Přerovské volejbalistky si druhou výhru v letošním ročníku nejvyšší soutěže nepřipsaly. Do utkání pro favoritovi z Ostravy vstoupily dobře, ale hostující hráčky zabraly a bez problémů získaly první set. Podobný průběh měl i ten druhý. Zato třetí set byl až do stavu 19:19 dramatický, potom však Ostrava opět prokázala svou kvalitu.

„Ostrava dnes hrála výborně. Předváděla dobrý servis a kvalitní útok s minimem chyb. My jsme po dobrém vstupu do utkání postrádali více odvahy v zakončování,“ řekl pro klubový web trenér domácích Radim Vlček.

Okomentuj jako první článek "FOTO: Přerovské volejbalistky nestačily na Ostravu"