FOTO: Vysokoškolačky snadno přehrály Přerov

Středomoravské derby se na olomoucké palubovce odehrálo v předehrávce 13. kola UNIQA extraligy. Dívky z nedalekého Přerova nenašly za celý zápas účinnou odpověď na efektivní hru Univerzity a nezískaly ani set.

Po celou první sadu si domácí celek držel dostatečný bodový náskok a také díky zbytečným chybám hostů ji bez problémů získal ve svůj prospěch.

Začátek prostředního dějství byl až do stavu 7:7 vcelku vyrovnaný, pak se však začala projevovat větší herní kvalita domácího týmu, který odskočil na několikabodový náskok a set dotáhl do vítězné koncovky.

Přerovu se výsledkově nejlépe vyvedl set poslední. Vysokoškolačky měly ve svých řadách výborně smečující Michalíkovou, která svým takřka neomylným útokem deptala hosty a domácí celek tak i díky ní vedl již 16:7. Patrně pod dojmem očekávané výhry domácí děvčata pak poněkud polevila v nasazení, což se projevilo tím, že hostům se podařilo v závěru poslední sady opticky korigovat výsledek na přijatelnější rozdíl.

Další domácí zápas odehrají vysokoškolačky již tuto sobotu, začátek utkání je v poněkud netradičních 18:00.

VK UP Olomouc – Volejbal Přerov 3:0 (14, 17, 19)

Rozhodčí: Lenert A.,Peloušek J. Diváků: 250.

Olomouc: Dudová, Košická, Sajdová, Andreeva , Michalíková, Čutuk, libero: Sain, střídala: Orvošová.

Přerov: Yancy, Zatloukalová, Svobodová, Kohoutová K., Kohoutová L., Gálíková, libera: Šádková, Zajícová, střídaly: Dostálíková, Ticháčková.

Foto: Jiří Novotný.

[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/103051166887296915412/albumid/6361452597280741457?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“ ]

Autor

Jiří Novotný
Můj veskrze kladný vztah ke sportu je stvrzen i tím, že již takřka čtvrtstoletí pracuji na Fakultě tělesné kultury UP. Navíc jsem olomoucký patriot a nadšený amatérský fotograf, což je - domnívám se - dobrá kombinace pro to, abych propagoval regionální sport na tomto webu.

Okomentuj jako první článek "FOTO: Vysokoškolačky snadno přehrály Přerov"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..