FOTO: Memoriál M. Mikšíka – jubilejní ročník v režii TJ Slovan Černovír

Na chválkovickém fotbalovém stadionu se o prvním srpnovém víkendu zúčastnily jubilejního 40. ročníku Memoriálu Miloslava Mikšíka čtyři tradiční fotbalové kluby – FC Dolany (v loňském roce se s odřenýma ušima zachránily k Krajském přeboru),  Slovan Černovír,  Sokol Slavonín a pořádající SK Chválkovice (všechny týmy hrají I.B třídu).

Po sobotních rozřazovacích zápasech se v neděli bojovalo o  konečné umístění. Vítězný pohár si nakonec odvezl tým Sokola Černovír, který po dobrém výkonu (a  také díky dvěma hrubým chybám gólmana soupeře) nakonec ve finále porazil Dolany 3:2.

Během celého turnaje byly všechny zápasy charakteristické hlavně  bohatou brankovou úrodou, takže – co se týče diváků – bylo stále na co koukat. A to nejen na hřišti, ale i mimo něj, jak dokazuje poslední obrázek v následující fotogalerii :-).

Výsledky utkání (sobota):

FC Dolany – TJ Sokol Slavonín 3:2 (0:1) po penaltách

SK Chválkovice – TJ Slovan Černovír 2:4 (1:1)

Zápas o 3. místo (neděle):

TJ  Sokol Slavonín – SK Chválkovice 2:3 (1:3)

Finále (neděle):

FC Dolany – TJ Slovan Černovír 2:3 (0:2)

Foto: Jiří Novotný.

[pe2-gallery album=“aHR0cDovL3BpY2FzYXdlYi5nb29nbGUuY29tL2RhdGEvZmVlZC9iYXNlL3VzZXIvMTAzMDUxMTY2ODg3Mjk2OTE1NDEyL2FsYnVtaWQvNTc3MzI2NDU4MTE3MTE0MzEwNT9hbHQ9cnNzJmFtcDtobD1lbl9VUyZraW5kPXBob3Rv“]

 

Autor

Jiří Novotný
Můj veskrze kladný vztah ke sportu je stvrzen i tím, že již takřka čtvrtstoletí pracuji na Fakultě tělesné kultury UP. Navíc jsem olomoucký patriot a nadšený amatérský fotograf, což je - domnívám se - dobrá kombinace pro to, abych propagoval regionální sport na tomto webu.

Okomentuj jako první článek "FOTO: Memoriál M. Mikšíka – jubilejní ročník v režii TJ Slovan Černovír"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..