Futsal výsledky a tabulky po druhém kole

1.liga
Real HDO – Hruš.Chořelice 4:2
FC Chelsea – FC Hněvotín 7:6
Slovan Uničov – Ajax Bělidla 3:3
AT Beermingham – SK MP Olomouc 2:3
FC Levotil – LOLO Pepin piza 2:4
Galatasaray – Aston Pila 98 8:2

1. LOLO Pepin piza 2 8:6 3
2. FC Chelsea 2 11:10 3
3. Step Style 1 6:1 2
4. Aston Pila 98 1 6:1 2
5. Real HDO 1 4:2 2
6. Hruš.Chořelice 2 4:4 2
7. SK MP Olomouc 2 4:8 2
8. Ajax Bělidla 1 3:3 1
9. Galatasaray 1 6:6 1
10. FC Hněvotín 2 12:13 1
11. Slovan Uničov 2 4:9 1
12. Olpran 0 0:0 0
13. AT Beermingham 1 2:3 0
14. FC Levotil 2 2:6 0

2.liga A
Shake and Bake – FC Loučany 3:0
United Players – PS Beton 7:4
Sokolka Horka B – Sokol Mezice 4:4
Moravan Cholina – SK Profit NV 4:1
SK Náklo – Celtic 4:4
Schwarzbach – KMK Haná 3:4
Mizerové – Rychlá rota 3:4

1. Moravan Cholina 2 7:2 4
2. Shake and Bake 2 7:2 4
3. Rychlá rota 2 7:3 4
4. SK Náklo 2 12:8 3
5. Celtic 2 10:7 3
6. Mizerové 2 8:7 2
7. United Players 2 8:7 2
8. KMK Haná 2 6:7 2
9. SK Profit NV 2 3:5 2
10. Sokolka Horka B 2 5:6 1
11. Sokol Mezice 2 7:9 1
12. Schwarzbach 2 3:7 0
13. PS Beton 2 7:13 0
14. FC Loučany 2 4:11 0

2.liga B
Zelené balet – RK Dachi 2:9
Modos – Mix junior 2:1
Hurikán VB – Endl lotto 2:4
Atl.Bystrovany – Nautila 9:1
SK Kopeček – Kovo Dřevo 4:1
Restoma – FC Křídla 7:1
Dorespo Lošov – Rio de Blatec 1:4

1. RK Dachi 2 14:3 4
2. Restoma 2 12:3 4
3. Modos 2 5:2 4
4. Endl lotto 2 7:4 4
5. Atl.Bystrovany 2 11:4 2
6. Mix junior 2 6:2 2
7. Dorespo Lošov 1 3:1 2
8. SK Kopeček 2 4:6 2
9. FC Křídla 2 2:7 2
10. Hurikán VB 2 2:5 0
11. Rio de Blatec 1 1:5 0
12. Kovo Dřevo 2 2:7 0
13. Zelené balet 2 4:14 0
14. Nautila 2 2:12 0

3.liga A
IMD Olomouc – Fair play club 4:4
Sigma team – MS stavby 10:4
Sokolka Horka A – Sokol Křelov A 5:3
Henkováci – PSB 2010 1:1
Sedlisko – FC Luběnice 1:5
Arsenal Loučany – Dynamit 1:5

1. Sigma team 2 15:5 4
2. FC Luběnice 2 10:2 4
3. Sokol Křelov A 2 14:6 2
4. Arsenal Loučany 1 3:1 2
5. Sedlisko 2 7:6 2
6. PSB 2010 2 5:5 2
7. Henkováci 2 4:4 2
8. Sokolka Horka A 2 6:8 2
9. Dynamit 1 3:3 1
10. Meteor 1 4:4 1
11. Fair play club 2 5:9 1
12. IMD Olomouc 2 5:15 1
13. Miami Beach 1 1:6 0
14. MS stavby 2 5:13 0

3.liga B
Elektr.Otáhal A – FC Skunk 4:3
RoDo Pavlovičky – FC Fiasco 4:7
MK Jívová – Raptors team 7:2
Sokol Žerotín – Zákl.Hnoyland 2:5
Sokol Bělkovice – Inter Šternberk 1:3
Meta Pohořany – Rotor LBT 9:4
Sokol Pohořany – FC Literpool 2:2

1. MK Jívová 2 14:4 4
2. Elektr.Otáhal A 2 10:8 4
3. Inter Šternberk 1 7:2 2
4. FC Skunk 2 12:9 2
5. Meta Pohořany 1 4:2 2
6. FC Fiasco 2 12:10 2
7. RoDo Pavlovičky 2 9:10 2
8. Raptors team 2 6:10 2
9. Sokol Bělkovice 1 3:4 0
10. FC Literpool 1 3:5 0
11. Sokol Pohořany 1 2:4 0
12. Sokol Žerotín 1 5:9 0
13. Zákl.Hnoyland 1 2:7 0
14. Rotor LBT 1 2:7 0

3.liga C
FC Holice – SK Holice 4:1
Buff-belt – Kamerun 8:0
FC Kladiváři – FC Braník 7:2
Senice B – TJ Sokol Olšany 9:3
Pergola – Wednesday 8:4
FC Hroší stavby – NanoTrade 10:2
P.balet 06 – Ditrex 1:2

1. Buff-belt 2 13:2 4
2. FC Hroší stavby 2 17:6 4
3. FC Kladiváři 2 13:5 4
4. Pergola 2 14:6 4
5. Ditrex 1 11:1 2
6. P.balet 06 1 4:2 2
7. Senice B 2 11:9 2
8. FC Holice 2 4:4 2
9. Kamerun 2 3:8 2
10. SK Holice 2 5:11 0
11. Wednesday 2 6:13 0
12. FC Braník 2 4:11 0
13. NanoTrade 2 5:16 0
14. TJ Sokol Olšany 2 4:20 0

3.liga D
Magistrát MO – FK Krčmaň 7:5
FC Creditas – Agrometal 2:1
Geoboys – Draci 5:2
Mates – Mlha team 2:5
FC 1970 Bubeník – SK Mrsklesy 8:3
Red Gunners – 1.FC Hombok 2:4
AC Čenda – FC Podlas 2:2

1. Mlha team 2 9:2 4
2. 1.FC Hombok 2 6:3 4
3. Magistrát MO 2 10:7 4
4. FC Podlas 2 6:5 3
5. AC Čenda 2 6:5 3
6. Geoboys 2 8:6 2
7. FK Krčmaň 2 10:8 2
8. FC 1970 Bubeník 2 9:8 2
9. FC Creditas 2 3:3 2
10. Draci 2 6:8 2
11. Red Gunners 2 5:8 0
12. Mates 2 4:8 0
13. Agrometal 2 1:6 0
14. SK Mrsklesy 2 6:12 0

4.liga A
FC Tripple X – Bulldog Pňovice 2:2
AC Karasov – el-jambass 1:1
KZT Štěpánov – Dřeváci Pňovice 2:5
Buldog Unčovice – Hugo boss 0:1
Sokol Unčovice – FC Tigers 3:1
Bílý balet – Plantoši 2:8
Karpat Uničov – Barbar 5:1

1. Dřeváci Pňovice 2 12:3 4
2. Hugo boss 2 5:3 4
3. Bulldog Pňovice 2 6:4 3
4. Sokol Unčovice 2 8:6 3
5. Plantoši 1 3:0 2
6. Buldog Unčovice 2 1:1 2
7. KZT Štěpánov 2 5:7 2
8. Barbar 1 5:5 1
9. AC Karasov 2 4:5 1
10. el-jambass 2 1:4 1
11. FC Tripple X 2 3:9 1
12. Bílý balet 1 2:3 0
13. Karpat Uničov 1 2:4 0
14. FC Tigers 2 1:4 0

4.liga B
Neředín elite – SB Luběnice 1:6
Sokol Skrbeň – Sokol Křelov B 5:8
FK Sigma Lutín – Press Slatinky 3:5
FK Břuchotín – Dědečci 3:7
FC IJZ – SK Slatinky 3:5
FC Dijak Lutín – Hlušovice 2:9
FK Rozvadovice – FC Rataje 3:3

1. Hlušovice 2 24:5 4
2. Dědečci 2 18:5 4
3. SB Luběnice 2 8:2 4
4. Press Slatinky 2 11:5 4
5. SK Slatinky 2 9:5 4
6. FC Rataje 2 9:6 3
7. Neředín elite 2 9:9 2
8. Sokol Křelov B 2 11:20 2
9. FK Rozvadovice 2 4:5 1
10. FC IJZ 2 5:11 0
11. FK Břuchotín 2 6:13 0
12. Sokol Skrbeň 2 8:16 0
13. FC Dijak Lutín 2 4:13 0
14. FK Sigma Lutín 2 5:16 0

4.liga C
OSŽ Commando – Kenny juniors 5:2
Domino – Hejčín.berani 3:3
OKL team – Naschrot 1:11
Leaders – Pošta 2:6
Second Wave – M-Contakt 1:6
Dyn.Bystrovany – Sportbal Sigma HBL 2:6
AC Rapid – Topmont Bukovany 8:3

1. Naschrot 2 19:3 4
2. Pošta 2 9:2 4
3. OSŽ Commando 2 8:3 4
4. Hejčín.berani 2 10:3 3
5. Sportbal Sigma 1 17:3 2
6. M-Contakt 2 10:6 2
7. Kenny juniors 2 7:7 2
8. OKL team 2 6:15 2
9. Domino 2 3:6 1
10. Dyn.Bystrovany 1 1:3 0
11. Topmont Bukovan 1 2:5 0
12. AC Rapid 1 2:8 0
13. Second Wave 2 1:13 0
14. Leaders 2 5:23 0

4.liga D
Arsenal FC – Regionsport.cz 2:1
Háger podlahy – FC Tripol 6:0
FC ZRTV loko – P.balet 99 2:3
F1 U Slávka – Kaprodrom Klub 2:0
Odra – FC Jantaři 2:1
Erena – Red Devils 2:0
KAF Přestavlky – NTP 4:8

1. Háger podlahy 2 7:0 4
2. Arsenal FC 2 8:2 4
3. P.balet 99 2 8:2 4
4. Odra 2 7:2 4
5. KAF Přestavlky 1 6:0 2
6. NTP 1 3:1 2
7. Regionsport.cz 2 5:4 2
8. F1 U Slávka 2 4:4 2
9. Red Devils 1 0:1 0
10. Erena 1 1:3 0
11. FC ZRTV loko 2 3:9 0
12. FC Jantaři 2 1:7 0
13. Kaprodrom Klub 2 0:8 0
14. FC Tripol 2 1:11 0

4.liga E
Adam Leasing – FC Hattrik 15:3
FC Štok – Hodolany junior 2:0
Slavoj Bystrovany – Ajax Pivodam 1:10
FC Broky – Koník Litovel 2:0
AC Jojo United – Blues rock 2:2
MK Chudobín – FC Partyzán 2:1
KMK Březové – FC Peklo NV 3:2

1. Ajax Pivodam 2 13:2 4
2. FC Štok 2 7:1 4
3. FC Broky 2 6:2 4
4. Blues rock 2 5:2 3
5. Adam Leasing 2 16:6 2
6. Koník Litovel 2 10:2 2
7. KMK Březové 1 3:0 2
8. MK Chudobín 1 2:1 2
9. AC Jojo United 2 2:5 1
10. FC Peklo NV 1 2:4 0
11. FC Partyzán 2 2:7 0
12. Hodolany junior 2 0:5 0
13. FC Hattrik 1 3:15 0
14. Slavoj Bystrova 2 1:20 0

4.liga F
Sokol Nový Svět – Académica 3:1
FC Alcatraz – ÚMO 2:0
F-21 – Atletico Haná 2:7
FC Denison – Šmytliš Senice 7:4
Elektr.Otáhal B – FC Skrbeň 11:2
Zora club – KSN Masajové 8:0
FK Véska – Roko Samotišky 5:2

1. Elektr.Otáhal B 2 19:5 4
2. FC Alcatraz 2 9:1 4
3. FK Véska 2 10:2 4
4. Sokol Nový Svět 2 10:2 4
5. F-21 2 13:8 2
6. Zora club 2 9:7 2
7. Šmytliš Senice 2 12:10 2
8. Roko Samotišky 2 6:5 2
9. Atletico Haná 2 7:7 2
10. FC Denison 2 7:8 2
11. Académica 2 4:11 0
12. ÚMO 2 1:13 0
13. KSN Masajové 2 3:16 0
14. FC Skrbeň 2 3:18 0

Okomentuj jako první článek "Futsal výsledky a tabulky po druhém kole"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..