Futsal: výsledky a tabulky po jedenáctém jarním kole

1.liga
Fido Dido – BFC Topgal.cz 0:5
Ajax Bělidla – Senice B 4:1
FC Hněvotín – HDO Mrsklesy 2:10
Kovo Dřevo – FC Levotil 1:3
Hruška Chořelice – Aston Pila 98 0:6
1.FC Bacardi – DDsport Flamengo 3:0
Atl.Bystrovany – LOLOstav. Žižka 3:3
Ar.Loučany A – AT Olpran 0:5

1. Aston Pila 98 28 124:47 50
2. HDO Mrsklesy 28 134:60 48
3. FC Hněvotín 27 131:73 37
4. AT Olpran 28 117:78 37
5. Hruška Chořelic 28 94:57 36
6. FC Levotil 28 95:60 31
7. Kovo Dřevo 28 108:99 27
8. 1.FC Bacardi 28 76:101 27
9. LOLOstav. Žižka 28 114:116 26
10. DDsport Flameng 28 88:108 24
11. BFC Topgal.cz 27 85:104 21
12. Ajax Bělidla 28 83:113 20
13. Atl.Bystrovany 28 84:101 19
14. Fido Dido 28 88:144 17
15. Ar.Loučany A 28 66:136 14
16. Senice B 28 59:149 12

2.liga A
Galatasaray – Panathinaikos 0:0
Sigma team – SK Profit NV 4:3
Dynamit – Sokol Mezice 2:8
Sokolka Horka A – FC Křídla 1:4
Sokolka Horka B – Schwarzbach 3:0
Step a style – Panthers Řimice 3:0
Mizerové – Moravan Cholina 2:6

1. Step a style 24 90:46 39
2. Galatasaray 24 130:78 37
3. FC Křídla 24 89:59 28
4. Sokol Mezice 24 76:59 24
5. Schwarzbach 24 66:60 24
6. Sokolka Horka A 24 73:77 23
7. SK Profit NV 24 77:68 22
8. Moravan Cholina 24 57:76 20
9. Sokolka Horka B 24 56:61 19
10. Sigma team 24 65:80 15
11. Mizerové 24 59:100 15
12. Dynamit 24 57:97 14
13. Panthers Řimice 24 29:63 8
14. Panathinaikos 24 0:0 0

2.liga B
Rio de Blatec – AMG Daskabát 7:3
FC Literpool – Adam Leasing 6:5
Věznice Olomouc – Restoma 1:2
Modos Olomouc – Zákl. Hnoyland 9:1
SK Kopeček – SK DORESP Lošov 2:2
Pergola – Vet.Hlubočky 2:2
Radíkov – PS Beton 4:3

1. PS Beton 24 185:52 43
2. Rio de Blatec 24 91:76 30
3. Modos Olomouc 24 82:58 29
4. Radíkov 24 84:80 28
5. SK Kopeček 24 61:65 27
6. SK DORESP Lošov 24 69:66 26
7. Pergola 24 73:72 24
8. Restoma 24 47:68 24
9. Vet.Hlubočky 24 73:78 22
10. Věznice Olomouc 24 94:111 22
11. Adam Leasing 24 66:80 18
12. FC Literpool 24 62:92 15
13. Zákl. Hnoyland 24 66:102 15
14. AMG Daskabát 24 57:110 13

3.liga A
Juventus – P.balet 06 7:5
FC Podlas – Dědečci 4:0
FC Rangers – Nautila team 11:3
Pošta – Sedlisko 6:1
Katoda Ol. – Meteor 0:8
1.FC Loučany – Ložiska Haná 5:3
Syn. Slatinky – FC Bublákov 2:3

1. Syn. Slatinky 24 83:45 35
2. Pošta 24 112:61 34
3. Nautila team 24 99:63 32
4. P.balet 06 24 102:80 28
5. Sedlisko 24 85:89 27
6. Meteor 24 79:65 26
7. FC Podlas 24 84:70 26
8. Dědečci 24 71:75 25
9. FC Rangers 24 79:85 25
10. Juventus 24 74:81 22
11. FC Bublákov 24 79:76 21
12. Ložiska Haná 24 70:80 17
13. Katoda Ol. 24 59:107 13
14. 1.FC Loučany 24 50:149 5

3.liga B
Menčestr uh. – Rotor LBT 2:1
KSN Masajové – Sokol Pohořany 5:3
FC Fiasco – Magistrát MO 1:6
Hammers 01 – Inter Šternberk 3:3
Sokol Žerotín – 1.FC Hombok 2:2
Benfica Lašťany – Blesk Hlušovice 3:0
Sokol Bělkovice – Mix Junior 0:1

1. Inter Šternberk 24 99:49 36
2. Sokol Žerotín 24 79:60 32
3. Magistrát MO 24 91:50 31
4. 1.FC Hombok 24 76:54 30
5. Rotor LBT 24 80:64 30
6. Mix Junior 24 47:44 25
7. Sokol Bělkovice 24 52:50 25
8. Benfica Lašťany 24 59:63 24
9. Sokol Pohořany 24 55:63 21
10. FC Fiasco 24 51:61 20
11. Menčestr uh. 24 59:74 20
12. KSN Masajové 24 53:81 20
13. Hammers 01 24 52:82 12
14. Blesk Hlušovice 24 35:93 10

3.liga C
RK Dachi – Háger podlahy 4:0
Endl lotto – RoDo Pavlovičky 4:4
KMK Březové – FC Holice 5:8
Buff-belt – Agrometal 2:2
Henkováci – PK Color 1:4
FC Tigers – Spurs FC 4:4
Slovan Uničov – FC Peklo NV 9:4

1. PK Color 24 110:64 39
2. Endl lotto 24 98:54 36
3. RK Dachi 24 95:53 33
4. Slovan Uničov 24 118:77 33
5. FC Holice 24 87:75 26
6. Agrometal 24 67:56 25
7. Henkováci 24 83:83 24
8. RoDo Pavlovičky 24 83:81 22
9. KMK Březové 24 83:94 21
10. Buff-belt 24 80:90 20
11. Spurs FC 24 71:85 20
12. Háger podlahy 24 60:108 17
13. FC Tigers 24 42:88 12
14. FC Peklo NV 24 59:128 8

3.liga D
FC Koulaři – M-Contakt 4:5
Foerstrova – BZ Stavotechnika 4:1
Geoboys – Miami Beach 4:5
Bažanti – FC Chelsea 3:1
El.Otáhal A – MK Chelsea 6:1
Mates – Ajax Pivodam 9:2
KMK Haná – Kamerun 2:2

1. FC Chelsea 24 166:43 42
2. Kamerun 24 71:50 32
3. Mates 24 94:84 30
4. Miami Beach 24 69:71 28
5. KMK Haná 24 87:82 25
6. Bažanti 24 62:83 25
7. M-Contakt 24 82:92 24
8. MK Chelsea 24 99:102 23
9. Ajax Pivodam 24 92:99 21
10. BZ Stavotechnik 24 56:67 21
11. Geoboys 24 68:74 20
12. FC Koulaři 24 84:102 19
13. El.Otáhal A 24 60:102 14
14. Foerstrova 24 54:93 12

4.liga A
FC Kanonýři – Erena 2:1
Mlha team – Inv.Bukovany 4:1
Hurikán VB – Arktic Ol. 1:3
Atl.Přáslavice – Roko Samotišky 5:6
AC Hodolany – Přáslavští lvi 3:1
SK Mrsklesy – Draci 4:6

1. Hurikán VB 24 152:41 45
2. Arktic Ol. 24 147:62 41
3. Draci 24 141:68 35
4. Mlha team 24 135:83 35
5. FC Kanonýři 24 123:83 29
6. Erena 24 103:79 29
7. SK Mrsklesy 24 108:84 25
8. Atl.Přáslavice 24 82:85 23
9. Inv.Bukovany 24 54:101 18
10. AC Hodolany 24 56:116 15
11. Roko Samotišky 24 72:98 12
12. Přáslavští lvi 24 48:128 10
13. D.Bystrovany 23 51:131 9
14. Koliba Bukovany 23 40:153 8

4.liga B
Blues rock – B 0:0
NTP – Meta Pohořany 1:2
Dř.Pňovice – Dektrade 4:5
Plantoši – Leaders 3:1
Sokol Unčovice – Barbar 7:1
Zora club – KZT Štěpánov 4:2

1. Meta Pohořany 24 99:48 35
2. NTP 24 79:50 33
3. Dř.Pňovice 24 92:64 32
4. Zora club 24 79:62 25
5. Plantoši 24 74:60 23
6. Buldogs Pňovice 23 63:71 23
7. Leaders 24 78:87 23
8. Blues rock 24 89:74 21
9. Sokol Unčovice 24 63:60 17
10. KZT Štěpánov 24 41:55 16
11. Barbar 24 65:93 15
12. Dektrade 24 50:82 15
13. SK Véska 23 51:117 8
14. B 24 0:0 0

4.liga C
OSŽ Commando – FC Broky 1:1
Boca Senior – Kaprodrom klub 4:5
KMK Loco – OKL team 0:3
Hop-trop – Real teMko 3:4
Red Devils – SK Holice 1:9
FC Šviháci – Dalkia ČR 3:0
Herna Sigma HBL – FC 1970 Bubeník 1:13

1. FC Šviháci 24 122:60 40
2. SK Holice 24 96:40 37
3. FC Broky 24 101:57 35
4. Kaprodrom klub 24 104:70 33
5. FC 1970 Bubeník 24 95:66 32
6. Boca Senior 24 100:65 31
7. Herna Sigma HBL 24 107:94 26
8. KMK Loco 24 60:87 18
9. Dalkia ČR 24 70:94 15
10. Red Devils 24 57:86 15
11. OSŽ Commando 24 65:105 15
12. Real teMko 24 65:108 15
13. OKL team 24 70:116 14
14. Hop-trop 24 42:106 10

4.liga D
ÚMO – Stuzam Ol. 2:2
Escuadra – FC IJZ 1:1
United Players – AC Jojo 11:1
FC Rataje – Šm.Senice 3:0
Ar.Loučany B – FC Tripol 5:2
Sokol Olšany – Second Wave 7:3
SK Slatinky – 1.FC Press 3:5

1. United Players 24 113:41 38
2. Escuadra 24 117:48 36
3. FC Rataje 24 91:46 36
4. FC IJZ 24 70:56 31
5. Ar.Loučany B 24 78:67 30
6. Sokol Olšany 24 94:81 28
7. 1.FC Press 24 109:88 24
8. FC Tripol 24 77:82 24
9. Stuzam Ol. 24 65:93 21
10. Šm.Senice 24 72:75 20
11. SK Slatinky 24 58:88 15
12. ÚMO 24 51:84 15
13. Second Wave 24 63:105 13
14. AC Jojo 24 33:137 5

4.liga E
Sokol Náklo – Sokol Křelov A 2:6
AC Karasov – Sokol Skrbeň 1:4
Sokol Křelov B – Real Lazar 7:10
Řetězy Ol. – 1.FC Skrbeň 2:1
F1 U Slávka – Rychlá rota 0:9
Naschrot – Hodolany J. 6:4
AC Rapid – FC Vikingové 3:3

1. Real Lazar 24 132:69 42
2. Rychlá rota 24 103:46 38
3. Sokol Křelov A 24 99:46 38
4. FC Vikingové 24 92:69 29
5. Řetězy Ol. 24 64:59 27
6. AC Rapid 24 85:76 25
7. Sokol Skrbeň 24 87:85 25
8. Naschrot 24 88:90 25
9. F1 U Slávka 24 71:79 19
10. Sokol Náklo 24 90:117 19
11. Hodolany J. 24 71:99 16
12. Sokol Křelov B 24 73:118 16
13. 1.FC Skrbeň 24 52:100 10
14. AC Karasov 24 49:103 7

4.liga F
Arsenal FC – Mod.hv. Litovel 0:0
FC Štok – FC Alcatraz 4:3
PSB 2010 – FC Lyons 3:2
FC Hattrick – Black stuff 1:0
MK Jívová – Kenny juniors 9:3
El.Otáhal B – Hejč.berani 4:5

1. PSB 2010 24 130:38 40
2. FC Lyons 24 110:46 36
3. El.Otáhal B 24 83:58 27
4. Kenny juniors 24 81:80 25
5. Hejč.berani 24 67:77 25
6. Hugo Boss 23 80:68 24
7. MK Jívová 24 70:67 22
8. Black stuff 24 71:79 19
9. Marastd 23 66:98 19
10. Mod.hv. Litovel 24 57:80 16
11. FC Štok 24 52:91 14
12. FC Hattrick 24 52:93 11
13. FC Alcatraz 24 48:92 8
14. Arsenal FC 24 0:0 0

4.liga G
FC ZRTV loko – FC Denison Ol. 5:3
FK Krčmaň 97 – FC Redsiro 3:3
Slzna Černovír – HC Istegum box 10:0
FC Partyzán – Odra 4:4
DHL Olomouc – FC Braník 4:0
KAF Přestavlky – FOFO tribuna 2:8

1. DHL Olomouc 24 100:47 37
2. FC Redsiro 24 98:57 33
3. FK Krčmaň 97 24 105:47 31
4. Slzna Černovír 24 98:68 29
5. FC ZRTV loko 24 62:61 26
6. FOFO tribuna 24 85:87 24
7. FC Partyzán 24 65:89 21
8. FC Braník 24 62:64 19
9. P.balet 99 24 61:73 19
10. Odra 24 59:80 15
11. HC Istegum box 24 44:73 15
12. KAF Přestavlky 24 42:72 15
13. FC Denison Ol. 24 30:93 2
14. G 24 0:0 0

Okomentuj jako první článek "Futsal: výsledky a tabulky po jedenáctém jarním kole"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..