný, Gazda – Dufek, Claireaux, Herman – Šlahař, Fryšara, Okál – J. Ondráček, Fořt, Kubiš – Š. Kratochvil, P. Sedláček, Popelka. Trenér: R. Svoboda.

Okomentuj jako první článek "FOTO: Kohoutí přehráli Berany ze Zlína"