Futsal: výsledky a tabulky po posledním kole

1.liga
Fido Dido – LOLOstav. Žižka 3:0
Ajax Bělidla – DDsport Flamengo 7:5
FC Hněvotín – Senice B 10:2
Kovo Dřevo – BFC Topgal.cz 3:2
Hruška Chořelice – AT Olpran 3:4
1.FC Bacardi – Atl.Bystrovany 2:6
Ar.Loučany A – FC Levotil 2:7
Aston Pila 98 – HDO Mrsklesy 0:2

1. HDO Mrsklesy 30 139:60 52
2. Aston Pila 98 30 125:53 50
3. FC Hněvotín 30 150:84 41
4. AT Olpran 30 125:82 41
5. Hruška Chořelic 30 98:61 38
6. FC Levotil 30 105:68 33
7. Kovo Dřevo 30 128:103 31
8. LOLOstav. Žižka 30 122:123 28
9. 1.FC Bacardi 30 82:115 27
10. DDsport Flameng 30 96:115 26
11. BFC Topgal.cz 30 100:112 25
12. Ajax Bělidla 30 92:125 22
13. Atl.Bystrovany 30 90:104 21
14. Fido Dido 30 91:147 19
15. Ar.Loučany A 30 68:146 14
16. Senice B 30 63:176 12

2.liga A
Galatasaray – Schwarzbach 7:3
Dynamit – SK Profit NV 5:7
Sokolka Horka A – Panthers Řimice 3:0
Sokolka Horka B – Sigma team 1:1
Mizerové – Sokol Mezice 0:4
FC Křídla – Moravan Cholina 9:1

1. Step a style 26 95:50 41
2. Galatasaray 26 138:82 40
3. FC Křídla 26 101:60 32
4. SK Profit NV 26 88:75 26
5. Schwarzbach 26 73:69 26
6. Sokolka Horka A 26 81:82 26
7. Sokol Mezice 26 73:61 25
8. Sokolka Horka B 26 59:66 20
9. Moravan Cholina 26 62:90 20
10. Sigma team 26 71:86 17
11. Dynamit 26 65:100 16
12. Mizerové 26 59:104 15
13. Panthers Řimice 26 29:69 8
14. Panathinaikos 26 0:0 0

2.liga B
Modos Olomouc – Radíkov 5:1
Rio de Blatec – Adam Leasing 3:5
FC Literpool – Zákl. Hnoyland 0:10
Věznice Olomouc – PS Beton 9:5
SK Kopeček – AMG Daskabát 3:0
Pergola – Restoma 3:3
SK DORESP Lošov – Vet.Hlubočky 6:1

1. PS Beton 26 192:69 43
2. Modos Olomouc 26 95:61 33
3. SK DORESP Lošov 26 85:70 30
4. Rio de Blatec 26 94:85 30
5. SK Kopeček 26 65:66 30
6. Radíkov 26 86:86 29
7. Pergola 26 78:75 27
8. Restoma 26 53:71 27
9. Vet.Hlubočky 26 78:84 24
10. Věznice Olomouc 26 104:120 24
11. Adam Leasing 26 71:85 20
12. Zákl. Hnoyland 26 80:103 19
13. FC Literpool 26 62:105 15
14. AMG Daskabát 26 60:123 13

3.liga A
P.balet 06 – Sedlisko 3:5
FC Podlas – Meteor 2:3
FC Rangers – FC Bublákov 0:3
Juventus – Ložiska Haná 1:5
Katoda Ol. – Syn. Slatinky 4:6
1.FC Loučany – Dědečci 3:0
Pošta – Nautila team 4:4

1. Syn. Slatinky 26 95:53 39
2. Pošta 26 123:65 37
3. Nautila team 26 107:72 33
4. Meteor 26 90:74 30
5. Sedlisko 26 94:96 30
6. FC Podlas 26 91:77 28
7. P.balet 06 26 107:99 28
8. FC Bublákov 26 85:76 25
9. FC Rangers 26 86:98 25
10. Dědečci 26 71:85 25
11. Juventus 26 79:92 22
12. Ložiska Haná 26 89:83 21
13. Katoda Ol. 26 63:114 13
14. 1.FC Loučany 26 57:153 8

3.liga B
KSN Masajové – Mix Junior 5:6
Hammers 01 – Menčestr uh. 3:4
Benfica Lašťany – Magistrát MO 2:7
Sokol Bělkovice – Inter Šternberk 2:2
FC Fiasco – Rotor LBT 4:3
1.FC Hombok – Blesk Hlušovice 3:0
Sokol Žerotín – Sokol Pohořany 1:3

1. Inter Šternberk 26 103:60 37
2. Magistrát MO 26 98:56 33
3. 1.FC Hombok 26 82:59 32
4. Rotor LBT 26 90:70 32
5. Sokol Žerotín 26 81:66 32
6. Sokol Bělkovice 26 58:52 28
7. Mix Junior 26 53:51 27
8. Benfica Lašťany 26 63:70 26
9. Sokol Pohořany 26 63:67 25
10. FC Fiasco 26 64:66 24
11. Menčestr uh. 26 66:78 24
12. KSN Masajové 26 63:87 22
13. Hammers 01 26 57:93 12
14. Blesk Hlušovice 26 35:101 10

3.liga C
RK Dachi – PK Color 3:3
Endl lotto – FC Holice 7:2
Háger podlahy – RoDo Pavlovičky 3:2
KMK Březové – FC Peklo NV 10:6
Buff-belt – Spurs FC 5:1
Henkováci – Agrometal 3:0
FC Tigers – Slovan Uničov 6:6

1. Endl lotto 26 108:56 40
2. PK Color 26 115:71 40
3. RK Dachi 26 101:56 36
4. Slovan Uničov 26 124:86 34
5. FC Holice 26 90:88 26
6. Henkováci 26 86:86 26
7. Agrometal 26 67:62 25
8. RoDo Pavlovičky 26 88:84 24
9. Buff-belt 26 91:92 24
10. KMK Březové 26 96:103 24
11. Spurs FC 26 75:93 21
12. Háger podlahy 26 67:112 21
13. FC Tigers 26 51:96 15
14. FC Peklo NV 26 67:141 8

3.liga D
FC Koulaři – Kamerun 5:8
Geoboys – MK Chelsea 4:4
Bažanti – Miami Beach 4:3
FC Chelsea – M-Contakt 3:3
El.Otáhal A – BZ Stavotechnika 0:0
KMK Haná – Ajax Pivodam 4:3
Foerstrova – Mates 2:4

1. FC Chelsea 26 170:46 45
2. Kamerun 26 82:58 35
3. Mates 26 98:88 32
4. Bažanti 26 68:86 29
5. Miami Beach 26 72:76 28
6. KMK Haná 26 95:90 27
7. M-Contakt 26 86:96 26
8. MK Chelsea 26 106:115 24
9. BZ Stavotechnik 26 61:71 24
10. Ajax Pivodam 26 100:105 23
11. Geoboys 26 73:79 22
12. FC Koulaři 26 98:113 21
13. El.Otáhal A 26 63:105 16
14. Foerstrova 26 58:102 12

4.liga A
FC Kanonýři – D.Bystrovany 5:1
Mlha team – Arktic Ol. 0:7
Hurikán VB – Atl.Přáslavice 8:0
Erena – Draci 3:5
Koliba Bukovany – Inv.Bukovany 2:2
AC Hodolany – Roko Samotišky 0:3
SK Mrsklesy – Přáslavští lvi 11:2

1. Hurikán VB 26 166:44 49
2. Arktic Ol. 26 159:62 45
3. Draci 26 148:71 39
4. Mlha team 26 145:92 37
5. FC Kanonýři 26 129:89 31
6. Erena 26 109:85 31
7. SK Mrsklesy 26 124:88 29
8. Atl.Přáslavice 26 87:94 25
9. Inv.Bukovany 26 59:109 19
10. AC Hodolany 26 56:124 15
11. Roko Samotišky 26 78:104 14
12. D.Bystrovany 26 58:139 11
13. Přáslavští lvi 26 52:149 10
14. Koliba Bukovany 26 43:163 9

4.liga B
NTP – Leaders 6:4
Buldogs Pňovice – Meta Pohořany 5:0
Dř.Pňovice – Blues rock 5:4
Plantoši – Dektrade 3:0
Sokol Unčovice – KZT Štěpánov 5:1
SK Véska – Barbar 4:10

1. Meta Pohořany 26 102:54 37
2. NTP 26 88:54 37
3. Dř.Pňovice 26 97:68 34
4. Buldogs Pňovice 26 75:73 29
5. Zora club 26 85:65 27
6. Plantoši 26 79:62 26
7. Leaders 26 84:97 23
8. Blues rock 26 94:83 21
9. Sokol Unčovice 26 72:63 21
10. KZT Štěpánov 26 44:62 17
11. Barbar 26 75:100 17
12. Dektrade 26 53:91 15
13. SK Véska 26 57:133 8
14. B 26 0:0 0

4.liga C
OSŽ Commando – Kaprodrom klub 3:2
Boca Senior – KMK Loco 5:4
FC 1970 Bubeník – SK Holice 2:1
Red Devils – Dalkia ČR 4:8
Hop-trop – FC Broky 3:19
Herna Sigma HBL – Real teMko 8:2
FC Šviháci – OKL team 7:2

1. FC Šviháci 26 134:65 44
2. SK Holice 26 100:42 39
3. FC Broky 26 120:63 37
4. FC 1970 Bubeník 26 102:68 36
5. Boca Senior 26 109:72 35
6. Kaprodrom klub 26 109:78 33
7. Herna Sigma HBL 26 118:96 30
8. OSŽ Commando 26 73:108 19
9. KMK Loco 26 64:95 18
10. Dalkia ČR 26 79:103 17
11. Red Devils 26 64:94 17
12. Real teMko 26 68:121 15
13. OKL team 26 75:127 14
14. Hop-trop 26 45:128 10

4.liga D
ÚMO – SK Slatinky 2:2
Escuadra – Šm.Senice 9:4
United Players – Stuzam Ol. 1:3
Ar.Loučany B – AC Jojo 6:4
Sokol Olšany – FC Tripol 2:6
FC Rataje – 1.FC Press 6:4
Second Wave – FC IJZ 3:4

1. Escuadra 26 140:53 40
2. United Players 26 117:45 40
3. FC Rataje 26 106:50 40
4. FC IJZ 26 80:63 35
5. Ar.Loučany B 26 88:77 32
6. Sokol Olšany 26 97:89 29
7. 1.FC Press 26 116:94 26
8. FC Tripol 26 83:87 26
9. Stuzam Ol. 26 68:103 23
10. Šm.Senice 26 77:87 20
11. SK Slatinky 26 62:92 17
12. ÚMO 26 53:89 16
13. Second Wave 26 69:108 15
14. AC Jojo 26 38:157 5

4.liga E
Sokol Náklo – Sokol Skrbeň 3:4
Sokol Křelov A – 1.FC Skrbeň 5:0
AC Karasov – Hodolany J. 4:7
Řetězy Ol. – Rychlá rota 2:5
AC Rapid – Sokol Křelov B 6:2
Naschrot – FC Vikingové 4:1
F1 U Slávka – Real Lazar 3:6

1. Real Lazar 26 145:76 46
2. Sokol Křelov A 26 107:46 42
3. Rychlá rota 26 112:51 42
4. FC Vikingové 26 97:77 30
5. Řetězy Ol. 26 72:65 29
6. AC Rapid 26 95:85 27
7. Naschrot 26 95:95 27
8. Sokol Skrbeň 26 91:91 27
9. Sokol Náklo 26 98:122 21
10. F1 U Slávka 26 78:89 20
11. Hodolany J. 26 79:109 18
12. Sokol Křelov B 26 76:129 16
13. 1.FC Skrbeň 26 56:108 12
14. AC Karasov 26 56:114 7

4.liga F
Arsenal FC – Kenny juniors 0:0
FC Lyons – Mod.hv. Litovel 11:0
PSB 2010 – Hejč.berani 7:2
Hugo Boss – FC Štok 0:3
El.Otáhal B – Black stuff 3:2
FC Hattrick – Marastd 6:3
MK Jívová – FC Alcatraz 0:3

1. PSB 2010 26 140:41 44
2. FC Lyons 26 125:48 40
3. El.Otáhal B 26 89:60 31
4. Hugo Boss 26 91:74 28
5. Kenny juniors 26 84:82 27
6. Hejč.berani 26 71:88 25
7. MK Jívová 26 73:76 22
8. Marastd 26 75:110 21
9. Black stuff 26 73:82 19
10. Mod.hv. Litovel 26 57:94 16
11. FC Štok 26 56:94 16
12. FC Hattrick 26 60:99 13
13. FC Alcatraz 26 54:100 10
14. Arsenal FC 26 0:0 0

4.liga G
FC ZRTV loko – HC Istegum box 5:0
FK Krčmaň 97 – DHL Olomouc 0:4
P.balet 99 – FC Denison Ol. 3:3
FC Partyzán – FOFO tribuna 5:9
Slzna Černovír – FC Braník 2:1
KAF Přestavlky – FC Redsiro 4:4

1. DHL Olomouc 26 104:47 39
2. FC Redsiro 26 106:62 36
3. FK Krčmaň 97 26 112:51 33
4. Slzna Černovír 26 101:73 31
5. FOFO tribuna 26 100:93 28
6. FC ZRTV loko 26 68:67 28
7. P.balet 99 26 65:76 22
8. FC Partyzán 26 72:101 21
9. FC Braník 26 63:73 19
10. KAF Přestavlky 26 50:80 17
11. HC Istegum box 26 48:82 16
12. Odra 26 59:81 15
13. FC Denison Ol. 26 36:98 5
14. G 26 0:0 0

Okomentuj jako první článek "Futsal: výsledky a tabulky po posledním kole"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..