Hokejisté Přerova v 18. kole nadstavby první ligy porazili Litoměřice 3:1 a dál drží druhé místo v tabulce. Před třetím Vsetínem mají v tuto chvíli náskok šesti bodů.

Zubři museli otáčet nepříznivé skóre. V 22. minutě poslal hosty do vedení Kadlec, z toho se však Litoměřice neradovaly dlouho. Před polovinou normální hrací doby Kubeš.

Rozhodnutí padlo v poslední třetině. Ve 45. minutě nasměřoval domácí ke třem bodům Weinhold. V závěru navíc přidal další do prázdné branky další gól Číp.

“ V posledním utkání před pauzou by byla škoda pokazit si předchozí úspěšné zápasy. Až na prvních pět minut, kdy jsme lehce zaspali, se nám duel povedl. Bereme jako vždy důležité tři body,“ řekla klubovému webu asistent trenéra Jakub Grof.

HC ZUBR Přerov – HC Stadion Litoměřice 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 27. Kubeš (Krisl, Doležal), 45. Weinhold (Pšurný, Navrátil), 60. Číp (Hejcman) – 22. Kadlec (Korkiakoski, M. Beran).  Rozhodčí: Barek, Pilný – Bartek, Gančarčík. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 1140.

Zubr Přerov: Klimeš – Kubeš, Krisl, Zbořil, Weinhold, Forman, Bodák, Šnajnar – Navrátil, Pšurný, Doležal – Číp, Hejcman, Berger – Dvořák, Popelka, Goiš – Indrák, Moučka, Süss. Trenér:

Litoměřice: A. Beran – Klikorka, Marcel, L. Doudera, Jebavý, Strejček, M. Voženílek, Baláž – M. Beran, Korkiakoski, Kadlec – Kangas, Jícha, Helt – Kropáček, Brabenec, Havelka – Bernat, Sklenář. Trenér:

Okomentuj jako první článek "FOTO: Přerov rozhodl v poslední třetině"