Hokejisté Přerova otočili nepříznivý vývoj a v 30. kole Chance ligy zvítězili 3:1 nad Sokolovem. První část Zubrům nevyšla podle představ a papírových předpokladů. S předposledním týmem tabulky ji prohráli 0:1. Vyrovnání zařídil ve 23. minutě Pšurný, stejný hráč se prosadil také ve 42. minutě. Konečnou podobu dal výsledku v 57. minutě Kratochvíl.

„Hráče jsme upozorňovali, že byť má Sokolov z venkovních zápasů statistiky, jaké má, zápasy ztrácí o gól či o dva. Bylo to vidět. Baník předvedl sympatický výkon. Minimálně v první třetině jsme s jeho hrou měli problémy. Naštěstí jsme ubránili jeho šance a pak rozhodli,“ řekl klubovému webu asistent trenéra Jakub Grof.

HC ZUBR Přerov – HC Baník Sokolov 3:1 (0:1, 1:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 23. Pšurný (Popelka, Dvořák), 42. Pšurný (Berger, Popelka), 57. Š. Kratochvil (Zbořil, M. Kratochvil) – 20. Kverka (Vracovský, Osmík). Rozhodčí: Kašík, Cabák – Hanzlík, Kučera. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 1446.

Přerov: Petrásek – Černý, Krisl, Zbořil, Hrabal, Šnajnar, Weinhold – Navrátil, Pšurný, Popelka – Plášek, Berger, Moučka – Š. Kratochvil, M. Kratochvil, Goiš – Dvořák, Süss, Indrák – Kočica. Trenér: Vladimír Kočara.

Sokolov: Haas – Vodička, Přindiš, Michálek, Rulík, Šafář, Pařízek, Kadeřávek – Švec, Zadražil, Kovařík – Osmík, Kverka, Vracovský – Kuběna, Vrána, Rohan. Trenér Karel Mlejnek.

Okomentuj jako první článek "FOTO: Přerov udržel druhé místo"