FOTO: Pelíšek vyhrál Běh Michalským výpadem

Běh Michalským výpadem vyhrál David Pelíšek, který ukázal záda svým soupeřům prakticky hned po startu. Desetikilometrový závod vyhrál v čase 33:22 minuty. V kategorii žen nenašla přemožitelku juniorka Karolína Zádrapová, která doběhla v čase 41:55 minuty. 

Tradiční běh po cestách a stezkách olomouckého parku a atletického stadionu přilákal celkově 112 běžců. Ty neodradilo ani pro běh nepříliš ideální počasí. Někteří z nich na mokré trati nedobrovolně vyzkoušli tvrdost země. Šrámy si například odnesl Tomáš Míček. Kromě podřeného kolena to odnesly také kalhoty. „Ty už jsou v koši, konečně pořídím pořádný běžecký jégrovky,“ svěřil se na svém facebooku mladý Olomoučan.

Kompletní výsledky najdete na stránkách olomouckého atletického klubu.

[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/107802616900492943769/albumid/6127553788897701377?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“ ]

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Okomentuj jako první článek "FOTO: Pelíšek vyhrál Běh Michalským výpadem"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..