V posledním kole základní části fotbalové ligy prohrála Sigma s Plzní 0:1. Jediný gól zápasu dal bývalý hráč Olomouce Tomáš Hořava. Po třiceti odehraných zápasech skončili Hanáci jedenáctí a čeká je pouze skupina o záchranu.

V prvním poločase byla Plzeň lepší a Sigma místy vypadal hodně odevzdaně. O rozhodující branku se postaral v 16. minutě záložník Tomáš Hořava, ke kterému propadl míč ve vápně a nekompromisně ho uklidil do sítě. Po změně stran se domácí zlepšili, vyrovnat však nedokázali.

Sigma Olomouc – Viktoria Plzeň 0:1 (0:1)

Branka: 16. Hořava. Rozhodčí: Marek – Podaný, Melichar. ŽK: Kerbr, Breite – Havel, Kalvach, Mihálik. Diváci: omezený počet (limit 500 osob na stadionu).

Olomouc: Mandous – Radek Látal, Štěrba, Jemelka (46. Breite), Kerbr (63. Sladký) – Zahradníček, Zmrzlý (78. Juliš), Greššák, Chytil (46. Houska), Hála (69. González) – Yunis. Trenér: Radoslav Látal.

Plzeň: Hruška – Havel, Hejda (90. Pernica), Brabec, Kovařík – Bucha, Kalvach, Hořava (65. Diaz) – Kayamba, Beauguel (78. Mihálik), Kopic (90. Hloušek). Trenér: Guľa.

Okomentuj jako první článek "FOTO: Sigma nestačila na Plzeň"