FOTOREPORT: Motorkářská sezóna na Olomoucku zahájena

Nové místo srazu a hlavně nevlídné počasí patrně způsobily, že tradiční motorkářské zahájení sezóny v okolí Olomouce bylo poznamenáno nízkou účastí příznivců jedné stopy. Na neředínském letišti, odkud startovala hromadná vyjížďka po okolí, se tak v sobotu nakonec sjelo něco málo přes dvě stě motorek.

Společná jízda začala o čtvrt na jednu a směřovala přes Ústín, Senici na Hané, Litovel a Horku nad Moravou zpátky na olomoucké letiště. Letošní počasí se však proti účastníkům spiklo, protože krátce po zahájení se spustil silnější déšť. Ani tyto povětrnostní podmínky však nejskalnější motorkáře neodradily od absolvování celé trasy.

Foto: Jiří Novotný.

[pe2-gallery album=“http://picasaweb.google.com/data/feed/base/user/103051166887296915412/albumid/6411938879924909233?alt=rss&hl=en_US&kind=photo“ ]

Autor

Jiří Novotný
Můj veskrze kladný vztah ke sportu je stvrzen i tím, že již takřka čtvrtstoletí pracuji na Fakultě tělesné kultury UP. Navíc jsem olomoucký patriot a nadšený amatérský fotograf, což je - domnívám se - dobrá kombinace pro to, abych propagoval regionální sport na tomto webu.

Okomentuj jako první článek "FOTOREPORT: Motorkářská sezóna na Olomoucku zahájena"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..