Fotbalová Sigma na domácím stadionu porazila Karvinou 3:0 a už šest ligových zápasů po sobě bodovala. V sobotním utkání se dostala rychle do vedení po vlastním gólu hostujícího brankáře Neumana. Další trefy přidali modří až po změně stran. Radovali se Martin Hála a Martin Nešpor.

Přesně takový vstup do zápasu si domácí přáli. Šanci z první minuty sice ještě Nešpor nevyužil, ale nemuselo ho to příliš trápit. V 4. minutě si srazil hostující brankář centr z rohu do branky.

Několika dobrým zákroky pak podržel Sigmu brankář Mandous. Zvýšit náskok se domácím podařilo až v 71. minutě, kdy se prosadil Hála. O osm minut později se Hanáci znovu radovali, když se po rychlý brejk úspěšně zakončil Nešpor.

Sigma Olomouc – MFK Karviná 3:0 (1:0)

Branky: 4. Neuman (vl. gól), 71. Hála, 78. Nešpor. Rozhodčí: Marek – Dobrovolný, Matoušek – Zelinka (video). ŽK: Hanousek, Santos (oba Karviná). Bez diváků.

Sigma: Mandous – Hála, Beneš, Poulolo, Zmrzlý – González (87. Radek Látal), Breite (90.+1 Daněk), Houska (82. Sladký), Greššák, Falta (86. Zahradníček) – Nešpor (82. Chytil). Trenér: Radoslav Látal.

Karviná: Neuman – Ndefe, Santos, Šindelář, Twardzik – Hanousek (46. Papadopulos), Herc (84. Guba) – Ostrák (84. Haša), Qose, Bartošák (84. Dramé) – Tavares (65. Smrž). Trenér: Jarábek.

Okomentuj jako první článek "FOTO: Sigma bodovala pošesté v řadě. Porazila Karvinou 3:0"