FOTOREPORT: Mora vydřela proti Zlínu tři body

Konflikt mezi Staňkem a Kubišem.Bek Mory Robin Staněk a útočník Zlína Pavel Kubiš

Kohouti měli výborný vstup do zápasu. V šesté minutě vedli už 2:0. Kdo z fotografu si během prvních minut stoupnul za branku hostů měl o poznání více možnosti k tomu udělat pěknou fotku, protože domácí svého soupeře pořádně přitlačili.

Zlín však postupem času vyrovnal hru a po chybě obrany Mory dal kontaktní gól. Prostřední část byla vyrovnaná a štěstí se v ní přiklonilo na stranu hostů, kteří dokázali srovnat. HC Olomouc ale ztráta dvoubrankového náskoku nerozhodila. Tři body Hanákům zajistil v 51. minutě Herman, kterému parádně přihrál Holec.

Okomentuj jako první článek "FOTOREPORT: Mora vydřela proti Zlínu tři body"