Futsal: výsledky a tabulky po pátém kole

1.liga
Real HDO – FC Hněvotín 4:7
Kovo Dřevo – Modos Olomouc 4:2
BFC Topgal.cz – LOLO stav.Žižka 4:3
AT Olpran – PS Beton 3:2
Step style – Hruška Chořelice 2:3
FC Levotil – FC Bacardi 1:3
Aston Pila 98 – Ajax Bělidla 2:0
Galatasaray – DDsportFlamengo 6:2

1. FC Hněvotín 6 36:11 12
2. Hruška Chořelic 6 20:11 9
3. BFC Topgal.cz 6 25:20 9
4. AT Olpran 6 31:11 8
5. LOLO stav.Žižka 6 29:25 7
6. Aston Pila 98 5 18:15 7
7. Galatasaray 5 25:19 6
8. Modos Olomouc 6 20:18 6
9. PS Beton 6 15:14 6
10. Step style 6 23:22 6
11. Real HDO 6 30:28 5
12. Ajax Bělidla 5 14:17 4
13. Kovo Dřevo 6 11:27 3
14. FC Bacardi 6 8:34 2
15. DDsportFlamengo 5 12:27 1
16. FC Levotil 6 13:31 1

2.liga A
Sokolka Horka A – Kamerun 5:1
Moravan Cholina – FC Křídla 2:1
Schwarzbach – SK Profit NV 3:5
Ar.Loučany A – Nautila team 3:0
Sokol Mezice – Sigma team 4:3
Synerg. Slatinky – Atl.Bystrovany 3:6

1. SK Profit NV 5 27:14 9
2. FC Křídla 5 21:8 8
3. Sokolka Horka B 4 15:7 7
4. Moravan Cholina 5 8:9 6
5. Sokol Mezice 4 10:2 5
6. Sokolka Horka A 5 16:15 5
7. Sigma team 4 13:14 5
8. Atl.Bystrovany 4 4:5 4
9. Ar.Loučany A 4 8:11 3
10. Schwarzbach 5 16:21 3
11. Kamerun 5 9:16 3
12. Synerg. Slatink 4 12:15 2
13. PK Color 4 7:16 2
14. Nautila team 4 15:28 0

2.liga B
Magistrát MO – Fido Dido 3:2
Rio de Blatec – SK Kopeček 2:1
FC Chelsea – RK Dachi 2:4
Senice B – Endl lotto 2:2
Pergola – Pošta 2:9
Restoma – Vet.Hlubočky 2:1
SK Doresp Lošov – IMD Olomouc 2:3

1. Magistrát MO 5 22:8 9
2. FC Chelsea 5 20:13 8
3. Fido Dido 5 29:17 7
4. SK Doresp Lošov 4 14:9 6
5. Rio de Blatec 5 12:25 6
6. IMD Olomouc 4 31:14 5
7. SK Kopeček 5 14:12 5
8. Senice B 5 14:15 5
9. Restoma 5 18:16 4
10. Pošta 5 19:23 4
11. RK Dachi 5 14:24 4
12. Endl lotto 5 15:25 3
13. Pergola 5 9:19 2
14. Vet.Hlubočky 5 5:16 0

3.liga A
Meteor – P.balet 06 6:1
Dědečci – FC Rangers 0:0
FC Podlas – TJ Sok.Křelov A 3:3
Hurikán VB – PSB 2010 1:3
Dynamit – Sedlisko 8:2
FC Broky – FC Literpool 3:5
FC Bublákov – Mizerové 7:5

1. PSB 2010 5 20:13 10
2. FC Literpool 5 15:10 8
3. Dynamit 5 33:14 6
4. Hurikán VB 5 16:6 5
5. FC Podlas 5 12:11 5
6. Sedlisko 5 18:17 5
7. Meteor 5 16:7 4
8. FC Bublákov 4 9:8 4
9. FC Broky 5 16:17 4
10. TJ Sok.Křelov A 5 8:10 4
11. Dědečci 5 4:16 1
12. Mizerové 4 6:23 1
13. P.balet 06 5 9:30 1
14. FC Rangers 5 0:0 0

3.liga B
Šviháci – Mix Junior 2:1
Benfica Lašťany – AMG Daskabát 0:3
Sokol Bělkovice – Rotor LBT 2:2
Arktic Olomouc – FC Fiasco 2:4
1.FC Hombok – Sokol Žerotín 7:2
Sokol Pohořany – Inter Šternberk 3:3
Meta Pohořany – FC Rataje 3:3

1. Inter Šternberk 4 21:4 7
2. Sokol Bělkovice 4 17:7 7
3. 1.FC Hombok 4 16:9 6
4. FC Fiasco 4 15:10 6
5. Rotor LBT 4 14:15 5
6. Šviháci 5 13:17 5
7. Arktic Olomouc 4 9:8 4
8. FC Rataje 4 17:18 4
9. Mix Junior 5 10:11 4
10. Meta Pohořany 4 7:10 4
11. Sokol Pohořany 4 9:12 2
12. Benfica Lašťany 4 9:13 2
13. Sokol Žerotín 4 6:11 2
14. AMG Daskabát 4 10:28 0

3.liga C
SK Holice – Adam leasing 3:1
Buff-belt – Agrometal 5:1
Slovan Uničov – Panthers Řimice 13:6
KMK Březové – FC Holice 2:4
FC Lyons – Escuadra 5:4
Henkováci – FC Manko 3:8
RoDo Pavlovičky – Real Lazar 4:3

1. Slovan Uničov 5 37:16 9
2. Panthers Řimice 5 21:16 8
3. Buff-belt 5 20:9 7
4. FC Manko 5 22:16 7
5. FC Lyons 5 14:11 7
6. RoDo Pavlovičky 5 11:12 7
7. SK Holice 5 19:12 6
8. Escuadra 5 18:17 4
9. FC Holice 5 17:18 4
10. Agrometal 5 9:13 4
11. Henkováci 5 16:22 4
12. Adam leasing 5 12:22 3
13. Real Lazar 5 12:28 0
14. KMK Březové 5 10:26 0

3.liga D
FC Redsiro – Miami Beach 4:4
HV Propag – Ajax Pivodam 3:3
Zákl. Hnoyland – United Players 2:0
M-Contakt – Rychlá rota 1:3
Draci – NTP 13:2
KMK Haná – Bažanti 2:1
MK Chelsea – Mates 10:5

1. MK Chelsea 5 29:20 8
2. Miami Beach 5 17:9 8
3. Zákl. Hnoyland 5 16:9 8
4. FC Redsiro 5 9:6 7
5. KMK Haná 5 13:10 7
6. NTP 5 17:26 6
7. Ajax Pivodam 5 18:14 5
8. Draci 5 27:24 4
9. United Players 5 14:12 4
10. M-Contakt 5 16:16 4
11. Rychlá rota 5 13:15 4
12. Mates 5 12:17 3
13. HV Propag 5 8:15 2
14. Bažanti 5 7:23 0

4.liga A
Erena – Inv.Bukovany 4:1
Menčestr – Mlha team 1:6
Atl.Přáslavice – FC Koliba 11:2
KSN Masajové – FC Vikingové 5:4
Juventus – FC Kanonýři 6:5
Hammers 01 – Dyn.Bystrovany 3:4

1. Mlha team 5 31:11 8
2. SK Mrsklesy 4 16:5 8
3. Erena 5 18:8 8
4. KSN Masajové 5 16:12 8
5. FC Vikingové 5 25:14 7
6. Háger podlahy 4 19:9 6
7. Dyn.Bystrovany 5 22:16 6
8. FC Kanonýři 5 25:21 6
9. Menčestr 5 11:17 3
10. Hammers 01 5 18:22 2
11. Atl.Přáslavice 5 23:29 2
12. Inv.Bukovany 5 9:16 2
13. Juventus 5 13:27 2
14. FC Koliba 5 5:44 0

4.liga B
Dektrade – Zelené balet 0:13
Barbar – Leaders 2:3
Buld.Pňovice – Geoboys 4:2
KZT Štěpánov – Plantoši 2:3
Zora club – Elekt.Otáhal A 0:10
SK Véska – Dř.Pňovice 3:10

1. Zelené balet 5 37:7 10
2. Leaders 5 26:8 10
3. Geoboys 5 18:12 8
4. Dř.Pňovice 5 20:10 7
5. Buld.Pňovice 5 17:14 7
6. Elekt.Otáhal A 5 25:13 6
7. Blues rock 4 12:9 6
8. el-jambass 4 7:11 3
9. Barbar 5 16:23 3
10. Plantoši 5 14:17 2
11. SK Véska 5 10:25 2
12. Zora club 5 10:28 2
13. Dektrade 5 8:29 2
14. KZT Štěpánov 5 12:26 0

4.liga C
Real teMko – FC Břuchotín 5:5
KMK Loco – Kaprodrom klub 0:0
Boca seniors – Hlušovice 4:3
OKL team – FC 1970 Bubeník 5:2
Red Devils – Dalkia ČR 1:2
Herna Sigma HBL – Neředín elite 5:4
SB Luběnice – OSŽ Commando 2:1

1. Zelené balet 5 37:7 10
2. Leaders 5 26:8 10
3. Geoboys 5 18:12 8
4. Dř.Pňovice 5 20:10 7
5. Buld.Pňovice 5 17:14 7
6. Elekt.Otáhal A 5 25:13 6
7. Blues rock 4 12:9 6
8. el-jambass 4 7:11 3
9. Barbar 5 16:23 3
10. Plantoši 5 14:17 2
11. SK Véska 5 10:25 2
12. Zora club 5 10:28 2
13. Dektrade 5 8:29 2
14. KZT Štěpánov 5 12:26 0

4.liga D
ÚMO – 1.FC Loučany 0:5
FC IJZ – Stuzam Olomouc 3:3
AC Jojo – 1.FC Press 5:8
Second Wave – Ložiska Haná 1:6
Ars.Loučany B – FC Tripol 0:4
Šm.Senice – Raptors team 2:2
SK Slatinky – Sokol Olšany 3:3

1. Ložiska Haná 5 37:6 9
2. Raptors team 4 25:9 8
3. Sokol Olšany 4 18:8 8
4. Ars.Loučany B 4 25:8 6
5. 1.FC Loučany 5 19:10 6
6. FC IJZ 5 17:16 6
7. 1.FC Press 5 21:32 6
8. SK Slatinky 4 9:9 4
9. FC Tripol 4 8:14 3
10. Stuzam Olomouc 5 14:21 3
11. Second Wave 5 10:18 3
12. ÚMO 5 8:23 2
13. Šm.Senice 4 5:18 0
14. AC Jojo 5 12:36 0

4.liga E
Sokol Skrbeň – Sokol Náklo 3:2
Regionsport.cz – Sokol Křelov B 1:5
AC Karasov – AC Rapid 3:1
1.FC Skrbeň – Hodolany J. 3:4
Sokol Unčovice – Roko Samotišky 1:0
Naschrot – Atletico Haná 5:0
FC 4 Fun – F1 U Slávka 10:0)

1. FC 4 Fun 5 31:9 8
2. Regionsport.cz 5 30:12 8 *
3. Sokol Skrbeň 5 17:10 8
4. Sokol Náklo 5 38:20 6
5. Sokol Křelov B 5 22:17 6 *
6. Hodolany J. 5 21:17 6
7. 1.FC Skrbeň 5 24:17 5
8. Roko Samotišky 5 15:19 5
9. Sokol Unčovice 5 9:15 5
10. AC Karasov 5 10:17 5
11. Naschrot 5 21:35 4
12. F1 U Slávka 5 4:24 2
13. AC Rapid 5 12:22 1
14. Atletico Haná 5 6:26 1

4.liga F
Hejč.berani – FC Štok 2:6
FC Alcatraz – Kenny juniors 1:6
Black stuff – Mod.hvězda Litovel 5:2
FC Tigers – Arsenal FC 1:6
Elekt.Otáhal B – FC Peklo NV 4:2
MK Jívová – AC Čenda 10:2
Hugo boss – FC Hattrick 9:3

1. MK Jívová 5 34:10 10
2. Hugo boss 5 30:10 10
3. Elekt.Otáhal B 5 21:12 9
4. FC Tigers 5 23:14 6
5. FC Peklo NV 5 20:13 6
6. Hejč.berani 5 24:16 5
7. Black stuff 5 22:21 5
8. FC Štok 5 16:17 5
9. Mod.hvězda Lito 5 12:14 4
10. Arsenal FC 5 16:26 4
11. Kenny juniors 5 11:14 3
12. FC Alcatraz 5 8:30 2
13. FC Hattrick 5 15:35 1
14. AC Čenda 5 10:30 0

4.liga G
FC Jantaři – FC Braník 0:7
P.balet 99 – Red Gunners 2:0
Odra – FC ZRTV loko 2:0
Shake and Bake – Ditrex 4:3
KAF Přestavlky – FK Krčmaň 97 2:5
FC Denison Ol. – HC Istegum box 2:1

1. Shake and Bake 5 45:8 10
2. Odra 5 22:3 10
3. Red Gunners 5 29:9 8
4. P.balet 99 5 13:8 7
5. Ditrex 5 22:17 6
6. FK Krčmaň 97 4 13:12 5
7. FC ZRTV loko 5 16:12 4
8. FC Braník 5 20:18 4
9. Slzna Černovír 4 10:22 4
10. FC Partyzán 4 5:23 4
11. KAF Přestavlky 4 11:16 1
12. FC Denison Ol. 4 8:29 1
13. HC Istegum box 4 2:16 0
14. FC Jantaři 5 3:26 0

Okomentuj jako první článek "Futsal: výsledky a tabulky po pátém kole"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..