Strapáč se rve

Hokejisté HC Olomouc prohráli popáté za sebou na svém ledě. Ve 14. kole nestačili na Vítkovice. Utkání skončilo 3:4 po prodloužení.

Mora měla utkání dobře rozehrané, ve třetí části však ztratila dvougólové vedení. „Padesát čtyři minut jsme zápas zvládali velice dobře. Bohužel poté přišly dvě minuty, které jsme vůbec nezvládli,“ řekl klubovému webu trenér domácích Zdeněk Moták.

Jeho svěřenci jsou na desátém místě a postupně se jim vzdaluje čelo tabulky.

HC Olomouc – HC Vítkovice Ridera 3:4 v prodl. (0:0, 2:0, 1:3 – 0:1)

Branky a nahrávky: 31. Hecl (V. Tomeček), 37. Irgl (Burian, Vyrůbalík), 56. Skladaný (Olesz, Škůrek) – 54. Bodák (Trška, Mallet), 54. Gregorc (O. Roman, Lakatoš), 56. Baláž (O. Roman, Schleiss), 65. Š. Stránský (Trška). Rozhodčí: Jeřábek, Kubičík – Bryška, Rožánek. Vyloučení: 6:4, navíc Lakatoš (Vítkovice) 10 min. Využití: 0:1. Diváci: 4481.

Olomouc: Lukáš – Ondrušek, Jaroměřský, Vyrůbalík, Škůrek, Švrček, Dujsík – Burian, Strapáč, Irgl – Klimek, P. Musil, V. Tomeček – Olesz, Kolouch, Skladaný – Hecl, Handl, Bambula. Trenéři: Tomajko a Moták.

Vítkovice: M. Svoboda – Gregorc, D. Krenželok, Šidlík, Kvasnička, Trška, T. Černý, Bodák – Lakatoš, O. Roman, Schleiss – Mallet, Š. Stránský, P. Zdráhal – E. Němec, Baláž, Vopelka – Kurovský, Werbik, Guman. Trenéři: Petr a Trnka.

Okomentuj jako první článek "FOTO: Z dobře rozehraného zápasu má Mora jen bod"