Gladiátoři: Chceme být do čtvrtého místa

Utkáním předkola Českého poháru vstoupí v sobotu do nového ročníku hokejbalisté Gladiators Olomouc. Druholigový celek má pro sezonu jasný cíl. Skončit nejhůře čtvrtý. „Kádr se příliš nezměnil, nicméně se povedlo získat kvalitní hráče a tím tak zvýšit konkurenci,“ říká Jakub Rašťák.

Glads se nedávno zúčastnili kvalitně obsazeného turnaje v Čadci odkud přivezli bronzové medaile a kde na sebe upozornil mladý obránce Daniel Dokoupil. „V devatenácti letech předvádí skvělé výkony a na Slovensku se zařadil k těm lepším,“ pokračuje Rašťák.

Mezi další nové tváře patří Josef Sobolík, Pavel Přecechtěl, Zdeněk Grossmann a brankář Štěpán Grossmann, který již jednou Hanákům v minulé sezoně vypomáhal. „Dalšími dvěma posilami jsou Libor Navrátil a Karel Fryšák,“ prozrazuje Rašťák s tím, že oba mají vyřízené střídavé starty. První z Uničova, druhý z Prostějova.

Doplněný tým Gladiátorů chce ve 2. lize prolomit brány semifinále. Naopak ještě není jasné, zda vůbec zasáhne do bojů okresní soutěže.

Autor

Ivo Opletal
O sportu píšu devět let. Pracoval jsem postupně v několika tištěných médiích jako redaktor. Pak jsem se na více než tři roky přesunul za mikrofon do rozhlasu. Nejvíc mě baví sportovní nebo technické texty a občas mám na něco názor. Více na BLOGu.

Okomentuj jako první článek "Gladiátoři: Chceme být do čtvrtého místa"

Napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..