Futsalový tým SK UP hraje poprvé na domácí palubovce

Pod hlavičkou SK UP letos vznikl nový futsalový oddíl a v neděli 6. října se na palubovce Sportovní haly poprvé představí domácím příznivcům. Soupeřem budou futsalisté Baníku Ostrava.

Nově vzniknuvší olomoucký tým hraje druhou nejvyšší českou futsalovou ligu, a to ve skupině Východ. V úvodním zápase celého soutěžního ročníku se mu podařilo ukrást všechny tři body na půdě soupeře, když porazili Žabinské vlky 4:6.

V domácí sestavě jsou dva hráči, kteří byli na Mistrovství světa do 21 let, a několik dalších má zkušenosti z první futsalové ligy, jiní reprezentovali olomouckou univerzitu na akademických hrách.

Dá se tedy snad čekat kvalitní futsalový zážitek. Utkání startuje v neděli 6. října v 19:00 ve Sportovní hale na Lazcích.

Autor

Jiří Novotný
Můj veskrze kladný vztah ke sportu je stvrzen i tím, že již takřka čtvrtstoletí pracuji na Fakultě tělesné kultury UP. Navíc jsem olomoucký patriot a nadšený amatérský fotograf, což je - domnívám se - dobrá kombinace pro to, abych propagoval regionální sport na tomto webu.

Okomentuj jako první článek "Futsalový tým SK UP hraje poprvé na domácí palubovce"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..