FOTOREPORT: Key DiscDog Freestyle 2017

Společné soužití člověka a psa se odhaduje na minimálně 14 tisíc let a za tu dobu bylo vyšlechtěno velké množství různých psích ras. Některé z nich se představily v Olomouci na závodech dogfrisbee, které byly kvalifikací na mistrovství České republiky a mistrovství světa, které se odehraje v USA.

Na hřišti Polytechnické SŠ na Rooseveltově ulici probíhal již 11. ročník soutěže Key DiscDog Freestyle a po oba víkendové dny byly k vidění mnohé často až neuvěřitelné psí kousky :-), jež čtyřnozí chlupáči ve spolupráci se svým člověčím parťákem předváděli. A hlavní pomůckou při nich jim byl umělohmotný létající talíř.

Další sadu mých fotografií najdete zde.

Foto: Jiří Novotný.
[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/103051166887296915412/albumid/6420260247786801009?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“ ]

Autor

Jiří Novotný
Můj veskrze kladný vztah ke sportu je stvrzen i tím, že již takřka čtvrtstoletí pracuji na Fakultě tělesné kultury UP. Navíc jsem olomoucký patriot a nadšený amatérský fotograf, což je - domnívám se - dobrá kombinace pro to, abych propagoval regionální sport na tomto webu.

Okomentuj jako první článek "FOTOREPORT: Key DiscDog Freestyle 2017"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..