Futsal: výsledky a tabulky po 20. kole

1.liga
DDsportFlamengo – Kovo Dřevo 0:0
Modos Olomouc – Step style 4:1
Ajax Bělidla – BFC Topgal.cz 5:6
Hruška Chořelice – AT Olpran 3:1
PS Beton – Real HDO 2:2
FC Bacardi – FC Hněvotín 1:8
LOLO stav.Žižka – FC Levotil 7:2
Galatasaray – Aston Pila 98 3:4

1. FC Hněvotín 22 121:51 37
2. BFC Topgal.cz 22 90:60 30
3. Aston Pila 98 23 69:64 30
4. AT Olpran 23 93:51 28
5. Hruška Chořelic 23 63:57 25
6. LOLO stav.Žižka 22 105:97 24
7. PS Beton 23 83:70 23
8. Galatasaray 23 81:71 20
9. Step style 23 65:69 20
10. Real HDO 23 75:88 19
11. Modos Olomouc 23 62:59 18
12. FC Levotil 23 59:71 16
13. Ajax Bělidla 23 58:70 14
14. Kovo Dřevo 22 35:93 10
15. FC Bacardi 23 44:132 4
16. DDsportFlamengo 23 0:0 0

2.liga A
PK Color – Atl.Bystrovany 0:0
Nautila team – Moravan Cholina 4:7
Sigma team – Sokolka Horka A 3:4
Kamerun – Synerg. Slatinky 2:2
SK Profit NV – Ar.Loučany A 3:0
FC Křídla – Sokolka Horka B 2:2
Schwarzbach – Sokol Mezice 0:2

1. SK Profit NV 20 72:44 27
2. Moravan Cholina 20 64:46 27
3. FC Křídla 20 61:34 25
4. Sokol Mezice 20 68:39 23
5. Sokolka Horka B 20 52:50 20
6. Atl.Bystrovany 20 50:36 19
7. Sigma team 20 50:67 18
8. Kamerun 20 44:50 17
9. Schwarzbach 20 51:58 15
10. Ar.Loučany A 20 42:61 15
11. Sokolka Horka A 20 52:57 14
12. Nautila team 20 50:74 10
13. Synerg. Slatink 20 45:85 10
14. PK Color 20 0:0 0

2.liga B
Fido Dido – Pergola 5:1
RK Dachi – SK Kopeček 1:2
Endl lotto – Restoma 5:2
IMD Olomouc – Senice B 3:3
Vet.Hlubočky – FC Chelsea 1:2
Pošta – Rio de Blatec 2:7
SK Doresp Lošov – Magistrát MO 3:1

1. FC Chelsea 20 83:63 30
2. SK Doresp Lošov 20 80:46 29
3. Fido Dido 20 95:72 28
4. Magistrát MO 20 63:36 26
5. IMD Olomouc 20 95:63 24
6. Endl lotto 20 66:71 21
7. SK Kopeček 20 55:47 20
8. Restoma 20 64:60 19
9. Rio de Blatec 20 57:82 18
10. RK Dachi 20 57:76 17
11. Senice B 20 48:61 16
12. Pergola 20 49:66 15
13. Vet.Hlubočky 20 46:65 11
14. Pošta 20 53:103 6

3.liga A
TJ Sok.Křelov A – FC Rangers 0:0
FC Literpool – Hurikán VB 1:0
P.balet 06 – FC Bublákov 1:9
Dynamit – Meteor 2:5
Sedlisko – FC Broky 9:2
PSB 2010 – FC Podlas 6:1
Mizerové – Dědečci 2:2

1. Dynamit 20 107:65 28
2. FC Literpool 20 70:54 28
3. Sedlisko 20 80:43 23
4. FC Bublákov 20 84:51 22
5. FC Podlas 20 76:63 22
6. PSB 2010 20 69:70 22
7. Hurikán VB 20 59:31 21
8. Meteor 20 79:66 18
9. TJ Sok.Křelov A 20 50:62 15
10. Mizerové 20 54:74 15
11. Dědečci 20 52:77 13
12. FC Broky 20 44:108 7
13. P.balet 06 20 40:100 6
14. FC Rangers 20 0:0 0

3.liga B
AMG Daskabát – Meta Pohořany 1:4
Inter Šternberk – 1.FC Hombok 1:3
Rotor LBT – Benfica Lašťany 3:3
FC Fiasco – Mix Junior 3:7
FC Rataje – Arktic Olomouc 4:4
Sokol Žerotín – FC Šviháci 0:3
Sokol Bělkovice – Sokol Pohořany 3:3

1. FC Šviháci 20 85:53 32
2. 1.FC Hombok 20 73:38 29
3. Mix Junior 20 84:49 25
4. Inter Šternberk 20 82:52 25
5. Sokol Pohořany 20 73:74 22
6. FC Fiasco 20 59:61 21
7. Sokol Bělkovice 20 67:60 19
8. Arktic Olomouc 20 76:81 18
9. Rotor LBT 20 65:75 18
10. Sokol Žerotín 20 51:66 15
11. AMG Daskabát 20 59:85 15
12. FC Rataje 20 60:88 15
13. Benfica Lašťany 20 51:68 13
14. Meta Pohořany 20 40:75 13

3.liga C
Panthers Řimice – Henkováci 3:0
SK Holice – Slovan Uničov 3:6
Escuadra – RoDo Pavlovičky 2:2
FC Holice – Agrometal 4:4
Adam leasing – FC Lyons 0:3
Real Lazar – KMK Březové 5:2
FC Manko – Buff-belt 2:8

1. Slovan Uničov 20 137:64 34
2. Panthers Řimice 20 85:46 29
3. FC Lyons 20 83:47 28
4. RoDo Pavlovičky 20 66:61 25
5. Buff-belt 20 68:62 22
6. Escuadra 20 88:83 21
7. Agrometal 20 56:55 21
8. FC Manko 20 67:81 20
9. SK Holice 20 59:57 19
10. FC Holice 20 65:66 16
11. Real Lazar 20 78:87 15
12. Henkováci 20 42:84 10
13. Adam leasing 20 36:73 9
14. KMK Březové 20 47:111 9

3.liga D
Rychlá rota – HV Propag 3:1
Bažanti – Zákl. Hnoyland 4:2
FC Redsiro – MK Chelsea 2:2
United Players – Draci 11:5
NTP – Ajax Pivodam 3:4
Miami Beach – KMK Haná 2:2
Mates – M-Contakt 3:0

1. United Players 20 87:39 32
2. KMK Haná 20 76:38 32
3. Miami Beach 20 65:54 25
4. Zákl. Hnoyland 20 62:61 23
5. Mates 20 72:46 22
6. MK Chelsea 20 84:74 22
7. Rychlá rota 20 62:46 21
8. FC Redsiro 20 45:62 20
9. Ajax Pivodam 20 64:67 16
10. NTP 20 52:85 16
11. M-Contakt 20 55:69 15
12. Draci 20 83:105 12
13. HV Propag 20 39:69 12
14. Bažanti 20 46:77 12

4.liga A
Mlha team – KSN Masajové 1:3
FC Vikingové – Háger podlahy 5:1
Atl.Přáslavice – Hammers 01 2:6
Dyn.Bystrovany – Juventus 2:4
FC Koliba – Menčestr 1:7
FC Kanonýři – Erena 1:4
SK Mrsklesy – Inv.Bukovany 6:1

1. SK Mrsklesy 20 100:43 33
2. KSN Masajové 20 73:49 28
3. Mlha team 20 94:51 27
4. FC Vikingové 20 97:56 27
5. Erena 20 81:54 26
6. FC Kanonýři 20 90:78 23
7. Hammers 01 20 85:74 21
8. Dyn.Bystrovany 20 56:56 19
9. Háger podlahy 20 69:70 19
10. Menčestr 20 56:58 17
11. Inv.Bukovany 20 43:59 17
12. Juventus 20 66:74 16
13. Atl.Přáslavice 20 59:120 6
14. FC Koliba 20 18:145 1

4.liga B
Zelené balet – Leaders 9:0
Geoboys – KZT Štěpánov 8:2
Elekt.Otáhal A – Buld.Pňovice 7:1
Dř.Pňovice – el-jambass 6:2
Plantoši – Dektrade 6:1
Zora club – SK Véska 8:3
Blues rock – Barbar 2:4

1. Zelené balet 20 154:20 38
2. Dř.Pňovice 20 97:50 30
3. Geoboys 20 91:59 29
4. Elekt.Otáhal A 20 102:60 28
5. Plantoši 20 76:49 25
6. Buld.Pňovice 20 63:75 21
7. Blues rock 20 63:70 20
8. Leaders 20 69:84 20
9. Barbar 20 57:77 18
10. SK Véska 20 54:90 15
11. Dektrade 20 54:105 11
12. el-jambass 20 32:75 10
13. Zora club 20 67:101 9
14. KZT Štěpánov 20 43:107 6

4.liga C
Boca seniors – KMK Loco 0:0
OSŽ Commando – OKL team 4:1
Neředín elite – Real teMko 5:1
Kaprodrom klub – SB Luběnice 4:3
FC Břuchotín – FC 1970 Bubeník 4:0
Dalkia ČR – Herna Sigma HBL 4:10

1. FC Břuchotín 20 72:33 27
2. Herna Sigma HBL 20 96:63 26
3. Hlušovice 19 77:50 22
4. Neředín elite 20 69:54 22
5. Boca seniors 20 62:70 22
6. Kaprodrom klub 20 71:63 20
7. SB Luběnice 20 62:58 20
8. OSŽ Commando 20 48:41 19
9. Dalkia ČR 20 68:65 16
10. Real teMko 20 59:77 14
11. FC 1970 Bubeník 20 48:62 13
12. Red Devils 19 40:88 9
13. OKL team 20 26:74 8
14. KMK Loco 20 0:0 0

4.liga D
1.FC Loučany – Ars.Loučany B 5:2
Stuzam Olomouc – ÚMO 4:1
Ložiska Haná – S.Senice 4:1
FC Tripol – Sokol Olšany 4:1
AC Jojo – Second Wave 2:6
1.FC Press – FC IJZ 1:3
Raptors team – SK Slatinky 13:2

1. Ložiska Haná 20 102:45 32
2. 1.FC Loučany 20 101:61 32
3. Raptors team 20 112:58 28
4. FC Tripol 20 84:56 27
5. Sokol Olšany 20 86:75 25
6. Ars.Loučany B 20 78:51 24
7. FC IJZ 20 57:62 20
8. S.Senice 20 71:65 19
9. Second Wave 20 74:85 17
10. Stuzam Olomouc 20 68:71 16
11. SK Slatinky 20 55:84 15
12. 1.FC Press 20 71:117 13
13. ÚMO 20 28:87 9
14. AC Jojo 20 45:115 3

4.liga E
Sokol Náklo – 1.FC Skrbeň 5:4
Regionsport.cz – Sokol Unčovice 3:3
Sokol Křelov B – Naschrot 1:2
Hodolany J. – F1 U Slávka 1:4
Atletico Haná – Sokol Skrbeň 3:2
Roko Samotišky – AC Karasov 5:1
AC Rapid – FC 4 Fun 2:5

1. FC 4 Fun 20 104:36 36
2. Sokol Náklo 20 119:60 30
3. Regionsport.cz 20 87:56 27
4. Sokol Křelov B 20 74:62 25
5. Sokol Unčovice 20 62:51 23
6. Roko Samotišky 20 75:66 21
7. Sokol Skrbeň 20 68:66 21
8. Naschrot 20 76:85 21
9. Hodolany J. 20 65:93 17
10. AC Rapid 20 74:76 15
11. 1.FC Skrbeň 20 63:84 13
12. F1 U Slávka 20 33:76 12
13. AC Karasov 20 40:74 10
14. Atletico Haná 20 45:100 9

4.liga F
FC Štok – FC Tigers 1:3
FC Peklo NV – Black stuff 3:3
AC Čenda – Hugo boss 0:2
Elekt.Otáhal B – MK Jívová 2:6
Arsenal FC – Kenny juniors 1:0
Mod.hvězda Litovel – Hejč.berani 2:10

1. MK Jívová 20 118:37 36
2. Elekt.Otáhal B 20 94:44 34
3. FC Tigers 20 87:45 30
4. Hugo boss 20 88:54 29
5. Hejč.berani 20 91:64 26
6. FC Peklo NV 20 82:61 25
7. Black stuff 20 74:59 25
8. Arsenal FC 20 68:72 21
9. AC Čenda 20 54:79 11
10. Kenny juniors 20 51:77 11
11. FC Štok 20 54:85 10
12. FC Hattrick 19 48:102 8
13. Mod.hvězda Lito 20 35:92 7
14. FC Alcatraz 19 32:105 5

4.liga G
Ditrex – Odra 15:1
FC ZRTV loko – Slzna Černovír 3:3
FK Krčmaň 97 – FC Jantaři 5:2
HC Istegum box – P.balet 99 1:2
Red Gunners – Shake and Bake 0:1
FC Braník – FC Partyzán 7:3
FC Denison Ol. – KAF Přestavlky 8:3

1. Shake and Bake 20 170:38 37
2. Ditrex 20 131:45 34
3. Red Gunners 20 115:34 32
4. P.balet 99 20 66:46 31
5. FK Krčmaň 97 20 78:54 26
6. FC Braník 20 80:57 24
7. Odra 20 63:77 24
8. FC Partyzán 20 56:83 19
9. Slzna Černovír 20 48:83 14
10. FC Denison Ol. 20 50:107 13
11. FC ZRTV loko 20 51:90 11
12. HC Istegum box 20 23:111 6
13. FC Jantaři 20 21:94 5
14. KAF Přestavlky 20 53:86 4

Okomentuj jako první článek "Futsal: výsledky a tabulky po 20. kole"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..