FOTO: Konec motosezóny na Olomoucku

V polovině října si na olomouckém Horním náměstí dávají sraz příznivci jedné stopy, aby společnou vyjížďkou symbolicky ukončili sezónu pro aktuální rok a nejinak tomu bylo i letos.

Vzhledem k poněkud chladnějšímu počasí byla účast v porovnání s předchozími lety poněkud slabší, ale i tak dorazilo několik stovek strojů. Za jejich řídítky seděli patrně ti, kteří zastávají heslo „Není nevhodné počasí na motorku, je jen špatně oblečený motorkář“.

Půl hodiny po poledni se náměstím začalo rozléhat burácení motorů a jezdci vyrazili na zhruba šedesátikilometrový okruh zakončený na křelovském fortu XX.

Další fotky od stejného autora jsou na Rajčeti.

Foto: Jiří Novotný.

[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/103051166887296915412/albumid/6207015171499465073?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“ ]

Autor

Jiří Novotný
Můj veskrze kladný vztah ke sportu je stvrzen i tím, že již takřka čtvrtstoletí pracuji na Fakultě tělesné kultury UP. Navíc jsem olomoucký patriot a nadšený amatérský fotograf, což je - domnívám se - dobrá kombinace pro to, abych propagoval regionální sport na tomto webu.

Okomentuj jako první článek "FOTO: Konec motosezóny na Olomoucku"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..