FOTO: Silvestrovský turnaj ovládli Raptors

Tým Raptors

Předposlední den roku 2016 se v hale olomouckého Gymnázia Hejčín uskutečnil Silvestrovský turnaj hvězd. Během pátečního dopoledne změřily své síly týmy namíchány z aktivních i bývalých fotbalistů, napříč věkovým spektrem, které se utkali o titul šampiona a další hodnotné ceny. Turnaj, který při své premiéře pod střechou přišlo navštívit také slušné množství diváků, měl od prvního hvizdu náboj a nebylo nouze o krásné fotbalové momenty. Pozadu svými výkony nezůstávali ani brankáři a chvílemi přiváděli útočníky k zoufalství.

V dvoukolovém herním systému (přizpůsobeném řádící chřipce) se nejlépe vedlo týmu Raptors, který v 8 zápasech ani jednou neprohrál a zaslouženě tak nad hlavu zvedl pohár pro vítěze.

Působení vítězného týmu po turnaji zhodnotil gólman Michael Pocklan. „Z vítězství máme všichni radost. Od chvíle, kdy nám přišla pozvánka, jsme se moc těšili a za sebe i kluky můžu říct, že turnaj měl skvělou kvalitu jak po stránce organizační, tak herní. S klukama zažíváme krásnou sezonu a tohle byla dobrá tečka na závěr roku. Chtěl bych všem popřát hodně štěstí a zdraví do nového roku,“ řekl Michal Pocklan.

Jednotlivé zápasy odsýpaly jeden za druhým podle rozpisu. V horním ochozu si diváci mohli dopřát občerstvení včetně teplých nápojů. Během vyhlášení vítězů se také na 3 vylosované diváky usmálo štěstí a odnesli si domů láhev Bohemia sektu. „Z mého pohledu panuje obrovská spokojenost. Musím poděkovat všem, kteří se podíleli na přípravě i realizaci turnaje, našim partnerům, všem hráčům a také divákům. Na to, že se jednalo o premiéru v hale, klapalo vše na minutu přesně a myslím, že jsme si všichni zpestřili konec roku zábavou a sportem v jednom,“ řekl organizátor Lukáš Krbeček.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Marek Velíšek z týmu vicemistrů FK Tichej Koutek. Nejlepším brankářem byl Jiří Kaspar z celku Hunters.

Konečné pořadí:
1.Raptors team
2.FK Tichej Koutek
3.Hunters
4. Mladé pušky
5. Dream Team

[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/107802616900492943769/albumid/6371840923420445585?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“ ]

1 Komentář v článku "FOTO: Silvestrovský turnaj ovládli Raptors"

  1. Super turnaj!! 🙂

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..