FOTO: Mora úkol nesplnila, co bude dál?

Mora se neprobrala z výsledkové mizérie. V 17. kole první hokejové ligy nezvládla domácí duel s Třebíčí a prohrála 4:5.

„Byl to náš typický obrázek. Měli jsme spoustu šancí, nedali jsme góly a prohráli jsme zápas. Na tom snad není ani co hodnotit,“ soukal ze sebe po zápase asistent trenéra HC Olomouc Jan Tomajko.

Ze začátku nic nenasvědčovalo, že Kohouti vyjdou bodově na prázdno. Hned po dvanácti vteřinách totiž dal gól po nádherné akci první pětky Zbořil. V 8. minutě zvýšil vedení Koma. Hanáci byli v první třetině lepším týmem. To dokazují i dvě nastřelené tyče. Udeřilo však na druhé straně. A do šaten šli domácí pouze s jednogólovým náskokem.

Druhá část byla již vyrovnanější. Po hrubce Mory nejprve vyrovnal Přibyl. Haluza ovšem poslal domácí opět do vedení.

Ve třetí třetině však vypadli Kohouti z role. Během jedenácti minut prohrávali 3:5. V sedmapadesáté minutě sice vykřesal naději Haluza. Srovnat se již domácím ale nepodařilo.

„Bohužel nepřiklonilo se k nám štěstí ani v power-play a nevyrovnali jsme. Nepomohlo nám ani vedení 2:0, je vidět, že k většímu klidu potřebujeme asi vyšší vedení,“ uzavřel své hodnocení duelu Tomajko.

HC Olomouc – Třebíč 4:5 (2:1, 1:1, 1:3)

Branky a nahrávky: 1. Zbořil (Vyrůbalík, Pekr), 8. Koma (Lhotský, Domin), 34. Haluza (Domin), 57. Haluza (Kucharczyk) – 11. Obdržálek (Nahodil, Laš), 33. Přibyl (Zahradník), 41. Obdržálek (Nahodil, Ostrčil), 46. Přibyl, 51. Obdržálek (Burian)

HC Olomouc: Žigárdy – Vyrůbalík, Bartoň, Bořuta, Ondrušek, Janáček, Koma, Nedbálek, Lhotský – Zbořil, Ministr, Pekr – Polodna, Záhorovský, Kucharczyk – Haluza, Domin, Řípa, – Svoboda, Brančík, Szturc.

Okomentuj jako první článek "FOTO: Mora úkol nesplnila, co bude dál?"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..