Hokejistům HC Olomouc se štěpánské domácí utkání proti Kometě Brno nepovedlo na tři body body. Mora zápas výtečně rozehrála, po první periodě vedla o dvě branky. Ale hosté pak ve druhé části hry během deseti minut otočil stav a naopak oni vedli o dva góly. Hanáci dokázali srovnat. V řádné hrací době to bylo 4:4, druhý bod získali hosté v prodloužení.

HC Olomouc – Kometa Brno 4:5 po prodl. (2:0, 2:4, 0:0 – 0:1)

Branky a nahrávky: 17. Jergl (Knotek, Mráz), 19. Knotek (Škůrek, Ostřížek), 8. Ondrušek (Mráz, laš), 39. Knotek (Jergl, Ostřížek) – 24. Holík (Süss, Štencel), 26. Köhler (Schaus, Štencel), 28. Zaťovič (Němec, Holík), 31. Holík (Zaťovič, Mueller), 64. Holík (Erat). Rozhodčí: Jeřřábek, Mrkva – Gebauer, Lederer. Vyloučení: 6:3, navíc Mráz (Ol.) 10 minut. Využití: 2:2. V oslabení: 0:1. Diváci: 5500.

HC Olomouc: Konrád – Jaroměřský, Škůrek, Staněk, Švrček, Ondrušek, Hlaváč, Dajčar – Ostřížek, Knotek, Tomeček – Burian, Strapáč, Podlaha – Holec, Nahodil, Jergl – Laš, Skladaný, Mráz. Trenéři Jan Tomajko a Zdeněk Moták.

Okomentuj jako první článek "FOTO: Mora doma uhrála s Kometou bod"