Sigma Olomouc porazila ve druhém kole 1. fotbalové ligy Pardubice 3:2. Hanáci mají první body, ale příliš nenadchli.

Domácí poslal do vedení sváteční střelec Michal Vepřek, který si naběhl na přízemní roh Juraje Chvátala. Pardubice dokázali rychle srovnat, Sigma však před přestávkou znovu šla do vedení díky gólu Pavla Zifčáka.

Po změně stran se v 52. minutě Hanáci znovu radovali. Dvoubrankový náskok jim zařídil Martin Hála. Pardubice ale nesložili zbraně a snažili se utkání zdramatizovat. V 77. minutě pak snížil Tomáš Solil. Další možnosti už hosté nevyužili.

Sigma Olomouc – FK Pardubice 3:2 (2:1)

Branky: 8. Vepřek, 45. Zifčák, 52. Hála – 20. Toml, 77. Solil. Rozhodčí: Klíma – Antoníček, Dresler – Julínek (video). ŽK: Beran, Cadu (oba Pardubice). Diváci: 2465 (omezený počet).

Olomouc: Macík – Chvátal, Hubník, Beneš, Vepřek (83. Zmrzlý) – Sedlák, Breite – Zifčák (69. Matoušek), Daněk (46. Vaněček), Hála (76. Zahradníček) – Růsek (76. Poulolo). Trenér: Jílek.

Pardubice: Letáček – Cadu, Čihák, Toml, Čelůstka – Jeřábek (69. Šimek) – Tischler (87. Lupač), Beran, Solil, Kostka (62. Huf) – Černý (69. Dufek). Trenér: Novotný.

Okomentuj jako první článek "FOTO: Sigma porazila Pardubice"