Sigma Olomouc - Dynamo České Budějovice

Gólem v sedmé minutě nastavení si Sigma Olomouc zajistila alespoň bod ve 4. kole nejvyšší fotbalové soutěže. Hosté z Českých Budějovic dvakrát vedli o dvě branky. Hanáci se ale povedl závěr zápasu.

V prvním poločase skórovali pouze hráči Dynama. Jmenovitě to byly Bassey a Čavoš. V úvodu druhé poloviny snížil stoper Jemelka, jenže hosté opět odskočili po trefě Tolna. V dramatické koncovce vykřesal pro Sigmu naději svým gólem Zifčák. Na 3:3 potom srovnal další stoper Florent Poulolo.

Sigma Olomouc – Dynamo České Budějovice 3:3 (0:2)

Branky: 53. Jemelka, 87. Zifčák, 90.+7 Poulolo – 9. Bassey, 41. Čavoš, 61. Tolno. Rozhodčí: Černý – Kotík, Váňa – Hrubeš (video). ŽK: Hála, Jemelka, Poulolo, Chvátal, Jílek (trenér) – Talověrov, Valenta. Diváci: 3619.

Olomouc: Macík – Chvátal, Poulolo, Jemelka, Zmrzlý (46. Vaněček) – Breite, González (80. Zifčák) – Matoušek (46. Vepřek), Sedlák (46. Daněk), Hála (66. Šíp) – Růsek. Trenér: Jílek.

Č. Budějovice: Vorel – Sladký (84. Čolič), Králik, Talověrov, Novák – Javorek (55. Valenta), Čavoš – Brandner (84. Vais), Hora (72. Škoda), Mihálik (55. Tolno) – Bassey. Trenér: Horejš.