Futsal výsledky a tabulky po třetím kole

SFMO Olomouc1.liga
SK MP Olomouc – Galatasaray 4:4
Ajax Bělidla – Olpran 2:2
LOLO Pepin piza – Real HDO 3:5
FC Hněvotín – FC Levotil 8:1
Hruš.Chořelice – Slovan Uničov 8:4
Step Style – AT Beermingham 4:2
Aston Pila 98 – FC Chelsea 2:4

1. FC Chelsea 3 15:12 5
2. Step Style 2 10:3 4
3. Galatasaray 3 18:12 4
4. Hruš.Chořelice 3 12:8 4
5. Real HDO 3 11:8 4
6. Ajax Bělidla 3 8:7 4
7. FC Hněvotín 3 20:14 3
8. LOLO Pepin piza 3 11:11 3
9. SK MP Olomouc 3 8:12 3
10. AT Beermingham 3 8:9 2
11. Aston Pila 98 3 10:13 2
12. Olpran 2 4:6 1
13. Slovan Uničov 3 8:17 1
14. FC Levotil 3 3:14 0

2.liga A
FC Loučany – Schwarzbach 7:1
Rychlá rota – Sokolka Horka B 5:0
SK Profit NV – United Players 7:1
PS Beton – SK Náklo 5:4
KMK Haná – Mizerové 3:3
Celtic – Shake and Bake 3:5
Sokol Mezice – Moravan Cholina 2:6

1. Rychlá rota 3 12:3 6
2. Moravan Cholina 3 13:4 6
3. Shake and Bake 3 12:5 6
4. SK Profit NV 3 10:6 4
5. SK Náklo 3 16:13 3
6. Mizerové 3 11:10 3
7. Celtic 3 13:12 3
8. KMK Haná 3 9:10 3
9. FC Loučany 3 11:12 2
10. PS Beton 3 12:17 2
11. United Players 3 9:14 2
12. Sokol Mezice 3 9:15 1
13. Sokolka Horka B 3 5:11 1
14. Schwarzbach 3 4:14 0

2.liga B
RK Dachi – Dorespo Lošov 1:4
Rio de Blatec – SK Kopeček 1:0
Nautila – Hurikán VB 6:2
Endl lotto – Restoma 5:3
FC Křídla – Zelené balet 8:2
Mix junior – Atl.Bystrovany 3:4
Kovo Dřevo – Modos 4:1

1. Endl lotto 3 12:7 6
2. RK Dachi 3 15:7 4
3. Atl.Bystrovany 3 15:7 4
4. Restoma 3 15:8 4
5. Dorespo Lošov 3 8:6 4
6. FC Křídla 3 10:9 4
7. Rio de Blatec 3 6:6 4
8. Modos 3 6:6 4
9. Mix junior 3 9:6 2
10. Kovo Dřevo 3 6:8 2
11. SK Kopeček 3 4:7 2
12. Nautila 3 8:14 2
13. Hurikán VB 3 4:11 0
14. Zelené balet 3 6:22 0

3.liga A
Meteor – Henkováci 3:2
Fair play club – Sokolka Horka A 6:8
Dynamit – Sigma team 4:4
Sokol Křelov A – Sedlisko 2:4
PSB 2010 – Arsenal Loučany 3:2
MS stavby – IMD Olomouc 3:2
FC Luběnice – Miami Beach 4:0

1. FC Luběnice 3 14:2 6
2. Sigma team 3 19:9 5
3. Dynamit 3 12:8 4
4. Sedlisko 3 11:8 4
5. PSB 2010 3 8:7 4
6. Sokolka Horka A 3 14:14 4
7. Meteor 3 9:13 3
8. Sokol Křelov A 3 16:10 2
9. Henkováci 3 6:7 2
10. Arsenal Loučany 3 6:9 2
11. Miami Beach 3 8:12 2
12. MS stavby 3 8:15 2
13. Fair play club 3 11:17 1
14. IMD Olomouc 3 7:18 1

3.liga B
FC Literpool – Meta Pohořany 2:9
FC Skunk – RoDo Pavlovičky 2:4
Zákl.Hnoyland – Elektr.Otáhal A 3:5
Inter Šternberk – MK Jívová 2:4
Rotor LBT – Sokol Bělkovice 4:5
FC Fiasco – Sokol Pohořany 7:4
Raptors team – Sokol Žerotín 2:1

1. Meta Pohořany 3 22:8 6
2. MK Jívová 3 18:6 6
3. Elektr.Otáhal A 3 15:11 6
4. Inter Šternberk 3 12:7 4
5. FC Fiasco 3 19:14 4
6. RoDo Pavlovičky 3 13:12 4
7. Raptors team 3 8:11 4
8. FC Skunk 3 14:13 2
9. Sokol Bělkovice 3 9:11 2
10. Zákl.Hnoyland 3 10:14 2
11. Sokol Pohořany 3 8:13 1
12. FC Literpool 3 7:16 1
13. Sokol Žerotín 3 8:16 0
14. Rotor LBT 3 10:21 0

3.liga C
Ditrex – FC Kladiváři 4:5
Wednesday – Senice B 4:3
SK Holice – Buff-belt 0:2
Kamerun – Pergola 1:4
NanoTrade – FC Holice 4:0
FC Braník – FC Hroší stavby 3:8

1. FC Hroší stavby 3 25:9 6
2. Buff-belt 3 15:2 6
3. Pergola 3 18:7 6
4. FC Kladiváři 3 18:9 6
5. Ditrex 3 17:7 4
6. P.balet 06 2 5:4 2
7. Senice B 3 14:13 2
8. FC Holice 3 4:8 2
9. Wednesday 3 10:16 2
10. NanoTrade 3 9:16 2
11. Kamerun 3 4:12 2
12. SK Holice 3 5:13 0
13. FC Braník 3 7:19 0
14. TJ Sokol Olšany 2 4:20 0

3.liga D
Mlha team – FC Creditas 1:9
FC Podlas – FC 1970 Bubeník 8:1
FK Krčmaň – Mates 6:1
Draci – AC Čenda 1:8
Agrometal – Red Gunners 4:8
SK Mrsklesy – Magistrát MO 1:2
1.FC Hombok – Geoboys 1:0

1. 1.FC Hombok 3 7:3 6
2. Magistrát MO 3 12:8 6
3. FC Podlas 3 14:6 5
4. AC Čenda 3 14:6 5
5. FC Creditas 3 12:4 4
6. FK Krčmaň 3 16:9 4
7. Mlha team 3 10:11 4
8. Geoboys 3 8:7 2
9. Red Gunners 3 13:12 2
10. FC 1970 Bubeník 3 10:16 2
11. Draci 3 7:16 2
12. SK Mrsklesy 3 7:14 0
13. Agrometal 3 5:14 0
14. Mates 3 5:14 0

4.liga A
Bulldog Pňovice – KZT Štěpánov 2:0
Dřeváci Pňovice – Bílý balet 5:3
Plantoši – AC Karasov 5:1
Hugo boss – Sokol Unčovice 7:2
FC Tigers – Karpat Uničov 0:1
Barbar – FC Tripple X 9:1

1. Plantoši 3 16:3 6
2. Dřeváci Pňovice 3 17:6 6
3. Hugo boss 3 12:5 6
4. Bulldog Pňovice 3 8:4 5
5. Karpat Uničov 3 8:5 4
6. Barbar 3 15:11 3
7. Sokol Unčovice 3 10:13 3
8. Buldog Unčovice 2 1:1 2
9. KZT Štěpánov 3 5:9 2
10. el-jambass 2 1:4 1
11. AC Karasov 3 5:10 1
12. FC Tripple X 3 4:18 1
13. FC Tigers 3 1:5 0
14. Bílý balet 3 7:16 0

4.liga B
Dědečci – FK Rozvadovice 8:4
Hlušovice – FC IJZ 9:1
Sokol Křelov B – FC Dijak Lutín 9:2
FC Rataje – Neředín elite 4:1
SB Luběnice – Sokol Skrbeň 4:2
SK Slatinky – FK Sigma Lutín 6:9
Press Slatinky – FK Břuchotín 2:1

1. Hlušovice 3 33:5 6
2. Dědečci 3 26:9 6
3. SB Luběnice 3 12:4 6
4. Press Slatinky 3 13:6 6
5. FC Rataje 3 13:7 5
6. SK Slatinky 3 15:14 4
7. Sokol Křelov B 3 20:22 4
8. Neředín elite 3 10:13 2
9. FK Sigma Lutín 3 14:22 2
10. FK Rozvadovice 3 8:13 1
11. FK Břuchotín 3 7:15 0
12. Sokol Skrbeň 3 10:20 0
13. FC IJZ 3 6:20 0
14. FC Dijak Lutín 3 5:22 0

4.liga C
Sportbal Sigma HBL – OSŽ Commando 3:2
Hejčín.berani – Leaders 8:4
Topmont Bukovany – OKL team 2:4
Naschrot – Second Wave 7:1
M-Contakt – Domino 2:4
Kenny juniors – AC Rapid 1:0

1. Naschrot 3 26:4 6
2. Sportbal Sigma 3 26:7 6
3. Hejčín.berani 3 18:7 5
4. Pošta 2 9:2 4
5. OSŽ Commando 3 10:6 4
6. Kenny juniors 3 8:7 4
7. OKL team 3 10:17 4
8. Domino 3 7:8 3
9. M-Contakt 3 12:10 2
10. AC Rapid 3 10:12 2
11. Dyn.Bystrovany 2 3:9 0
12. Topmont Bukovan 3 7:17 0
13. Second Wave 3 2:20 0
14. Leaders 3 9:31 0

4.liga D
Regionsport.cz – FC ZRTV loko 1:3
Kaprodrom Klub – Arsenal FC 3:2
NTP – F1 U Slávka 4:0
Red Devils – KAF Přestavlky 3:3
FC Tripol – Erena 0:5
FC Jantaři – Háger podlahy 2:4
P.balet 99 – Odra 6:0

1. P.balet 99 3 14:2 6
2. NTP 3 15:5 6
3. Háger podlahy 3 11:2 6
4. Erena 3 8:3 4
5. Arsenal FC 3 10:5 4
6. Odra 3 7:8 4
7. KAF Přestavlky 3 13:11 3
8. Regionsport.cz 3 6:7 2
9. FC ZRTV loko 3 6:10 2
10. F1 U Slávka 3 4:8 2
11. Kaprodrom Klub 3 3:10 2
12. Red Devils 3 3:6 1
13. FC Jantaři 3 3:11 0
14. FC Tripol 3 1:16 0

4.liga E
Ajax Pivodam – FC Broky 7:5
FC Partyzán – Adam Leasing 3:0
FC Peklo NV – AC Jojo United 7:2
Koník Litovel – KMK Březové 2:9
Hodolany junior – MK Chudobín 4:5
FC Hattrik – Slavoj Bystrovany 2:1
Blues rock – FC Štok 3:1

1. Ajax Pivodam 3 20:7 6
2. KMK Březové 3 15:4 6
3. Blues rock 3 8:3 5
4. FC Štok 3 8:4 4
5. FC Broky 3 11:9 4
6. MK Chudobín 3 8:10 4
7. FC Hattrik 3 10:17 4
8. Adam Leasing 3 16:9 2
9. FC Peklo NV 3 11:9 2
10. Koník Litovel 3 12:11 2
11. FC Partyzán 3 5:7 2
12. AC Jojo United 3 4:12 1
13. Hodolany junior 3 4:10 0
14. Slavoj Bystrova 3 2:22 0

4.liga F
Académica – FC Denison 7:2
ÚMO – Elektr.Otáhal B 2:7
FC Skrbeň – Zora club 4:5
Roko Samotišky – F-21 3:3
KSN Masajové – Sokol Nový Svět 3:10
Šmytliš Senice – FK Véska 4:5
Atletico Haná – FC Alcatraz 3:0

1. Elektr.Otáhal B 3 26:7 6
2. Sokol Nový Svět 3 20:5 6
3. FK Véska 3 15:6 6
4. FC Alcatraz 3 9:4 4
5. Atletico Haná 3 10:7 4
6. Zora club 3 14:11 4
7. F-21 3 16:11 3
8. Roko Samotišky 3 9:8 3
9. Šmytliš Senice 3 16:15 2
10. Académica 3 11:13 2
11. FC Denison 3 9:15 2
12. FC Skrbeň 3 7:23 0
13. ÚMO 3 3:20 0
14. KSN Masajové 3 6:26 0

Okomentuj jako první článek "Futsal výsledky a tabulky po třetím kole"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..