Olomoučtí hokejisté ve 13. kole extraligy prohráli na svém ledě se Spartou Praha 0:4. Mora se vůbec nedaří. V posledních 4 domácích zápasech vstřelili její hráči pouze jeden jediný gól.

Rozhodující byla druhá třetina, kterou Hanáci prohráli 0:3. Góly padaly v rozmezí 26. až 33. minuty. Naposledy se skóre měnilo v minutě 49.

yhrály naše speciální formace.“

HC Olomouc – HC Sparta Praha 0:4 (0:0, 0:3, 0:1)

Branky a nahrávky: 26. Tomášek (Buchtele), 28. Tomášek, 33. Řepík (Tomášek, Smejkal), 49. Sukeľ (A. Kudrna). Rozhodčí: Hejduk, Mrkva – Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 3:4. Využití: 0:1. V oslabení: 0:2. Diváci: 4639.

Olomouc: Konrád (33. Lukáš) – Jaroměřský, Ondrušek, Škůrek, Vyrůbalík, Dujsík, Švrček, Valenta – Irgl, Kolouch, Klimek – Tomeček, Skladaný, Hecl – Olesz, Nahodil, Burian – Kořenek, Handl, Bambula. Trenéři: Tomajko a Moták.

Sparta: Machovský – Jurčina, Ďaloga, Blain, Kalina, Košťálek, Polášek, T. Dvořák – Smejkal, Tomášek, Řepík – Říčka, Sukeľ, A. Kudrna – Rousek, V. Růžička ml., Dočekal – Forman, Pech, Buchtele. Trenéři: Krupp a J. Nedvěd.

Okomentuj jako první článek "FOTO: Mora nedala Spartě ani gól"