Pavel Dreksa v souboji s Dominikem Radičem

Sigma Olomouc nestačila v přípravě na Zbrojovku Brno a prohrála 0:2. Hanáci byli v úvodu zápasu lepší, svoji převahu ale nedokázali využít. Oba góly padly až po změně stran.

Další příprava čeká modré v sobotu, kdy nastoupí proti Pardubicím.

SK Sigma Olomouc – FC Zbrojovka Brno 0:2 (0:0)

Branky: 69. Růsek, 82. Ševčík. Rozhodčí: Dubanský – Horák, Antoníček. ŽK: Vintr (Brno).

Olomouc: 1. poločas: Mandous – Látal, Hubník, Jemelka, Vepřek – Zifčák, Daněk, Houska, Hála, Chytil – Radič (31. Nešpor). 2. poločas: Reichl – Zmrzlý, David (73. Daněk), Greššák, Sladký – Breite – Šíp, Hapal, Falta, Zahradníček – Nešpor. (61. Yunis). Trenér: Radoslav Látal.

Brno: 1. poločas: Šustr – Štepanovský, Dreksa, Šural, Moravec – J. Sedlák, Čermák – Hladík, Koudelka, Fousek (17. Šumbera) – Přichystal. 2. poločas: Floder – Bariš, Dreksa (61. Šural), Endl, Moravec (61. Ševčík) – M. Vintr, Vaněk, Čermák (61. Jambor), Šumbera – Růsek, Zikl. Trenér: Miloslav Machálek.

Okomentuj jako první článek "FOTO: Sigma nestačila na Brno"