Futsal: výsledky a tabulky po 23. kole

1.liga
BFC Topgal.cz – Kovo Dřevo 7:3
Real HDO – Ajax Bělidla 3:4
FC Hněvotín – Hruška Chořelice 3:4
AT Olpran – Galatasaray 6:2
PS Beton – DDsportFlamengo 0:0
Step style – Aston Pila 98 0:5
FC Bacardi – LOLO stav.Žižka 5:4
FC Levotil – Modos Olomouc 3:1

1. FC Hněvotín 27 148:62 45
2. AT Olpran 27 104:55 34
3. BFC Topgal.cz 28 108:80 34
4. Aston Pila 98 27 77:71 33
5. Hruška Chořelic 27 73:65 30
6. PS Beton 27 92:84 26
7. LOLO stav.Žižka 27 128:125 26
8. Step style 27 85:89 24
9. Galatasaray 27 97:91 22
10. FC Levotil 27 69:78 22
11. Real HDO 27 92:113 21
12. Modos Olomouc 27 70:69 20
13. Ajax Bělidla 27 70:80 19
14. Kovo Dřevo 27 51:111 15
15. FC Bacardi 27 57:148 7
16. DDsportFlamengo 28 0:0 0

2.liga A
PK Color – FC Křídla 0:0
Kamerun – SK Profit NV 2:3
Sokolka Horka A – Ar.Loučany A 3:2
Sokolka Horka B – Schwarzbach 4:2
Moravan Cholina – Sokol Mezice 8:2
Atl.Bystrovany – Sigma team 2:2
Synerg. Slatinky – Nautila team 3:0

1. Moravan Cholina 23 76:54 30
2. FC Křídla 23 79:39 29
3. SK Profit NV 23 75:50 29
4. Sokol Mezice 23 80:48 27
5. Sokolka Horka B 23 60:53 25
6. Atl.Bystrovany 23 60:45 22
7. Sigma team 23 56:70 22
8. Schwarzbach 23 63:66 19
9. Kamerun 23 49:58 17
10. Sokolka Horka A 23 60:70 16
11. Ar.Loučany A 23 48:73 16
12. Nautila team 23 54:82 12
13. Synerg. Slatink 23 50:102 12
14. PK Color 23 0:0 0

2.liga B
RK Dachi – Vet.Hlubočky 6:3
Rio de Blatec – Endl lotto 3:2
FC Chelsea – SK Doresp Lošov 4:6
SK Kopeček – Fido Dido 3:0
Pergola – Senice B 4:5
Restoma – Magistrát MO 0:0
Pošta – IMD Olomouc 3:8

1. SK Doresp Lošov 23 95:56 35
2. Fido Dido 23 110:83 32
3. FC Chelsea 23 98:79 32
4. Magistrát MO 23 68:41 29
5. IMD Olomouc 23 107:79 27
6. SK Kopeček 23 64:49 26
7. Restoma 23 74:67 22
8. Rio de Blatec 23 67:91 22
9. RK Dachi 23 77:85 21
10. Endl lotto 23 73:88 21
11. Senice B 23 57:73 19
12. Pergola 23 62:78 17
13. Vet.Hlubočky 23 50:78 11
14. Pošta 23 62:117 8

3.liga A
FC Rangers – P.balet 06 0:0
Dědečci – FC Literpool 6:4
FC Podlas – Dynamit 4:5
Hurikán VB – Meteor 4:0
TJ Sok.Křelov A – PSB 2010 2:2
Mizerové – Sedlisko 9:6
FC Bublákov – FC Broky 2:2

1. Dynamit 23 116:74 32
2. FC Literpool 23 76:62 30
3. FC Bublákov 23 91:56 26
4. Hurikán VB 23 67:33 25
5. FC Podlas 23 93:71 25
6. Sedlisko 23 90:57 24
7. PSB 2010 23 73:77 23
8. Meteor 23 87:73 22
9. Dědečci 23 72:85 19
10. Mizerové 23 65:81 19
11. TJ Sok.Křelov A 23 56:69 17
12. FC Broky 23 48:119 8
13. P.balet 06 23 44:121 6
14. FC Rangers 23 0:0 0

3.liga B
FC Šviháci – AMG Daskabát 7:0
Mix Junior – Inter Šternberk 10:1
FC Fiasco – FC Rataje 1:7
Sokol Žerotín – Rotor LBT 6:2
Arktic Olomouc – Sokol Bělkovice 2:3
1.FC Hombok – Benfica Lašťany 7:3
Meta Pohořany – Sokol Pohořany 2:4

1. FC Šviháci 23 98:58 36
2. 1.FC Hombok 23 90:44 34
3. Mix Junior 23 100:53 31
4. Inter Šternberk 23 90:64 29
5. Sokol Pohořany 23 86:80 28
6. Sokol Bělkovice 23 71:63 23
7. FC Fiasco 23 64:74 21
8. Rotor LBT 23 74:89 20
9. Sokol Žerotín 23 62:73 19
10. Arktic Olomouc 23 81:91 18
11. FC Rataje 23 70:96 17
12. AMG Daskabát 23 65:104 17
13. Meta Pohořany 23 44:81 15
14. Benfica Lašťany 23 55:80 14

3.liga C
Buff-belt – Escuadra 3:4
KMK Březové – SK Holice 1:5
FC Holice – Real Lazar 4:4
Henkováci – FC Lyons 0:3
RoDo Pavlovičky – Slovan Uničov 2:7
Agrometal – Panthers Řimice 2:5
FC Manko – Adam leasing 0:0

1. Slovan Uničov 23 143:64 36
2. Panthers Řimice 23 96:53 31
3. FC Lyons 23 82:53 26
4. RoDo Pavlovičky 23 69:73 25
5. FC Manko 23 79:85 22
6. Buff-belt 23 71:66 21
7. SK Holice 23 61:58 21
8. Escuadra 23 87:90 21
9. Real Lazar 23 85:93 18
10. FC Holice 23 71:74 17
11. Agrometal 23 58:74 17
12. Henkováci 23 48:87 12
13. KMK Březové 23 48:128 7
14. Adam leasing 23 0:0 0

3.liga D
Rychlá rota – Miami Beach 4:3
Ajax Pivodam – Mates 2:4
HV Propag – Bažanti 4:3
Zákl. Hnoyland – MK Chelsea 2:3
NTP – United Players 0:2
M-Contakt – KMK Haná 4:2
Draci – FC Redsiro 4:2

1. United Players 23 96:44 38
2. KMK Haná 23 92:48 35
3. Miami Beach 23 75:61 27
4. Mates 23 83:55 26
5. Zákl. Hnoyland 23 71:69 26
6. Rychlá rota 23 74:54 25
7. MK Chelsea 23 90:92 24
8. FC Redsiro 23 54:71 22
9. M-Contakt 23 64:79 19
10. Ajax Pivodam 23 71:75 18
11. NTP 23 57:96 18
12. Draci 23 100:118 17
13. HV Propag 23 49:79 15
14. Bažanti 23 59:94 12

4.liga A
Erena – Mlha team 3:0
Háger podlahy – Atl.Přáslavice 0:0
Inv.Bukovany – Dyn.Bystrovany 0:1
Juventus – Menčestr 5:2
KSN Masajové – Hammers 01 5:5
FC Kanonýři – FC Koliba 3:0
SK Mrsklesy – FC Vikingové 6:5

1. SK Mrsklesy 23 109:47 37
2. KSN Masajové 23 76:56 29
3. Mlha team 23 98:53 27
4. FC Vikingové 23 92:65 27
5. Erena 23 80:65 26
6. Hammers 01 23 94:79 22
7. FC Kanonýři 23 81:76 22
8. Dyn.Bystrovany 23 53:58 19
9. Háger podlahy 23 72:82 19
10. Juventus 23 65:77 16
11. Inv.Bukovany 23 42:61 16
12. Menčestr 23 54:68 15
13. FC Koliba 23 18:147 1
14. Atl.Přáslavice 23 0:0 0

4.liga B
Zelené balet – Plantoši 0:1
Dektrade – Zora club 1:8
Barbar – Geoboys 1:5
KZT Štěpánov – SK Véska 1:3
Leaders – Dř.Pňovice 7:1
Blues rock – Elekt.Otáhal A 2:4
el-jambass – Buld.Pňovice 1:5

1. Zelené balet 23 164:24 42
2. Dř.Pňovice 23 108:60 34
3. Geoboys 23 104:66 34
4. Elekt.Otáhal A 23 112:72 31
5. Plantoši 23 89:53 31
6. Buld.Pňovice 23 79:79 27
7. Leaders 23 84:92 24
8. Blues rock 23 69:84 20
9. Barbar 23 63:99 18
10. SK Véska 23 62:101 18
11. Zora club 23 83:106 15
12. el-jambass 23 37:87 11
13. Dektrade 23 61:122 11
14. KZT Štěpánov 23 46:116 6

4.liga C
Herna Sigma HBL – KMK Loco 0:0
Real teMko – Boca seniors 3:7
OSŽ Commando – Hlušovice 3:4
FC 1970 Bubeník – Kaprodrom klub 11:2
OKL team – Dalkia ČR 2:3
FC Břuchotín – Neředín elite 6:1
SB Luběnice – Red Devils 2:5

1. FC Břuchotín 23 87:44 31
2. Herna Sigma HBL 23 102:71 28
3. Boca seniors 23 81:76 28
4. Hlušovice 23 87:63 24
5. Neředín elite 23 82:67 24
6. OSŽ Commando 23 58:48 23
7. SB Luběnice 23 75:74 22
8. Kaprodrom klub 23 80:85 22
9. Dalkia ČR 23 79:77 20
10. FC 1970 Bubeník 23 64:67 17
11. Real teMko 23 64:90 14
12. Red Devils 23 50:95 13
13. OKL team 23 40:92 10
14. KMK Loco 23 0:0 0

4.liga D
ÚMO – Second Wave 1:4
FC Tripol – 1.FC Loučany 4:7
S.Senice – FC IJZ 5:2
Ars.Loučany B – AC Jojo 6:1
Raptors team – 1.FC Press 15:0
Sokol Olšany – Ložiska Haná 4:1
SK Slatinky – Stuzam Olomouc 4:2

1. 1.FC Loučany 23 129:74 38
2. Ložiska Haná 23 111:52 35
3. Raptors team 23 131:60 32
4. Ars.Loučany B 23 92:57 29
5. FC Tripol 23 97:68 29
6. Sokol Olšany 23 97:90 29
7. S.Senice 23 84:68 25
8. FC IJZ 23 72:71 24
9. Second Wave 23 88:96 21
10. SK Slatinky 23 64:100 17
11. Stuzam Olomouc 23 73:85 16
12. 1.FC Press 23 76:147 13
13. ÚMO 23 32:100 10
14. AC Jojo 23 50:128 4

4.liga E
Sokol Skrbeň – Sokol Unčovice 2:3
F1 U Slávka – Roko Samotišky 2:3
FC 4 Fun – Atletico Haná 5:3
AC Karasov – Naschrot 2:2
1.FC Skrbeň – Regionsport.cz 4:8
Hodolany J. – Sokol Náklo 0:3
AC Rapid – Sokol Křelov B 6:1

1. FC 4 Fun 23 113:48 39
2. Sokol Náklo 23 138:63 36
3. Regionsport.cz 23 103:71 31
4. Sokol Unčovice 23 71:55 27
5. Sokol Křelov B 23 80:77 27
6. Roko Samotišky 23 83:73 25
7. Naschrot 23 81:89 25
8. Sokol Skrbeň 23 80:75 24
9. AC Rapid 23 88:82 19
10. Hodolany J. 23 68:106 17
11. 1.FC Skrbeň 23 74:106 14
12. F1 U Slávka 23 40:89 14
13. AC Karasov 23 48:80 13
14. Atletico Haná 23 58:111 11

4.liga F
Hejč.berani – MK Jívová 4:2
FC Alcatraz – Mod.hvězda Litovel 5:1
Hugo boss – Black stuff 5:0
FC Tigers – Elekt.Otáhal B 3:5
FC Hattrick – FC Peklo NV 0:2
Kenny juniors – AC Čenda 2:8
Arsenal FC – FC Štok 7:1

1. Elekt.Otáhal B 23 111:51 39
2. MK Jívová 23 126:46 38
3. Hugo boss 23 103:66 33
4. FC Tigers 23 93:56 30
5. Hejč.berani 23 102:73 30
6. FC Peklo NV 23 91:67 29
7. Black stuff 23 80:73 26
8. Arsenal FC 23 82:79 26
9. AC Čenda 23 72:83 17
10. Kenny juniors 23 67:89 15
11. FC Hattrick 23 55:116 11
12. FC Štok 23 60:104 10
13. Mod.hvězda Lito 23 41:107 9
14. FC Alcatraz 23 45:118 9

4.liga G
FC ZRTV loko – Ditrex 5:4
FC Jantaři – P.balet 99 1:2
Odra – FC Denison Ol. 2:4
Slzna Černovír – FK Krčmaň 97 6:2
FC Partyzán – Red Gunners 1:6
FC Braník – HC Istegum box 2:5
Shake and Bake – KAF Přestavlky 12:2

1. Shake and Bake 23 198:49 41
2. Ditrex 23 146:51 38
3. Red Gunners 23 126:37 38
4. P.balet 99 23 76:51 36
5. FK Krčmaň 97 23 91:66 30
6. FC Braník 23 84:70 24
7. Odra 23 67:89 24
8. FC Partyzán 23 61:100 19
9. Slzna Černovír 23 57:91 18
10. FC ZRTV loko 23 65:98 17
11. FC Denison Ol. 23 67:124 17
12. HC Istegum box 23 32:118 9
13. KAF Přestavlky 23 60:103 6
14. FC Jantaři 23 24:107 5

Okomentuj jako první článek "Futsal: výsledky a tabulky po 23. kole"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..