Futsal: výsledky a tabulky po dvanáctém kole

1.liga
DDsportFlamengo – LOLO stav.Žižka 5:6
Modos Olomouc – FC Hněvotín 3:3
Ajax Bělidla – FC Bacardi 8:7
Kovo Dřevo – FC Levotil 1:0
Step style – BFC Topgal.cz 3:1
Hruška Chořelice – PS Beton 9:6
Aston Pila 98 – AT Olpran 0:9
Galatasaray – Real HDO 0:0

1. FC Hněvotín 14 73:35 25
2. AT Olpran 14 73:22 23
3. Aston Pila 98 14 48:43 21
4. Hruška Chořelic 14 48:36 20
5. Step style 14 54:36 19
6. BFC Topgal.cz 14 48:39 18
7. PS Beton 14 65:45 17
8. LOLO stav.Žižka 14 71:73 15
9. Real HDO 14 56:54 12
10. Modos Olomouc 14 38:42 10
11. Kovo Dřevo 14 26:59 10
12. Galatasaray 14 48:50 9
13. Ajax Bělidla 14 40:46 9
14. FC Levotil 14 33:52 7
15. FC Bacardi 14 36:84 4
16. DDsportFlamengo 14 29:70 3

2.liga A
Nautila team – PK Color 1:4
Sigma team – Kamerun 4:3
Moravan Cholina – Sokolka Horka A 1:1
Ar.Loučany A – Synerg. Slatinky 4:4
Sokol Mezice – Sokolka Horka B 3:4
SK Profit NV – FC Křídla 1:5
Schwarzbach – Atl.Bystrovany 2:6

1. FC Křídla 12 46:16 20
2. Sokolka Horka B 12 40:29 17
3. SK Profit NV 12 50:36 15
4. Sokol Mezice 12 43:24 14
5. Sigma team 12 40:44 14
6. Moravan Cholina 12 31:31 13
7. Atl.Bystrovany 12 27:21 12
8. Schwarzbach 12 41:45 11
9. Kamerun 12 29:33 11
10. Sokolka Horka A 12 36:41 9
11. Ar.Loučany A 12 29:41 9
12. Nautila team 12 37:49 8
13. PK Color 12 22:42 8
14. Synerg. Slatink 12 36:55 7

2.liga B
Magistrát MO – FC Chelsea 6:0
Endl lotto – RK Dachi 1:1
Senice B – Rio de Blatec 5:5
IMD Olomouc – Vet.Hlubočky 6:1
Fido Dido – Pošta 8:6
SK Doresp Lošov – SK Kopeček 3:2
Restoma – Pergola 0:1

1. Magistrát MO 12 45:20 18
2. Fido Dido 12 70:46 18
3. SK Doresp Lošov 12 45:25 18
4. FC Chelsea 12 48:41 16
5. IMD Olomouc 12 61:36 14
6. Restoma 12 42:34 13
7. RK Dachi 12 35:46 11
8. Rio de Blatec 12 33:54 11
9. SK Kopeček 12 34:31 10
10. Endl lotto 12 32:43 10
11. Senice B 12 27:40 9
12. Pergola 12 25:40 8
13. Vet.Hlubočky 12 30:43 6
14. Pošta 12 39:67 6

3.liga A
Meteor – FC Podlas 3:11
FC Literpool – TJ Sok.Křelov A 5:3
Hurikán VB – FC Bublákov 2:2
P.balet 06 – Mizerové 4:8
Dynamit – FC Rangers 0:0
FC Broky – Dědečci 4:5
Sedlisko – PSB 2010 10:2

1. Dynamit 12 69:32 18
2. PSB 2010 12 44:40 16
3. FC Podlas 12 53:40 15
4. FC Literpool 12 37:33 15
5. FC Bublákov 12 51:33 14
6. Hurikán VB 12 40:17 13
7. Sedlisko 12 46:29 13
8. Meteor 12 42:34 11
9. Dědečci 12 35:49 9
10. TJ Sok.Křelov A 12 19:29 7
11. Mizerové 12 31:54 7
12. FC Broky 12 31:67 5
13. P.balet 06 12 20:61 1
14. FC Rangers 12 0:0 0

3.liga B
Inter Šternberk – Sokol Žerotín 3:4
Rotor LBT – FC Rataje 7:3
AMG Daskabát – FC Fiasco 8:4
Benfica Lašťany – FC Šviháci 2:3
Sokol Bělkovice – Mix Junior 0:4
Sokol Pohořany – Arktic Olomouc 8:4
Meta Pohořany – 1.FC Hombok 1:2

1. 1.FC Hombok 12 46:22 19
2. FC Šviháci 12 46:34 18
3. Sokol Bělkovice 12 47:33 14
4. Rotor LBT 12 40:37 14
5. FC Fiasco 12 37:40 14
6. Mix Junior 12 43:25 13
7. Inter Šternberk 12 51:36 13
8. Sokol Pohořany 12 47:44 13
9. Arktic Olomouc 12 48:45 11
10. AMG Daskabát 12 39:51 9
11. Sokol Žerotín 12 33:45 9
12. FC Rataje 12 34:56 8
13. Meta Pohořany 12 18:44 7
14. Benfica Lašťany 12 26:43 6

3.liga C
Escuadra – FC Holice 3:0
SK Holice – Agrometal 1:1
FC Lyons – Buff-belt 5:2
Adam leasing – Real Lazar 5:3
RoDo Pavlovičky – Henkováci 3:0
Panthers Řimice – FC Manko 0:3
Slovan Uničov – KMK Březové 14:1

1. Slovan Uničov 12 83:39 20
2. FC Lyons 12 53:23 20
3. Panthers Řimice 12 60:29 18
4. Buff-belt 12 43:29 16
5. RoDo Pavlovičky 12 34:31 16
6. FC Manko 12 41:38 15
7. Escuadra 12 48:41 13
8. Agrometal 12 28:31 12
9. FC Holice 12 42:40 9
10. SK Holice 12 34:37 9
11. Adam leasing 12 24:43 7
12. Henkováci 12 27:56 7
13. Real Lazar 12 42:60 4
14. KMK Březové 12 20:82 0

3.liga D
Bažanti – NTP 1:4
FC Redsiro – Ajax Pivodam 6:5
KMK Haná – HV Propag 5:0
MK Chelsea – Draci 2:9
Zákl. Hnoyland – M-Contakt 2:1
Miami Beach – United Players 5:5
Mates – Rychlá rota 5:0

1. KMK Haná 12 47:23 20
2. United Players 12 45:26 16
3. MK Chelsea 12 55:48 15
4. FC Redsiro 12 34:33 15
5. Miami Beach 12 37:36 15
6. NTP 12 32:45 15
7. Mates 12 54:30 14
8. Zákl. Hnoyland 12 36:33 14
9. Rychlá rota 12 29:30 10
10. Draci 12 57:60 10
11. Ajax Pivodam 12 37:40 8
12. M-Contakt 12 35:44 8
13. HV Propag 12 20:43 4
14. Bažanti 12 27:54 4

4.liga A
Mlha team – SK Mrsklesy 2:2
Menčestr – Erena 0:1
KSN Masajové – Juventus 4:0
Dyn.Bystrovany – FC Kanonýři 3:5
FC Koliba – FC Vikingové 1:8
Hammers 01 – Háger podlahy 7:4
Atl.Přáslavice – Inv.Bukovany 2:3

1. SK Mrsklesy 12 59:25 21
2. Mlha team 12 61:34 16
3. KSN Masajové 12 46:28 16
4. Erena 12 46:33 16
5. FC Vikingové 12 55:35 15
6. Dyn.Bystrovany 12 40:35 14
7. Hammers 01 12 58:42 13
8. Inv.Bukovany 12 31:31 12
9. FC Kanonýři 12 52:55 12
10. Menčestr 12 38:36 11
11. Háger podlahy 12 41:43 10
12. Juventus 12 36:50 8
13. Atl.Přáslavice 12 39:71 4
14. FC Koliba 12 13:97 0

4.liga B
Geoboys – Zelené balet 0:2
Elekt.Otáhal A – Plantoši 2:1
Zora club – Leaders 3:5
Buld.Pňovice – Barbar 4:1
Dř.Pňovice – Blues rock 3:3
SK Véska – Dektrade 3:0
KZT Štěpánov – el-jambass 0:0

1. Zelené balet 12 74:15 22
2. Geoboys 12 49:27 18
3. Dř.Pňovice 12 50:29 18
4. Elekt.Otáhal A 12 59:31 16
5. Buld.Pňovice 12 38:42 14
6. SK Véska 12 43:47 13
7. Leaders 12 46:49 12
8. Blues rock 12 31:38 12
9. Plantoši 12 37:34 10
10. Barbar 12 33:54 9
11. el-jambass 12 15:37 8
12. Zora club 12 40:59 6
13. KZT Štěpánov 12 28:47 5
14. Dektrade 12 30:64 5

4.liga C
KMK Loco – Real teMko 0:0
Boca seniors – FC 1970 Bubeník 7:5
Kaprodrom klub – OSŽ Commando 0:2
Dalkia ČR – FC Břuchotín 3:6
Red Devils – OKL team 2:5
Herna Sigma HBL – SB Luběnice 5:5
Hlušovice – Neředín elite 4:1

1. FC Břuchotín 12 49:24 16
2. Boca seniors 12 37:35 16
3. Dalkia ČR 12 48:32 15
4. Herna Sigma HBL 12 46:32 15
5. Kaprodrom klub 12 48:29 14
6. Hlušovice 12 41:23 14
7. SB Luběnice 12 41:35 13
8. OSŽ Commando 12 28:25 11
9. Neředín elite 12 27:37 9
10. FC 1970 Bubeník 12 27:36 7
11. Real teMko 12 32:45 6
12. OKL team 12 18:48 6
13. Red Devils 12 22:63 2
14. KMK Loco 12 0:0 0

4.liga D
Stuzam Olomouc – FC Tripol 3:5
FC IJZ – SK Slatinky 2:3
AC Jojo – Sokol Olšany 4:7
ÚMO – Šm.Senice 0:12
Ložiska Haná – Raptors team 1:1
1.FC Press – 1.FC Loučany 4:9
Second Wave – Ars.Loučany B 5:2

1. 1.FC Loučany 12 63:35 20
2. Ložiska Haná 12 65:28 17
3. Sokol Olšany 12 56:53 17
4. Raptors team 12 58:40 16
5. FC Tripol 12 44:36 14
6. FC IJZ 12 37:32 14
7. Ars.Loučany B 12 53:38 13
8. Second Wave 12 49:42 13
9. 1.FC Press 12 56:66 12
10. SK Slatinky 12 33:43 11
11. Šm.Senice 12 40:41 9
12. Stuzam Olomouc 12 41:45 8
13. ÚMO 12 13:63 4
14. AC Jojo 12 25:71 0

4.liga E
Regionsport.cz – F1 U Slávka 6:4
Atletico Haná – Hodolany J. 3:3
Naschrot – FC 4 Fun 0:5
Sokol Skrbeň – AC Karasov 3:3
Sokol Křelov B – Sokol Náklo 4:6
Roko Samotišky – AC Rapid 6:1
Sokol Unčovice – 1.FC Skrbeň 2:0

1. FC 4 Fun 12 70:21 22
2. Regionsport.cz 12 61:31 20
3. Sokol Náklo 12 81:41 16
4. Sokol Unčovice 12 40:32 15
5. Roko Samotišky 12 50:39 14
6. Sokol Skrbeň 12 39:36 14
7. Sokol Křelov B 12 44:46 12
8. Hodolany J. 12 38:56 11
9. AC Karasov 12 33:46 10
10. Naschrot 12 43:58 10
11. 1.FC Skrbeň 12 45:55 8
12. AC Rapid 12 39:49 7
13. Atletico Haná 12 20:58 5
14. F1 U Slávka 12 17:52 4

4.liga F
Black stuff – FC Alcatraz 4:1
Elekt.Otáhal B – Kenny juniors 5:2
MK Jívová – FC Tigers 3:3
Hejč.berani – Hugo boss 1:1
FC Peklo NV – FC Štok 9:3
Mod.hvězda Litovel – Arsenal FC 0:3
AC Čenda – FC Hattrick 6:6

1. Elekt.Otáhal B 12 57:25 22
2. MK Jívová 12 67:26 20
3. Hugo boss 12 47:32 17
4. FC Peklo NV 12 53:37 16
5. FC Tigers 12 48:33 16
6. Arsenal FC 12 43:39 13
7. Hejč.berani 12 52:41 12
8. Black stuff 12 39:41 12
9. Kenny juniors 12 32:35 9
10. FC Štok 12 37:51 8
11. AC Čenda 12 40:54 7
12. FC Hattrick 12 34:62 6
13. Mod.hvězda Lito 12 19:45 5
14. FC Alcatraz 12 19:66 5

4.liga G
HC Istegum box – Ditrex 2:4
Red Gunners – FC ZRTV loko 10:2
Shake and Bake – FC Jantaři 5:1
P.balet 99 – FC Partyzán 4:1
FK Krčmaň 97 – FC Braník 3:2
KAF Přestavlky – Odra 0:2
FC Denison Ol. – Slzna Černovír 3:2

1. Shake and Bake 12 115:18 23
2. Red Gunners 12 77:21 20
3. P.balet 99 12 39:26 19
4. Ditrex 12 61:30 18
5. FK Krčmaň 97 12 49:29 18
6. FC Braník 12 51:24 16
7. Odra 12 40:32 14
8. FC Partyzán 12 25:61 10
9. FC Denison Ol. 12 28:64 9
10. Slzna Černovír 12 23:53 6
11. KAF Přestavlky 12 30:43 4
12. FC ZRTV loko 12 28:46 4
13. HC Istegum box 12 14:74 4
14. FC Jantaři 12 10:69 3

Okomentuj jako první článek "Futsal: výsledky a tabulky po dvanáctém kole"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..