Futsal výsledky a tabulky po sedmnáctém kole

1.liga
Real HDO – BFC Topgal.cz 2:3
LOLO stav.Žižka – Moravan Cholina 5:3
FC Hněvotín – FC Levotil 8:4
PS Beton – FC Chelsea 3:6
FC Křídla – DORESPO Lošov 7:0
Aston Pila 98 – AT Olpran 5:5
Galatasaray – Ajax Bělidla 4:3

1. FC Hněvotín 19 121:31 33
2. Aston Pila 98 18 84:49 28
3. LOLO stav.Žižka 19 88:70 26
4. Real HDO 19 89:56 25
5. FC Chelsea 19 62:47 24
6. Hruš.Chořelice 18 51:47 22
7. Galatasaray 19 87:65 21
8. BFC Topgal.cz 19 56:63 21
9. Step Style 18 56:68 18
10. FC Levotil 18 59:65 15
11. AT Olpran 18 49:55 15
12. Ajax Bělidla 19 61:70 15
13. PS Beton 19 42:75 14
14. FC Křídla 19 43:84 10
15. Moravan Cholina 19 47:73 7
16. DORESPO Lošov 18 32:109 4

2.liga A
FC Šviháci – Atl.Bystrovany 0:0
Rychlá rota – Sigma team 3:1
SK MP Olomouc – Schwarzbach 10:3
Sokolka Horka A – 1.FC Hombok 4:1
Sokolka Horka B – KMK Haná 0:2
Sokol Mezice – SK Profit NV 4:0

1. SK MP Olomouc 17 80:47 25
2. Modos 16 56:36 18
3. Schwarzbach 17 61:52 17
4. Rychlá rota 17 41:36 17
5. SK Profit NV 17 41:40 17
6. Sokol Mezice 17 42:40 16
7. Sigma team 17 39:38 14
8. Sokolka Horka B 17 47:48 14
9. Atl.Bystrovany 17 38:47 14
10. Kamerun 16 38:55 14
11. Sokolka Horka A 17 38:53 13
12. KMK Haná 17 40:57 12
13. 1.FC Hombok 17 54:66 11

2.liga B
FC Lyons – Magistrát MO 3:3
IMD Olomouc – Players United 1:6
Slovan Uničov – RK Dachi 1:4
Mix junior – Endl lotto 3:2
Kovo Dřevo – Rio de Blatec 2:3

1. Mix junior 17 68:35 23
2. Players United 17 62:40 23
3. Kovo Dřevo 17 60:46 22
4. Slovan Uničov 17 83:60 21
5. Rio de Blatec 17 59:43 21
6. Endl lotto 16 61:47 20
7. RK Dachi 17 53:43 19
8. SK Kopeček 15 44:42 17
9. Fido Dido 16 75:95 13
10. Restoma 16 48:68 12
11. Magistrát MO 17 45:52 11
12. FC Lyons 16 52:60 11
13. FC Luběnice 15 34:51 11
14. IMD Olomouc 17 35:97 6

3.liga A
SK Mrsklesy – Ars.Loučany A 0:0
Dědečci – Mizerové 6:1
FC Podlas – Dynamit 1:5
Hurikán VB – Herna Sigma HBL 12:1
Dřeváci Pňovice – FC Literpool 3:0
PSB 2010 – Meteor 9:1
FC 4 Fun – Sedlisko 2:10

1. SK Mrsklesy 17 74:38 23
2. Hurikán VB 17 65:33 23
3. Mizerové 17 58:42 23
4. FC 4 Fun 17 69:54 20
5. FC Literpool 17 54:41 19
6. FC Podlas 17 73:65 18
7. PSB 2010 17 55:53 17
8. Sedlisko 17 71:50 15
9. Dynamit 17 75:64 13
10. Meteor 17 56:83 12
11. Dřeváci Pňovice 17 47:74 11
12. Dědečci 17 49:64 8
13. Herna Sigma HBL 17 31:116 2

3.liga B
Nautila – P.balet 99 3:4
Inter Šternberk – Elektr.Otáhal B 5:4
Rotor LBT – Hejčín. berani 5:3
FC Fiasco – Zelené balet 4:2
Pošta – MK Jívová 5:9
Sokol Žerotín – Raptors team 1:2
Sokol Bělkovice – Sokol Pohořany 3:1

1. Nautila 17 93:54 29
2. Zelené balet 17 74:37 25
3. Sokol Bělkovice 17 45:38 23
4. Inter Šternberk 17 62:49 21
5. Raptors team 17 62:56 21
6. Sokol Žerotín 17 60:49 20
7. Rotor LBT 17 63:55 19
8. MK Jívová 17 69:59 17
9. Sokol Pohořany 17 71:61 15
10. FC Fiasco 17 55:66 13
11. P.balet 99 17 43:79 11
12. Pošta 17 47:80 10
13. Hejčín. berani 17 31:65 9
14. Elektr.Otáhal B 17 44:71 5

3.liga C
Ditrex – FK Sigma Lutín 6:5
SK Holice – Shake and Bake 3:3
FK Břuchotín – U Žáby 0:10
Celtic – KSN Masajové 11:0
Real Lazar – FC Holice 8:1
RoDo Pavlovičky – Buff-belt 3:5

1. Shake and Bake 17 95:53 30
2. Celtic 17 113:49 27
3. Pergola 16 83:41 26
4. U Žáby 17 68:54 20
5. RoDo Pavlovičky 17 76:83 19
6. SK Holice 17 56:52 17
7. Ditrex 17 80:67 16
8. FC Holice 17 57:70 14
9. FK Břuchotín 17 51:76 14
10. FK Sigma Lutín 17 75:87 13
11. Buff-belt 17 51:69 13
12. Real Lazar 17 73:93 12
13. KSN Masajové 17 56:104 9
14. Synerg.Slatinky 16 38:74 6

3.liga D
FC Loučany – Senice B 4:4
Geoboys – Zákl.Hnoyland 6:3
Ajax Pivodam – SK Náklo 3:3
Mates – Red Gunners 4:2
Mlha team – FC Redsiro 7:2
NTP – MK Chelsea 2:3
Sokol Unčovice – Miami Beach 0:0

1. SK Náklo 17 74:50 23
2. Miami Beach 17 58:42 22
3. FC Loučany 16 69:49 21
4. MK Chelsea 17 62:53 21
5. Red Gunners 17 61:42 20
6. Senice B 17 61:54 19
7. Mates 17 57:55 19
8. Ajax Pivodam 17 59:73 17
9. Geoboys 17 60:68 15
10. Zákl.Hnoyland 17 58:67 14
11. Mlha team 17 63:75 14
12. NTP 17 47:61 12
13. FC Redsiro 17 38:56 10
14. Sokol Unčovice 16 38:60 9

4.liga A
Hlušovice – A 0:0
Draci – el-jambass 5:2
M-Contakt – Dyn.Bystrovany 3:2
Bulldog.Pňovice – Plantoši 1:5
Benfica Lašťany – Meta Pohořany 2:2
FK Véska – Roko Samotišky 8:0

1. Meta Pohořany 17 77:22 27
2. Hlušovice 17 71:51 21
3. FK Véska 17 58:29 20
4. Benfica Lašťany 17 74:54 20
5. Plantoši 17 55:37 20
6. Bulldog.Pňovice 17 59:56 17
7. M-Contakt 17 55:54 17
8. Draci 17 62:67 15
9. Dyn.Bystrovany 17 31:47 14
10. Roko Samotišky 17 49:61 12
11. KZT Štěpánov 16 36:51 9
12. FK Bukovany 16 40:85 7
13. el-jambass 17 25:78 3

4.liga B
Académica – B 0:0
Regionsport.cz – AC Karasov 6:2
Sokol Skrbeň – FC Skrbeň 3:4
Sokol Křelov A – Henkováci 2:1
Elektr.Otáhal A – FC Tripol 11:3
Buldog Unčovice – Neředín elite 2:1
Hammers 01 – Sokol Křelov B 2:8

1. Elektr.Otáhal A 17 79:40 26
2. Henkováci 17 65:33 26
3. Sokol Křelov A 17 64:27 25
4. Sokol Křelov B 17 78:51 20
5. Regionsport.cz 17 44:41 18
6. Académica 17 65:44 17
7. Buldog Unčovice 17 42:34 17
8. Neředín elite 17 73:49 15
9. Sokol Skrbeň 17 41:60 11
10. Hammers 01 16 50:84 9
11. FC Skrbeň 17 48:78 8
12. AC Karasov 16 28:63 6
13. FC Tripol 17 39:112 4

4.liga C
C – Second Wave 0:0
FC Skunk – Sokol Olšany 8:5
Leaders – Erena 0:2
1.FC Press – Naschrot 3:4
FC Rataje – Arsenal Loučany 5:2
SB Luběnice – OSŽ Commando 1:3
SK Slatinky – FC IJZ 3:3

1. Sokol Olšany 17 71:44 25
2. OSŽ Commando 17 53:40 22
3. FC Skunk 17 73:48 20
4. Arsenal Loučany 16 55:34 20
5. SK Slatinky 17 47:39 19
6. FC Rataje 17 56:48 19
7. Erena 16 51:45 16
8. SB Luběnice 16 60:49 14
9. Naschrot 16 54:50 14
10. Leaders 17 48:94 9
11. 1.FC Press 17 45:73 8
12. FC IJZ 17 39:63 7
13. Second Wave 17 33:58 7

4.liga D
D – Hugo boss 0:0
Wednesdy – UMO 15:0
Bažanti – FC Peklo NV 5:4
FC Tripple X – Háger podlahy 4:3
FC Braník – FC Tigers 5:2
Modrá hvězda – Kaprodrom Klub 5:4
KMK Březové – FC Štok 5:3

1. Wednesdy 17 150:18 30
2. FC Braník 17 56:35 24
3. Háger podlahy 17 64:38 20
4. KMK Březové 17 62:47 20
5. Bažanti 17 49:45 18
6. FC Peklo NV 17 47:47 18
7. FC Tigers 17 42:58 15
8. FC Tripple X 17 61:71 14
9. Modrá hvězda 17 40:67 13
10. Hugo boss 17 39:62 11
11. Kaprodrom Klub 17 56:80 9
12. FC Štok 17 26:54 7
13. UMO 17 24:94 5

4.liga E
FK Krčmaň – E 0:0
Odra – FC Partyzán 3:5
AC Čenda – Hodolany junior 3:2
FC Hattrik – Boca seniors 3:3
AC Jojo – P.balet 06 0:2
Barbar – Blues rock 5:3
KAF Přestavlky – Juventus 1:5

1. P.balet 06 17 108:33 28
2. FK Krčmaň 17 98:51 23
3. Boca seniors 17 63:49 23
4. AC Čenda 17 90:49 22
5. Juventus 17 84:52 21
6. Barbar 17 52:48 20
7. Odra 17 63:62 15
8. KAF Přestavlky 16 42:49 14
9. Blues rock 17 41:60 11
10. AC Jojo 17 29:76 10
11. FC Partyzán 17 39:65 9
12. FC Hattrik 17 37:77 4
13. Hodolany junior 16 17:92 2

4.liga F
F1 – S.Senice 0:0
Atletico Haná – F2 0:0
FC 1970 Bubeník – FC Creditas 1:5
F-21 – FC Broky 1:5
FC ZRTV loko – Zora club 0:0
Kenny juniors – Real teMko 3:6
FC Denison – FC Alcatraz 2:5

1. FC Creditas 17 65:35 26
2. Zora club 17 63:35 18
3. FC ZRTV loko 17 60:47 17
4. Real teMko 17 72:61 17
5. FC 1970 Bubeník 17 62:55 17
6. Atletico Haná 17 63:59 16
7. S.Senice 17 61:55 14
8. FC Broky 17 50:53 13
9. FC Denison 17 63:68 11
10. F-21 17 59:68 11
11. Kenny juniors 17 36:81 8
12. FC Alcatraz 17 33:70 4

4.liga G
F1 U Slávka – G2 0:0
OKL team – Agrometal 3:4
Hornbach Ol. – Red Devils 5:2
Arsenal FC – Dalkia ČR 11:1
Slzna Černovír – FC Jantaři 3:0
HC Istegum box – NanoTrade 3:8
AC Rapid – HV Propag 1:12

1. Agrometal 17 81:20 29
2. NanoTrade 17 52:29 24
3. HV Propag 17 80:26 23
4. Hornbach Ol. 17 77:61 22
5. Arsenal FC 17 56:38 19
6. OKL team 17 54:43 15
7. AC Rapid 17 52:63 15
8. F1 U Slávka 17 31:46 13
9. Slzna Černovír 17 45:61 13
10. HC Istegum box 17 38:50 11
11. Red Devils 17 24:59 8
12. FC Jantaři 17 28:73 6
13. Dalkia ČR 17 32:81 6

Okomentuj jako první článek "Futsal výsledky a tabulky po sedmnáctém kole"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..