Futsal: výsledky a tabulky po 24. kole

1.liga
Aston Pila 98 – BFC Topgal.cz 3:2
DDsportFlamengo – Step style 0:0
Modos Olomouc – Real HDO 2:4
Ajax Bělidla – FC Hněvotín 3:2
Kovo Dřevo – AT Olpran 0:7
Hruška Chořelice – FC Bacardi 7:0
LOLO stav.Žižka – PS Beton 7:5

1. FC Hněvotín 28 150:65 45
2. AT Olpran 28 111:55 36
3. Aston Pila 98 28 80:73 35
4. BFC Topgal.cz 29 110:83 34
5. Hruška Chořelic 28 80:65 32
6. LOLO stav.Žižka 28 135:130 28
7. PS Beton 28 97:91 26
8. Step style 28 85:89 24
9. Real HDO 28 96:115 23
10. Galatasaray 27 97:91 22
11. FC Levotil 27 69:78 22
12. Ajax Bělidla 28 73:82 21
13. Modos Olomouc 28 72:73 20
14. Kovo Dřevo 28 51:118 15
15. FC Bacardi 28 57:155 7
16. DDsportFlamengo 29 0:0 0

2.liga A
Nautila team – Atl.Bystrovany 4:4
Sigma team – PK Color 0:0
SK Profit NV – Moravan Cholina 2:4
FC Křídla – Kamerun 12:2
Schwarzbach – Synerg. Slatinky 6:1
Sokol Mezice – Sokolka Horka A 4:3

1. Moravan Cholina 24 80:56 32
2. FC Křídla 24 91:41 31
3. Sokol Mezice 24 84:51 29
4. SK Profit NV 24 77:54 29
5. Sokolka Horka B 23 60:53 25
6. Atl.Bystrovany 24 64:49 23
7. Sigma team 24 56:70 22
8. Schwarzbach 24 69:67 21
9. Kamerun 24 51:70 17
10. Sokolka Horka A 24 63:74 16
11. Ar.Loučany A 23 48:73 16
12. Nautila team 24 58:86 13
13. Synerg. Slatink 24 51:108 12
14. PK Color 24 0:0 0

2.liga B
Fido Dido – RK Dachi 5:10
Magistrát MO – Pergola 2:0
Endl lotto – SK Kopeček 8:3
IMD Olomouc – Restoma 0:3
Senice B – FC Chelsea 2:3
Vet.Hlubočky – Pošta 8:3

1. SK Doresp Lošov 23 95:56 35
2. FC Chelsea 24 101:81 34
3. Fido Dido 24 115:93 32
4. Magistrát MO 24 70:41 31
5. IMD Olomouc 24 107:82 27
6. SK Kopeček 24 67:57 26
7. Restoma 24 77:67 24
8. RK Dachi 24 87:90 23
9. Endl lotto 24 81:91 23
10. Rio de Blatec 23 67:91 22
11. Pergola 24 61:75 19
12. Senice B 24 54:75 17
13. Vet.Hlubočky 24 58:81 13
14. Pošta 24 65:125 8

3.liga A
FC Literpool – FC Rangers 0:0
Meteor – FC Bublákov 3:1
P.balet 06 – TJ Sok.Křelov A 3:4
Dynamit – Dědečci 4:3
FC Broky – FC Podlas 0:3
Sedlisko – Hurikán VB 1:0
PSB 2010 – Mizerové 7:2

1. Dynamit 24 120:77 34
2. FC Literpool 24 76:62 30
3. FC Podlas 24 96:71 27
4. Sedlisko 24 91:57 26
5. FC Bublákov 24 92:59 26
6. Hurikán VB 24 67:34 25
7. PSB 2010 24 80:79 25
8. Meteor 24 90:74 24
9. TJ Sok.Křelov A 24 60:72 19
10. Dědečci 24 75:89 19
11. Mizerové 24 67:88 19
12. FC Broky 24 48:122 8
13. P.balet 06 24 47:125 6
14. FC Rangers 24 0:0 0

3.liga B
AMG Daskabát – Mix Junior 0:6
Inter Šternberk – FC Fiasco 2:2
Rotor LBT – Meta Pohořany 7:3
FC Rataje – Sokol Žerotín 2:6
Benfica Lašťany – Arktic Olomouc 4:0
Sokol Bělkovice – FC Šviháci 0:3 Foto zde
Sokol Pohořany – 1.FC Hombok 4:1

1. FC Šviháci 23 98:58 36
2. 1.FC Hombok 23 90:44 34
3. Mix Junior 24 106:53 33
4. Inter Šternberk 24 92:66 30
5. Sokol Pohořany 23 86:80 28
6. Sokol Bělkovice 23 71:63 23
7. FC Fiasco 24 66:76 22
8. Rotor LBT 24 81:92 22
9. Sokol Žerotín 24 68:75 21
10. Arktic Olomouc 23 81:91 18
11. FC Rataje 24 72:102 17
12. AMG Daskabát 24 65:110 17
13. Meta Pohořany 24 47:88 15
14. Benfica Lašťany 23 55:80 14

3.liga C
Panthers Řimice – FC Holice 6:3
SK Holice – Buff-belt 5:3
Escuadra – Agrometal 2:0
Slovan Uničov – Henkováci 5:3
FC Lyons – KMK Březové 7:5
Adam leasing – RoDo Pavlovičky 0:0
Real Lazar – FC Manko 7:4

1. Slovan Uničov 24 148:67 38
2. Panthers Řimice 24 102:56 33
3. FC Lyons 24 89:58 28
4. RoDo Pavlovičky 24 69:73 25
5. SK Holice 24 66:61 23
6. Escuadra 24 89:90 23
7. FC Manko 24 83:92 22
8. Buff-belt 24 74:71 21
9. Real Lazar 24 92:97 20
10. FC Holice 24 74:80 17
11. Agrometal 24 58:76 17
12. Henkováci 24 51:92 12
13. KMK Březové 24 53:135 7
14. Adam leasing 24 0:0 0

3.liga D
Bažanti – Ajax Pivodam 6:5
FC Redsiro – HV Propag 0:2
United Players – Rychlá rota 2:4
MK Chelsea – M-Contakt 2:3
Miami Beach – Zákl. Hnoyland 2:2
KMK Haná – Draci 4:3

1. United Players 24 98:48 38
2. KMK Haná 24 96:51 37
3. Miami Beach 24 77:63 28
4. Rychlá rota 24 78:56 27
5. Zákl. Hnoyland 24 73:71 27
6. Mates 23 83:55 26
7. MK Chelsea 24 92:95 24
8. FC Redsiro 24 54:73 22
9. M-Contakt 24 67:81 21
10. Ajax Pivodam 24 76:81 18
11. NTP 23 57:96 18
12. Draci 24 103:122 17
13. HV Propag 24 51:79 17
14. Bažanti 24 65:99 14

4.liga A
Mlha team – Inv.Bukovany 1:4
Menčestr – Háger podlahy 2:0
Atl.Přáslavice – Erena 0:0
Dyn.Bystrovany – SK Mrsklesy 1:6
FC Koliba – KSN Masajové 2:8
Hammers 01 – Juventus 6:4

1. SK Mrsklesy 24 115:48 39
2. KSN Masajové 24 84:58 31
3. Mlha team 24 99:57 27
4. FC Vikingové 23 92:65 27
5. Erena 24 80:65 26
6. Hammers 01 24 100:83 24
7. FC Kanonýři 23 81:76 22
8. Dyn.Bystrovany 24 54:64 19
9. Háger podlahy 24 72:84 19
10. Inv.Bukovany 24 46:62 18
11. Menčestr 24 56:68 17
12. Juventus 24 69:83 16
13. FC Koliba 24 20:155 1
14. Atl.Přáslavice 24 0:0 0

4.liga B
Geoboys – Leaders 3:3
Elekt.Otáhal A – KZT Štěpánov 5:3
Buld.Pňovice – Dektrade 3:0
Dř.Pňovice – Zelené balet 2:2
Plantoši – Blues rock 1:1
Zora club – Barbar 3:0
SK Véska – el-jambass 4:3

1. Zelené balet 24 166:26 43
2. Dř.Pňovice 24 110:62 35
3. Geoboys 24 107:69 35
4. Elekt.Otáhal A 24 117:75 33
5. Plantoši 24 90:54 32
6. Buld.Pňovice 24 82:79 29
7. Leaders 24 87:95 25
8. Blues rock 24 70:85 21
9. SK Véska 24 66:104 20
10. Barbar 24 63:102 18
11. Zora club 24 86:106 17
12. el-jambass 24 40:91 11
13. Dektrade 24 61:125 11
14. KZT Štěpánov 24 49:121 6

4.liga C
KMK Loco – SB Luběnice 0:0
Boca seniors – OKL team 9:2
Kaprodrom klub – FC Břuchotín 3:9
Red Devils – Real teMko 0:4
Dalkia ČR – FC 1970 Bubeník 3:0
Hlušovice – Herna Sigma HBL 10:3

1. FC Břuchotín 24 96:47 33
2. Boca seniors 24 90:78 30
3. Herna Sigma HBL 24 105:81 28
4. Hlušovice 24 97:66 26
5. Neředín elite 23 82:67 24
6. OSŽ Commando 23 58:48 23
7. Dalkia ČR 24 82:77 22
8. SB Luběnice 24 75:74 22
9. Kaprodrom klub 24 83:94 22
10. FC 1970 Bubeník 24 64:70 17
11. Real teMko 24 68:90 16
12. Red Devils 24 50:99 13
13. OKL team 24 42:101 10
14. KMK Loco 24 0:0 0

4.liga D
1.FC Loučany – Raptors team 8:5
Stuzam Olomouc – Sokol Olšany 2:6
Ložiska Haná – FC Tripol 6:2
FC IJZ – Ars.Loučany B 1:5
AC Jojo – SK Slatinky 4:1
1.FC Press – ÚMO 3:4

1. 1.FC Loučany 24 137:79 40
2. Ložiska Haná 24 117:54 37
3. Raptors team 24 136:68 32
4. Ars.Loučany B 24 97:58 31
5. Sokol Olšany 24 103:92 31
6. FC Tripol 24 99:74 29
7. S.Senice 23 84:68 25
8. FC IJZ 24 73:76 24
9. Second Wave 23 88:96 21
10. SK Slatinky 24 65:104 17
11. Stuzam Olomouc 24 75:91 16
12. 1.FC Press 24 79:151 13
13. ÚMO 24 36:103 12
14. AC Jojo 24 54:129 6

4.liga E
Sokol Náklo – AC Rapid 7:2
Regionsport.cz – FC 4 Fun 1:6
Sokol Křelov B – Sokol Skrbeň 3:3
Sokol Unčovice – AC Karasov 3:0
Atletico Haná – F1 U Slávka 2:4
Naschrot – 1.FC Skrbeň 3:0
Roko Samotišky – Hodolany J. 7:4

1. FC 4 Fun 24 119:49 41
2. Sokol Náklo 24 145:65 38
3. Regionsport.cz 24 104:77 31
4. Sokol Unčovice 24 74:55 29
5. Sokol Křelov B 24 83:80 28
6. Roko Samotišky 24 90:77 27
7. Naschrot 24 84:89 27
8. Sokol Skrbeň 24 83:78 25
9. AC Rapid 24 90:89 19
10. Hodolany J. 24 72:113 17
11. F1 U Slávka 24 44:91 16
12. 1.FC Skrbeň 24 74:109 14
13. AC Karasov 24 48:83 13
14. Atletico Haná 24 60:115 11

4.liga F
FC Štok – FC Hattrick 2:3
FC Peklo NV – Hejč.berani 3:3
Mod.hvězda Litovel – Kenny juniors 3:4
AC Čenda – Arsenal FC 5:1
MK Jívová – Hugo boss 6:3
Elekt.Otáhal B – FC Alcatraz 7:4
Black stuff – FC Tigers 7:1

1. Elekt.Otáhal B 24 118:55 41
2. MK Jívová 24 132:49 40
3. Hugo boss 24 106:72 33
4. Hejč.berani 24 105:76 31
5. FC Tigers 24 94:63 30
6. FC Peklo NV 24 94:70 30
7. Black stuff 24 87:74 28
8. Arsenal FC 24 83:84 26
9. AC Čenda 24 77:84 19
10. Kenny juniors 24 71:92 17
11. FC Hattrick 24 58:118 13
12. FC Štok 24 62:107 10
13. Mod.hvězda Lito 24 44:111 9
14. FC Alcatraz 24 49:125 9

4.liga G
Ditrex – FC Braník 5:4
FK Krčmaň 97 – FC ZRTV loko 7:2
HC Istegum box – Shake and Bake 2:7
P.balet 99 – Odra 0:3
Red Gunners – Slzna Černovír 5:3

1. Shake and Bake 24 205:51 43
2. Ditrex 24 151:55 40
3. Red Gunners 24 131:40 40
4. P.balet 99 24 76:54 36
5. FK Krčmaň 97 24 98:68 32
6. Odra 24 70:89 26
7. FC Braník 24 88:75 24
8. FC Partyzán 23 61:100 19
9. Slzna Černovír 24 60:96 18
10. FC ZRTV loko 24 67:105 17
11. FC Denison Ol. 23 67:124 17
12. HC Istegum box 24 34:125 9
13. KAF Přestavlky 23 60:103 6
14. FC Jantaři 23 24:107 5

Okomentuj jako první článek "Futsal: výsledky a tabulky po 24. kole"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE