V závěrečném 28. kole nadstavby zvítězil Přerov nad Vsetínem po nájezdech. Ten rozhodující proměnil Roman Pšurný.

Zubři vedli v 9. minutě už 2:0. Vsetín dokázal ještě v průběhu první části snížit. Na další góly diváci čekali až do samotného závěru. Nejprve hosté v 54. minutě vyrovnali.

Dvě minuty před koncem strhl vedení na stranu domácích Ryšavý. Jenže Vsetín zabojoval a v posledním minutě normální hrací doby poslal zápas do prodloužení Kudělka.

O konečném vítězi rozhodovaly až samostatné nájezdy. V nich Zubři proměnili tři, Vsetín ani jeden.

HC ZUBR Přerov – VHK ROBE Vsetín 4:3 po s. n. (2:1, 0:0, 1:2 – 0:0)

Branky a nahrávky: 7. M. Kratochvil (Moučka, Weinhold), 9. Weinhold (Moučka, Š. Kratochvil), 58. Ryšavý (Moučka, Hejcman), rozhodující nájezd Pšurný – 13. Jeřábek (Pechanec, Březina), 54. Kucharczyk (Slováček, Volf), 60. Kudělka (Slováček). Rozhodčí: Dědek, Fiala – Bartek, Hranoš. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 2611.

Zubr Přerov: Klimeš – Krisl, Kubeš, Zbořil, Weinhold, Forman, Šnajnar – Dvořák, Pšurný, Berger – Ryšavý, Hejcman, Moučka – Š. Kratochvil, M. Kratochvil, Goiš – Süss, Svoboda. Trenér: Vladimír Kočara.

Vsetín: Bláha – Kudělka, Slováček, Teper, Smetana, Hryciow, Jeřábek – Gorčík, Vlach, Jonák – Tůma, Pechanec, Březina – Karafiát, Kucharczyk, Procházka – Vítek, Volf, Hořanský – Šilhavý. Trenér: Jiří Dopita.

Okomentuj jako první článek "FOTO: Přerov uzavřel nadstavbu výhrou"