Fotbalisté Sigmy Olomouc v 6. kole první ligy remizovali s Plzní 2:2. Oba týmy zaznamenaly ztrátu bodů po třech výhrách v řadě.

Úvod utkání vyšel lépe hostům, kteří měli více ze hry. Udeřilo však na druhé straně. Ve 13. minutě Hála si naskočil na roh a poslal domácí do vedení. Z něj se ale těšili pouhé čtyři minuty. Po přímočaré akci a perfektním centru srovnal Ondrášek.

Po změně stran hosté výsledek otočili. Penaltu proměnil Čermák. Sigma se nevzdala a bojovala aspoň o bod. V 80. minutě jí ho zajistil přesnou střelou k tyči záložník Falta.

Sigma Olomouc – Viktoria Plzeň 2:2 (1:1)

Branky: 13. Hála, 80. Falta – 17. Ondrášek, 63. Čermák z pen. Rozhodčí: Ardeleanu – Kubr, Myška – Julínek (video). ŽK: Hubník, Breite, Radoslav Látal (trenér) – Mihálik. ČK: 66. Radoslav Látal. Diváci: 2000 (limit 2000).

Olomouc: Reichl – Hála, Hubník, Jemelka, Vepřek – González (83. Zahradníček), Breite, Houska (72. Chytil), Poulolo (90. Radek Látal), Falta – Nešpor (83. Zifčák). Trenér: Radoslav Látal.

Plzeň: Hruška – Řezník, Hejda, Brabec, Kovařík – Káčer (74. Bucha), Čermák (81. Beauguel), Kalvach – Kayamba (58. Ba Loua), Ondrášek, Kopic (74. Mihálik). Trenér: Guľa.

Okomentuj jako první článek "FOTO: Sigma remizovala s Plzní 2:2"