Hokejisté Přerova si vyšlápli na lídra z Českých Budějovic. Suveréna Chance ligy porazili ve 23. kola nadstavby 4:2. Hosté prohráli po 11 zápasech.

Po první třetině by si na výhru Zubrů vsadil málokdo, prohrávali 0:2, když inkasovali v 18. a 20. minutě. Ve druhém dějství se však nadechli k velkému obratu.

Srovnat dokázali v 25. minutě, stihli to za několik desítek vteřin. Nejprve se prosadil Goiš, chvíli po něm se fanoušci domácích radovali znovu po gólu Hejsmana.

Další změna skóre přišla až v úvodu poslední třetiny, to dokonal obrat Číp. Do dvougólového náskoku pak poslal domácí v 50. minutě Dvořák.

HC ZUBR Přerov – ČEZ Motor České Budějovice 4:2 (0:2, 2:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 25. Goiš (Krisl, Navrátil), 25. Hejcman (Zbořil, Moučka), 41. Číp (Zbořil), 50. Dvořák (Navrátil, Pšurný) – 18. Veselý (Endál), 20. Endál (Lytvynov, Novák). Rozhodčí: Ondráček, Kopeček – Kráľ, Měkýš. Vyloučení: 4:5, navíc Číp (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 1848.

Přerov: Klimeš – Krisl, Kubeš, Zbořil, Bodák, Forman, Weinhold, Šnajnar – Navrátil, Pšurný, Goiš – Číp, Hejcman, Moučka – Š. Kratochvil, Berger, Dvořák – Süss, Hradil. Trenér: Vladimír Kočara.

České Budějovice: Klouček – Suchánek, Vydarený, Kachyňa, Pýcha, Lytvynov – Venkrbec, Christov, Babka – Gilbert, Novák, Holec – Prokeš, Karabáček, Endál – Šimánek, Michnáč, Raška – Beránek, Veselý. Trenér: Vladimír Prospal.

Okomentuj jako první článek "FOTO: Parádní obrat Zubrů"