Futsalové výsledky a tabulky

1. liga
1.FC Bacardi – Real HDO Mrsklesy 2:2 (0:1)
Fido Dido – FC Levotil 3:3 (1:0)
Ajax Bělidla – Real HDO Mrsklesy 1:4 (1:2)
FC Hněvotín – Aston Pila 98 2:5 (1:1)
Hruška Chořelice – Arsenal Loučany 8:2 (5:1)
LOLO Stav. Žižka – DDsport Flamengo – odloženo
1.FC Bacardi – Senice B 6:3 (1:2)
Atletico Bystrovany – BFC Topgal.cz 4:2 (2:1)
Kovo Dřevo – AT Olpran 8:2 (3:1)

1. Aston Pila 98 26 108:47 46
2. HDO Mrsklesy 26 118:54 44
3. FC Hněvotín 25 126:59 37
4. Hruška Chořelic 26 92:47 36
5. AT Olpran 25 103:73 31
6. FC Levotil 26 89:58 27
7. Kovo Dřevo 26 103:90 27
8. 1.FC Bacardi 26 69:95 25
9. LOLOstav. Žižka 25 102:103 23
10. DDsport Flameng 24 76:92 22
11. Ajax Bělidla 25 76:104 18
12. Atl.Bystrovany 26 78:98 16
13. BFC Topgal.cz 24 69:96 15
14. Fido Dido 26 80:137 15
15. Ar.Loučany A 26 66:121 14
16. Senice B 26 56:137 12

2.liga A
Sokolka Horka B – Panathinaikos 0:0
Sigma team – Sokol Mezice 2:4
Dynamit – Moravan Cholina 1:6
Sokolka Horka A – Step a style 4:6
SK Profit NV – Schwarzbach 3:3
Mizerové – FC Křídla 4:3
Galatasaray – Panthers Řimice 5:4

1. Step a style 22 89:45 37
2. Galatasaray 22 127:78 35
3. Panthers Řimice 22 100:68 24
4. FC Křídla 22 79:60 22
5. SK Profit NV 22 70:60 21
6. Sokol Mezice 22 70:63 20
7. Schwarzbach 22 60:60 20
8. Sokolka Horka A 22 68:74 20
9. Moravan Cholina 22 47:71 18
10. Sigma team 22 63:77 13
11. Sokolka Horka B 22 48:67 13
12. Mizerové 22 56:104 11
13. Dynamit 22 52:102 10

2.liga B
FC Literpool – AMG Daskabát 6:1
Věznice Olomouc – Vet.Hlubočky 6:4
Modos Olomouc – Adam Leasing 7:3
SK Kopeček – Rio de Blatec 3:2
Pergola – SK DORESP Lošov 3:3
PS Beton – Zákl. Hnoyland 7:2
Radíkov – Restoma 5:2

1. PS Beton 22 170:44 41
2. Modos Olomouc 22 73:56 27
3. Rio de Blatec 22 82:72 26
4. SK Kopeček 22 55:51 26
5. SK DORESP Lošov 22 66:62 25
6. Radíkov 22 77:77 24
7. Věznice Olomouc 22 91:104 22
8. Pergola 22 65:67 21
9. Restoma 22 44:67 20
10. Vet.Hlubočky 22 68:76 19
11. Adam Leasing 22 56:72 16
12. Zákl. Hnoyland 22 65:90 15
13. FC Literpool 22 56:84 13
14. AMG Daskabát 22 51:97 13

3.liga A
FC Podlas – Ložiska Haná 2:6
FC Rangers – Sedlisko 4:4
Juventus – 1.FC Loučany 7:1
Pošta – P.balet 06 10:0
Katoda Ol. – Dědečci 6:5
FC Bublákov – Meteor 4:4
Syn. Slatinky – Nautila team 3:0

1. Syn. Slatinky 22 76:40 33
2. Pošta 22 104:58 31
3. Nautila team 22 94:51 30
4. Sedlisko 22 81:78 27
5. P.balet 06 22 86:70 26
6. Dědečci 22 70:68 25
7. Meteor 22 69:60 24
8. FC Podlas 22 75:67 22
9. FC Rangers 22 65:81 21
10. FC Bublákov 22 74:69 19
11. Juventus 22 62:74 18
12. Ložiska Haná 22 65:73 16
13. Katoda Ol. 22 58:97 13
14. 1.FC Loučany 22 42:135 3

3.liga B
Menčestr uh. – Magistrát MO 5:1
Rotor LBT – Inter Šternberk 7:6
FC Fiasco – Blesk Hlušovice 1:2
Sokol Žerotín – KSN Masajové 7:1
Benfica Lašťany – 1.FC Hombok 1:2
Sokol Bělkovice – Sokol Pohořany 2:2

1. Inter Šternberk 22 93:42 35
2. Rotor LBT 22 78:57 30
3. 1.FC Hombok 22 73:48 29
4. Sokol Žerotín 22 72:57 29
5. Magistrát MO 22 75:48 27
6. Sokol Bělkovice 22 48:49 23
7. Sokol Pohořany 22 50:54 21
8. FC Fiasco 22 49:51 20
9. Benfica Lašťany 22 52:61 20
10. Mix Junior 21 39:43 19
11. Menčestr uh. 22 53:70 16
12. KSN Masajové 22 44:77 16
13. Hammers 01 21 48:66 11
14. Blesk Hlušovice 22 35:86 10

3.liga C
RK Dachi – Henkováci 7:2
Endl lotto – Háger podlahy 1:2
KMK Březové – RoDo Pavlovičky 3:2
Buff-belt – PK Color 3:5
FC Peklo NV – Spurs FC 3:7
FC Tigers – Agrometal 2:9
Slovan Uničov – FC Holice 3:0

1. Endl lotto 22 94:47 35
2. PK Color 22 103:63 35
3. RK Dachi 22 86:47 31
4. Slovan Uničov 22 108:73 29
5. Agrometal 22 63:52 23
6. FC Holice 22 77:68 23
7. Henkováci 22 79:77 22
8. Spurs FC 22 68:74 21
9. KMK Březové 22 76:84 20
10. RoDo Pavlovičky 22 71:74 19
11. Buff-belt 22 74:86 17
12. Háger podlahy 22 58:101 17
13. FC Tigers 22 36:82 10
14. FC Peklo NV 22 49:114 6

3.liga D
FC Koulaři – FC Chelsea 4:7
Ajax Pivodam – BZ Stavotechnika 2:4
Bažanti – Geoboys 3:4
El.Otáhal A – Miami Beach 0:3
Foerstrova – MK Chelsea 7:4
Mates – Kamerun 0:4
KMK Haná – M-Contakt 4:1

1. FC Chelsea 22 163:34 42
2. Kamerun 22 69:45 31
3. Mates 22 81:81 26
4. KMK Haná 22 79:73 24
5. Miami Beach 22 60:65 24
6. Ajax Pivodam 22 87:85 21
7. MK Chelsea 22 91:90 21
8. BZ Stavotechnik 22 54:59 21
9. Bažanti 22 54:79 21
10. M-Contakt 22 70:84 20
11. FC Koulaři 22 78:93 19
12. Geoboys 22 58:67 18
13. El.Otáhal A 22 50:94 12
14. Foerstrova 22 47:92 8

4.liga A
FC Kanonýři – Koliba Bukovany 9:4
Mlha team – D.Bystrovany 5:4
Hurikán VB – Inv.Bukovany 7:0
Atl.Přáslavice – Přáslavští lvi 5:3
AC Hodolany – Draci 3:3
SK Mrsklesy – Erena 5:5
Roko Samotišky – Arktic Ol. 2:4

1. Hurikán VB 22 148:36 43
2. Arktic Ol. 22 134:55 37
3. Mlha team 22 127:76 33
4. Draci 22 129:60 31
5. Erena 22 99:77 27
6. FC Kanonýři 22 116:78 25
7. SK Mrsklesy 22 94:77 23
8. Atl.Přáslavice 22 71:69 23
9. Inv.Bukovany 22 50:94 17
10. AC Hodolany 22 50:112 12
11. Roko Samotišky 22 62:88 10
12. Přáslavští lvi 22 45:122 10
13. D.Bystrovany 22 50:121 9
14. Koliba Bukovany 22 40:150 8

4.liga B
B – Dektrade 0:0
Buldogs Pňovice – NTP 1:9
Dř.Pňovice – Leaders 5:2
Plantoši – Meta Pohořany 5:4
Sokol Unčovice – SK Véska 7:0
Zora club – Barbar 2:3
Blues rock – KZT Štěpánov 0:0

1. NTP 22 75:45 32
2. Meta Pohořany 22 95:46 31
3. Dř.Pňovice 22 86:57 31
4. Zora club 22 73:57 23
5. Buldogs Pňovice 22 63:71 23
6. Leaders 22 74:82 21
7. Blues rock 22 82:72 19
8. Plantoši 22 63:55 19
9. Sokol Unčovice 22 55:57 15
10. KZT Štěpánov 22 37:49 15
11. Barbar 22 60:78 15
12. Dektrade 22 43:71 13
13. SK Véska 22 48:114 7

4.liga C
OSŽ Commando – Real teMko 3:3
Boca Senior – FC Broky 2:8
KMK Loco – Dalkia ČR 4:1
OKL team – Kaprodrom klub 3:6
Red Devils – FC 1970 Bubeník 3:2
Herna Sigma HBL – Hop-trop 9:0
FC Šviháci – SK Holice 4:1

1. FC Šviháci 22 117:53 38
2. SK Holice 22 85:38 33
3. FC Broky 22 93:54 32
4. Boca Senior 22 93:58 29
5. Kaprodrom klub 22 94:65 29
6. FC 1970 Bubeník 22 76:64 26
7. Herna Sigma HBL 22 101:78 24
8. KMK Loco 22 59:79 18
9. Red Devils 22 56:75 16
10. Dalkia ČR 22 68:88 15
11. OSŽ Commando 22 63:102 14
12. Real teMko 22 60:104 12
13. OKL team 22 64:111 12
14. Hop-trop 22 37:97 10

4.liga D
ÚMO – AC Jojo 3:1
Escuadra – Second Wave 8:1
United Players – FC Tripol 4:3
1.FC Press – Stuzam Ol. 4:4
FC Rataje – FC IJZ 3:0
Sokol Olšany – Ar.Loučany B 8:2
SK Slatinky – Šm.Senice 4:6

1. Escuadra 22 116:44 35
2. United Players 22 98:39 34
3. FC Rataje 22 81:43 32
4. FC IJZ 22 68:51 30
5. Ar.Loučany B 22 67:61 26
6. Sokol Olšany 22 84:76 24
7. 1.FC Press 22 102:82 22
8. FC Tripol 22 72:77 22
9. Šm.Senice 22 72:69 20
10. Stuzam Ol. 22 61:89 19
11. SK Slatinky 22 53:81 14
12. Second Wave 22 56:92 13
13. ÚMO 22 46:82 12
14. AC Jojo 22 29:119 5

4.liga E
Sokol Náklo – AC Karasov 4:3
Sokol Křelov B – Rychlá rota 0:5
Řetězy Ol. – Sokol Křelov A 1:4
Real Lazar – FC Vikingové 6:3
Naschrot – Sokol Skrbeň 2:7
F1 U Slávka – 1.FC Skrbeň 1:2
AC Rapid – Hodolany J. 6:3

1. Real Lazar 22 115:59 38
2. Sokol Křelov A 22 86:44 34
3. Rychlá rota 22 88:46 34
4. FC Vikingové 22 86:63 27
5. AC Rapid 22 82:67 24
6. Řetězy Ol. 22 59:57 23
7. Sokol Skrbeň 22 82:81 23
8. Naschrot 22 79:86 21
9. F1 U Slávka 22 68:65 19
10. Sokol Náklo 22 85:104 19
11. Sokol Křelov B 22 63:105 15
12. Hodolany J. 22 62:90 14
13. 1.FC Skrbeň 22 51:95 10
14. AC Karasov 22 48:92 7

4.liga F
Arsenal FC – FC Lyons 0:0
FC Štok – Kenny juniors 1:5
FC Alcatraz – Marastd 6:1
PSB 2010 – El.Otáhal B 7:4
Hugo Boss – Black stuff 6:4
FC Hattrick – Hejč.berani 3:6
MK Jívová – Mod.hv. Litovel 3:1

1. PSB 2010 22 124:36 36
2. FC Lyons 22 104:42 34
3. El.Otáhal B 22 78:49 27
4. Hugo Boss 22 76:61 24
5. Kenny juniors 22 71:67 23
6. Hejč.berani 22 62:73 23
7. Black stuff 22 71:75 19
8. MK Jívová 22 58:64 18
9. Marastd 22 61:98 17
10. Mod.hv. Litovel 22 51:75 14
11. FC Štok 22 48:83 12
12. FC Hattrick 22 46:87 9
13. FC Alcatraz 22 45:85 8

4.liga G
G – FC Partyzán 0:0
FC ZRTV loko – P.balet 99 4:6
FK Krčmaň 97 – FOFO tribuna 5:7
Slzna Černovír – FC Denison Ol. 6:1
FC Braník – FC Redsiro 3:3
DHL Olomouc – HC Istegum box 8:3
KAF Přestavlky – Odra 2:2

1. DHL Olomouc 22 98:48 35
2. FC Redsiro 22 93:48 32
3. FK Krčmaň 97 22 96:41 28
4. Slzna Černovír 22 86:61 27
5. FC ZRTV loko 22 56:54 24
6. FOFO tribuna 22 70:83 20
7. FC Braník 22 62:60 19
8. P.balet 99 22 60:69 19
9. FC Partyzán 22 57:84 18
10. HC Istegum box 22 44:65 15
11. KAF Přestavlky 22 38:63 13
12. Odra 22 51:75 12
13. FC Denison Ol. 22 26:86 2

Okomentuj jako první článek "Futsalové výsledky a tabulky"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..